1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Seedbank PanPestka.pl - NAJNIŻSZE CENY W POLSCE -30% DO KOŃCA 2018, ŚWIEŻE PESTKI, PONAD 100 PRODUCENTÓW

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez panpestka.pl w dniu 07.02.2018

1. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

Jesteśmy nowym sklepem dlatego zależy nam na wysokim poziomie obsługi i zadowoleniu klienta. Stawiamy na bezpieczeństwo - nasz serwer znajduje się w Danii (szyfrowanie SSL). Nasze paczki wyglądem nie zdradzają zawartości. W zależności od wielkości zamówienia dodajemy: młynek, zapalniczkę, bibułki, wlepki, gazetę Soft Secrets, katalogi producentów oraz za każde wydane 100 zł nasionko gratis (fem lub auto).
    W branży jesteśmy od dawna - w 2010r jeden z nas był sędzią na Cannabis Cup'ie, kilkakrotnie byliśmy na największych targach w europie - Spannabis oraz na Cannafest Praga, również na mniejszych targach typu Konopex w Ostrawie czy też Cannabizz w Warszawie (pierwsze targi w Polsce). Uczęszczamy również na marsze konopi gdzie rozdaliśmy już tysiące darmowych nasion. Współpracujemy również z Wolnymi Konopiami - w tym roku wspieramy otwartą pestkę. Jeśli chcesz wspierać prawdziwych miłośników konopi to zachęcamy do zakupów w naszym sklepie www.panpestka.pl

Naszym hasłem przewodnim jest siejmy zgodę zbierzmy plon ;-)

Wysyłka:

# Poczta Polska
    – po wpłacie na konto do 200zł cena paczki 15zł, powyżej tej kwoty paczka gratis.
    – płatność przy odbiorze (pobranie) 20zł, przy zamówieniu powyżej 300zł pobranie gratis.
    List Polecony
    – po wpłacie na konto do 50zł cena listu 5zł, powyżej tej kwoty wysyłka gratis.
    # Paczkomat InPost
    – po wpłacie na konto do 200zł cena paczki 12zł, powyżej tej kwoty paczka gratis.
    – płatność przy odbiorze (pobranie) 15zł, przy zamówieniu powyżej 300zł pobranie gratis.
    # Kurier
    – po wpłacie na konto do 300zł cena paczki 15zł, powyżej tej kwoty paczka gratis.
    – płatność przy odbiorze (pobranie) 20zł, przy zamówieniu powyżej 500zł pobranie gratis.
    # Paczki za granicę
    - cena jest ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostarczenia.

Kontakt:

e-mail sklep@panpestka.pl
    tel: 576 669 031/576 669 032
    chat na stronie www.panpestka.pl - czasem nawet odpowiadamy w nocy
    Możliwość negocjacji cen.

pozdrawiamy Paweł i Kuba :)

1 person likes this.
  2. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

Z;]apraszam do publikowania fotek z doręczonych paczek a właściwie ich zawartościami ,,,no jeśli się nie wstydzicie :)

1 person likes this.
  3. Natasz

Natasz Guest

dzieki :)

1 person likes this.
  4. zielarz41

zielarz41 Autorytet

pawel i gaweł w jednym kącie z PanemPestką stali. i się uśmiechali pozdrawiam :Piwo:

1 person likes this.
  5. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

dostawa bardzo szybka kontakt na forum także bardzo dobry wielkie dzięki na pewno wrócę jak będę czegoś potrzebował na outa :)

1 person likes this.
  6. Ja mam pytanie bo nie to nurtuje z racji że jestem na wszystkich europejskich targach. Najpierw zacytuję was:
    "w 2010r jeden z nas był sędzią na Cannabis Cup'ie, kilkakrotnie byliśmy na największych targach w europie - Spannabis oraz na Cannafest Praga, również na mniejszych targach typu Konopex w Ostrawie czy też Cannabizz w Warszawie (pierwsze targi w Polsce)."
    Moje pytanie kim jesteście skoro byliście sędzią na największej imprezie Cannabis Cup? dziwne jest to dal mnie co piszecie bo znam ludzi z branży itp. i sędzią nie jest na takiej imprezie byle kto. Na pewno nikt z kraju typu Polska.
    Drugie pytanie, działacie od 2010 roku więc domyślam się że mieliście inny sklep, jeśli tak to jaki? i dlaczego został zamknięty?
    Z drugiej strony ludzie którzy są sędziami na takich prestiżowych imprezach jak CannabisCup nie otwierają w Polsce sklepów z nasionami tylko mają bardziej dochodowe europejskie firmy.
    W marcu będę na spannabis w barcelonie później na cannabiscup w barcelonie, podajcie numer stanowiska bo chce was odwiedzić i opisać czy faktycznie tam żeście byli, zrobię nawet wam zdjęcie, waszego stanowiska.

Czekam na odpowiedzi. Potwierdzające to co piszecie. Jeśli jeździcie na takie imprezy to na pewno macie zdjęcia swojego starego sklepu. Wszyscy je robią co tam bywają.

7. Medicum89

Medicum89 Expert

Paczka doleciala dziekuje bardzo napewno jeszcze skorzystam z waszej oferty:)

1 person likes this.
  8. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

Konto założone tylko po to żeby napisać ten post. Brawo, boli Cie, że mamy -30% na cały asortyment? 100% zachowanie fair play ze strony konkurencji.

Po pierwsze żeby być sędzią na cannabis cup w 2010 trzeba było mieć bilet vip na wszystkie dni który kosztował 250 euro. Wtedy oprócz tego, że mogłeś oddać swój głos to mogłeś testować wszystkie dostępne odmiany za darmo.

Po drugie czytaj ze zrozumieniem. Nie napisaliśmy, że jesteśmy w branży od 2010.

"Z drugiej strony ludzie którzy są sędziami na takich prestiżowych imprezach jak CannabisCup nie otwierają w Polsce sklepów z nasionami tylko mają bardziej dochodowe europejskie firmy." To stwierdzenie jest tak debilne, że nawet nie będę tego komentować.

Napisałeś, że jesteś na wszystkich europejskich targach. No i dobrze ale czy to znaczy, że się tam wystawiałeś ? Pewnie nie. Więc czemu zakładasz, że my musieliśmy się na tych targach wystawiać ? Byliśmy tam rozdawać gratisy i rozmawiać z przedstawicielami firm - proste.

Jak masz odwagę to następnym razem pisz komentarz ze swojego konta a nie zakładaj nowego tylko po to żeby napisać jeden post w którym na dodatek się ośmieszasz.

9. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Jak u mnie na bazarze w dzień targowy. Na kazdym stoisku rzodkiewka w tej samej cenie. A niech tylko któryś spróbuje sprzedawać 50gr taniej to zaraz bedzie miał pocięte opony albo i gorzej ;d

Żeby niebyło nie znam ekipy panapestki i jeszce niekupowałem u nich ( czekam na sezon) ;] Ale wychodze z założenia, że czas pokaże co są warci. Wydaje mi się, że to środowisko jest na tyle małe, że żaden kombinator nieutrzyma się długo na rynku... A zakładac co rok nowy sklep w nowej lokalizacji to skórka za wyprawkę. Tymbardziej że ludzie polecają stare sprawdzone seedbanki.
    Mnie jako klienta cieszy każdy nowopowstały bank bo to robi konkurencje i wymusza podnoszenie standardów i opuszczanie cen ;d

1 person likes this.
  10. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

To nasz pierwszy sklep ;) tak jak mówisz, to czy nasz seedbank okaże się dobry - czas pokaże.

11. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

GRATISY :) czekają na was :bongo:

12. Medicum89

Medicum89 Expert

Polecam:)

1 person likes this.
  13. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

14. Medicum89

Medicum89 Expert

15. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Witam!

Przychdzę zostawić słów parę, zdjęć parę, i parę podziękowań ;d

Dzięki porozumieniu Mr.Nikt-a, z Panem Pestką, stałam się posiadaczką, podarowanych mi przez Pana Pestkę pestek, bardzo dla mnie zresztą wyjątkowych, bo to takie moje pierwsze własne roślinki :) My precious, my own... ;d Wielkie dzięki Panowie! ;d

Trzeba tu w ogóle docenić Twoją odwagę i wiarę w drugiego człowieka Panie Pestko, bo mogłeś założyć, (bo nie dość, że bez doświadczenia, to jeszcze dziołcha, a to wszystko wydarzyć się ma w PCBox hehe) że tylko te pestki zmarnuję. Co prawda grow jeszcze nie skończone, ale pozostańmy optymistami c'nie ;d

Kilka fotek z mojego PCBoxa. Bohaterki, to dwa Punki Devile Auto. ;d

Pestki te polecam z czystym sumieniem, roślinki były przelane, przesuszone, cięto im liście i szczyty. Wytrzymały wszystko. Rosną dalej i chcą roznieść mi boxa ;d

Pozdrawiam!
    Wasza Wiaderko ;d

:odlot:

16. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

17. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

Siemanko ;-) dla wszystkich użytkowników forum nasionakonopi mamy ciekawą promocje [​IMG] dla zamówień powyżej 100 zł (nie licząc przesyłki) dorzucimy 5 nasion Punk Devil Auto - https://panpestka.pl/product/punk-devil-auto/

W koszyku trzeba wpisać w polu "uwagi do zamówienia" -> forum nasiona konopi

udanego sezonu !

18. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

19. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

20. panpestka.pl

panpestka.pl Zagubiony

Promocja do końca czerwca;>

koleszka84 likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi