1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Palimy blanty

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez Partyzant2k17 w dniu 13.02.2018

 1. Partyzant2k17

  Partyzant2k17 Inspiracja

  Nie rozumiem fenomenu zabierania blantow, w jakim celu sie je zabiera, to cos zlego czy przeciwnie? przeciez kto daje i zabiera ten sie w piekle poniewiera ;d:
  a Ty uzytkowniku, co o tym sadzisz?
   
 2. Fubar

  Fubar Wiedza nadprzyrodzona

  Te foto to jest raczej kwestia błędu forum a nie sytuacji, że ktoś dał a potem zabrał.
   
  4 people like this.
 3. Old Crow

  Old Crow Guerrilla cultivation

  NIe wiem jak tu jest ale jak patrzysz na wątek z dnia poprzedniego to ci pokazuje buchy z tego dnia i wtedy co wątek masz inne liczby buchów , znikaja jak znika post lub user tak mi się wydaje bo jeszcze do końca nie ogarnąłem tego forum :) .

  Tak na marginesie to tylko wirtualne przedłużanie penisa te wszystkie buchy, Blanty itp , kazdy jest tym kim się czuje czy komu się to podoba czy nie i w tym przypadku blanty są nie istotne no chyba ze ktoś ma niskie poczucie wartości to taki blant pewnie podnosi na duchu, mnie ogólnie to dyrda .
   
  3 people like this.
 4. Master!

  Master! Wiedza nadprzyrodzona

  wczesniej tez byla jeszcze roznica miedzy daniem blanta a daniem lapy w gore. Blant to byl blant a lapa w gore to ocenienie postu.
   
  1 person likes this.
 5. Partyzant2k17

  Partyzant2k17 Inspiracja

  No to mnie doedukowaliscie bo jestem tu rok i caly czas myslalem ze to zabieranie blantow ;d: mi tez to wisi ale nie moglem tego pojac ze ktos tak robi I po co haha
  No za te blancisze chleba sie nie kupi, pozdro :)
   
 6. PanBadura

  PanBadura Weteran

  Temat tych blantów pojawia się co jakiś czas wracając jak bumerang. Nie rozumiem dlaczego użytkownicy, zwłaszcza Ci nowi nie rozumieją tej opcji i zakładają kolejne wątki w których cały pomysł często hejtują, i uważają że jest to dla niektórych przedłużenie męskości. Wytłumacze Wam moje, podejście do tego tematu.

  Jak dla mnie to po pierwsze blant był tożsamy z polajkowaniem czyjegoś postu. Jest to tak zwany lajk. Ja traktuje postawienie blanta równoznacznie ze:
  1. Zgodzeniem się z tym co ktoś napisał, tak jakby podpisaniem się pod kogoś słowami. Oczywiście mógłbym napisać taki sam post. Ale po co zaśmiecać temat powtórną treścią? W takich przypadkach stawiam blanta.
  2. Jest to nagroda za włożony czas i wysiłek osoby która organizuje konkurs. Zawsze stawiam takim osobą blanty bo miło jak widzą że ich praca jest doceniona i przez kogoś czytana. Mowa o konkursach, artykułach, recenzjach.
  3. Jest to podziw dla osób które wrzucają zdjęcia swoich pięknych krzaczków.
  4. Jest to prosta, nie wymagająca forma podziękowania dla osoby która pomogła mi w problemie z plantami. Niech wie że warto pomagać i że jej pomoc została przyjęta i doceniona.

  Moim zdaniem hejtowanie blantów albo traktowanie ich w znaczeniu że ktoś ma dużo to od razu jakiś debil czy pazerny na blanty albo niedowartościowany jest mylne i błędne. Jak widać po moich cyferkach częściej daje niż dostaje. Ale zawsze jak dostane to sprawdzam kto dał i dlaczego. Ja blanty lubie rozdawać, i raczej nie mam problemu z nagradzaniem ludzi w ten sposób gdy są tego warci nawet jak na te blanty sami mają wyjebane.

  Żeby było jasne, stawianie blantów nie jest moim głównym celem tutaj ani filozofią życia. Po prostu nie zależnie od tego co piszecie warto czasem podziękować czy docenić nawet w tak głupi sposób. Uwierzcie mi że micha się zawsze cieszy jak ląduje w niej blancik. Jak widzicie osoby z dużą ilośxią blantów to pomyślcie następnym razem że być może, a wręcz raczej na pewno tych blantów za nic nie dostała. ;) peace
   
  7 people like this.
 7. Mr.MJ

  Mr.MJ Autorytet

  Dokładnie, lajki, blanty czy inne formy ,,plusowania" czyjejś wypowiedzi na forum nie zostały stworzone, aby dawać +10 do ego, tylko żeby pomóc innym użytkownikom oceniając czyjś post. Dodatkowo pełni rolę podziękowania autorowi posta.
   
 8. Gandalf.

  Gandalf. Expert

  A co jeśli mój kutas nie budzi zastrzeżeń co do wielkości a mam dużo blantów? zarazem nie mając problemów z życiem towarzyskim i osobistym oraz niczym innym w życiu codziennym? biorąc pod uwagę że lubię je porostu kolekcjonować, za włożony w coś wysiłek ... to co wtedy ze mną? syndrom bezrobotnego?
  psychiatra, psychotropy? napisz mi szybciutko, co ze mną? ptasia grypa i malaria? wener jakiś może co?
   
  1 person likes this.
 9. mr.nikt

  mr.nikt Dyskutant

  diagnoza gandafilja....
  ....AL e to nieszkodliwa przypadłość z czasem robale zjedzą śladu nawet nie będzie.
  Nikt daje blanta najczęściej jak go rozbawi post.Na początku tak było .Teraz nikt nie wie po co tu jest.
   
 10. Wiadrolistka

  Wiadrolistka Moderator Moderator

  Lubimy przecież blanty.
  Przecież one są niejako naszą współczesną fajką pokoju, a my jak ci środkowoeuropejscy indianie, na przekór złemu oprawcy, próbujemy zachować swoje prawo do wolności.
  Blant może tylko łączyć, nie wolno hańbić go zwadą, czy gębą parszywą. haha najarałam się wybaczcie ;d ;d

  A z tym przedłużeniem męskości, czyli co, analogicznie, mi cycki urosnął jak dużo blantów nazbieram? :niewiem: alebeka

  Ja blanta daję jak mnie post rozbawi, zaciekawi, bądź czegoś nauczy. Nałóka to potengi klucz w kuńcu haha haha .
   
  4 people like this.
 11. mr.nikt

  mr.nikt Dyskutant

  Ucz się mała ucz bo nauka to potęgi klucz ...a wiadomo kto ten klucz zdobędzie ten na zawsze zjarany będzie ....Takie czasy tacy ludzie ....
   

nasiona marihuany, nasiona konopi