Seedbank PESTKOMANIA - sklep dla kolekcjonerów - www.pestkomania.pl

Pestkomania 09.01.2017

Seedbank PESTKOMANIA - sklep dla kolekcjonerów - www.pestkomania.pl 5 5 2votes
5/5, 2 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć! Mamy ważną informację.

W związku z opóźnieniem dostawy z przyczyn niezależnych od nas, musimy przesunąć termin wysyłki pozycji kolekcjonerskich od GGS do 25.03.
    Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że robimy co w naszej mocy, żeby zamówienia dotarły do Was jak najszybciej [​IMG]

2. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Dobrze przyjęła się promocja na zasadzie 1+1. Postanowiliśmy ją kontynuować. Od dziś kupując jedno opakowanie Resin Seeds, drugie takie samo otrzymujesz GRATIS!

Oczywiście jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pozycji kolekcjonerskich Resin Seeds 8)

Zapraszamy na zakupy!

Last edited: 11.03.2019
  3. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć! Pogoda jest dziś niezwykle zmienna... a u nas niezmiennie - co chwila pojawiają się nowe pestki! :DD

Spójrzcie na te nowości. Na szczególną uwagę zasługuje Red Mandarine od Sweet Seeds. Pozycja, która powinna pasować do wielu klaserów. Fast Version + legendarne już geny Tangie. Absolutna gratka dla kolekcjonerów natraktorze

A na koniec taki "rodzynek" - Original Bruce Banner reg od Dark Horse Genetics. Kto się odważy ujarzmić Hulka? :niewiem:

• Lubie to x 1
  4. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć! w sklepie pojawiła się nowość od Anesia Seeds - Pink Starburst. Kto zajadał się Starburstami? :)

Ponadto uzupełniliśmy stany tego producenta. Zapraszamy!

Last edited: 15.03.2019
  5. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć! Wybaczcie mały poślizg ale już jesteśmy z nowym 1+1 :) Tym razem "gramy" Alphakronik.

Kupujesz opakowanie, drugie otrzymujesz gratis!

• Kocham to ! x 1
  6. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć! Zgadnijcie co dziś do nas przywiózł kurier :)

Wjechały nareszcie pozycje kolekcjonerskie od GGS! To oznacza, że rozpoczynamy wysyłki i zgodnie z zapowiedziami, wszystkie zamówione przez Was paczki wyślemy max 25.03.

WAŻNE INFO: Po rozesłaniu zamówień z przedsprzedaży zaktualizujemy stany magazynowe. Zamówiliśmy wszystkiego trochę więcej więc to nie koniec tych dobroci :) Będziemy informować Was na bieżąco w tym wątku!

• Lubie to x 2
  7. Witam 5 marca napisałem do was wiadomość z odpowiedzią o kosztach wysyłki i zapytaniem, odpowiedzi nie otrzymałem. 19 marca napisałem kolejna wiadomość, odpowiedzi nie otrzymałem, ale po 5 godzinach przyszedł mail, że zamówienie zostało przekazane do weryfikacji czyli domyslilem się, że pieniążki doszły. Można się z wami przez forum skontaktować czy tylko telefonicznie? Jak dla mnie strasznie olewające podejście do klienta...

8. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć,
    Może mail trafił do spamu, i stąd nieporozumienie. Na wszystkie wiadomości staramy się na bieżąco odpisywać.
    Napisałem do Ciebie pw, rzuć okiem i wszystkiem wyjaśnimy.

9. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć!
    Od dziś kolejna edycja promocji 1+1. W tym tygodniu kupując 1 opakowanie nasion Medical Seeds, drugie, takie samo otrzymujesz gratis!

Zapraszamy!

10. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Cześć!
    W związku z dużą liczbą zapytań o wysyłkę GGS oświadczamy, że pracujemy na najwyższych obrotach, żebyście nie czekali długo na swoje zamówienia :)
    Na początku dostawa się opóźniła z powodu choroby Grzesia, później zaskoczyła nas ilość zamówień. Od momentu jak tylko dostaliśmy przesyłkę ciągle pakujemy. Mamy mały poślizg ale wszyscy powinni dostać paczki w tym tygodniu. Pakujemy do późnych godzin wieczornych. Mamy też dużo telefonów, maili i staramy się jak możemy, żeby jak najszybciej wysłać te paczki ale nie chcemy też pomyłek. Jesteśmy skupieni tylko na tym!

Liczymy na Waszą wyrozumiałość :)

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  11. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Gorący news - już niedługo wprowadzamy do sprzedaży kulki kolekcjonerskie pod własną marką!
    Dziś prezentujemy Wam pierwszą odmianę z Pestkomania Seeds. Została stworzona w tajnym laboratorium na nasze zlecenie. To obowiązkowa pozycja w każdym klaserze. Polecamy!

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  12. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Od dziś nowa promocja 1+1! Kupując 1 opakowanie nasion Medicann, drugie takie samo otrzymasz GRATIS!

13. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Dzień dobry!
    Na stronce odświeżyliśmy już stany GGS.
    Pojawią się też krzyżówki z Serious 6 ale trzeba jeszcze chwilę poczekać :karmi:

GGS - pestkomania.pl

Zapraszamy!!!

14. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Last edited: 11.04.2019
  15. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

16. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

17. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

Ostatnio wspominaliśmy o nowościach od Anesia Seeds. Dziś przygotowaliśmy kilka infografik, żeby trochę przybliżyć profil każdej pozycji [​IMG]

18. marian127

marian127 Kumaty

No dobra,zamowienie poszlo,kasa wplacona trybem expresowym wyprobujemy ten seedbank i zobaczymy

19. qylie

qylie Zagubiony

Szczerze to chciałbym napisać coś fajnego ale odjeło mi myśli... Vlepy, plakat, młynek i gratisowe siona. Noi oczywiście kontakt mejlowy przez stronę. To wszystko razem daje według mojej opini (a trochę już sklepów przerabiałem) pozycję nr1 na rynku. Świetny kontakt, super fanowskie gratisy i oczywiście ceny. Dla mnie najlepszy sklep na rynku. Dziękuję.

• Lubie to x 1
  20. qylie

qylie Zagubiony

Mam tylko jedną uwagę. Jeśli w opisie piszę Automatic to nie znaczy, że jest to auto tylko prawdopodobnie paf. Niestety jest to bardzo mylące tym bardziej, że w nazwach nie ma wzmianki o fast version.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...