1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

palenie z wiadra

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez dzonson. w dniu 05.02.2012

Tagi:
  1. dzonson.

dzonson. Weteran

ciągniemy butelke do góry ALE POWOLI! nie spieszyć sie..

działa zajebiscie.

2. Franek

Franek Autorytet

Kto by tego nie znał :)

3. dzonson.

dzonson. Weteran

nie wiem.. wstawiłem to z myslą, ze moze akurat ta jedna osoba skorzysta z tego tematu :)

4. dexter9891

dexter9891 Użytkownik

Technika

Nie wiedzialem ze sie przedluza tez lufe:P:rastaman:

5. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

my robimy inna wersję ;] zamiast nakrętki z lufką to na szyjkę butelki robimy folie aluminiowa z dziurkami i bez żadnego przedłużenia,głębokość sami sobie dobieracie i możecie sypać większe hity niż z lufki ;d rozpalisz i naciągniesz to zdejmujesz sreberko(jak jest dobrze ubite to odkręcasz je) i pozostaje tylko cieszyć się mega buchem z wiadra ;] :odlot:

Last edited: 05.02.2012
  6. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Portowiec - też tak kiedyś chciałem zrobić ;) ale doszedłem do wniosku że może być trochę za mały "cug" w folii aluminiowej, no i co mnie najbardziej zniechęciło to że może śmierdzieć plastikiem jak się gwint od żaru nagrzeje.

7. P0RT0WIEC1948

robisz więcej dziurek w folii aluminiowej szpilką i cug jest lepszy niż z lufki i możesz wsypać sobie pół naraz na hita a nie taką biede jak do lufki ;d,plastikiem nie śmierdzi nawet jak hasz tak palisz gdzie hasz ma większą temperature palenia ;]

8. felu

felu Autorytet

Nieraz można się zakrzsztusić dymem z porządnego wiadra.....

9. misiek15131

misiek15131 Forumowy guru

dym z wiadra chyba nie jest chłodzony i może gryść

10. ja jak pale z wiadra to robię dziurę w korku potem wsadzam w nią kawałek rurki zęby był prawie do końca butelki a następnie w ta rurkę wkładam faje.
    Po czym takim to dopiero wykręca zamiast zbierania się dymu odrazu do butelki dym przechodzi jeszcze przez wodę jak w fai wodnej i zwiększa swoja moc Polecam :P

11. zoladz

zoladz Zagubiony

A ja słyszałem i nawet na chemii w szkole było ze woda jest filtrem, co powoduje ze dym jest łagodniejszy i nie gryzie tak strasznie. Ale żeby na mocy przybierał ? Może jak zamiast wody, wódkę się wleje ;d

12. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Z tym zwiększaniem mocy to oczywiście ściema hehe Zoladz - alkohol rozpuszcza thc, czyli przefiltrowany przez niego dym będzie zawierał mniej kanabinoli.

13. Matix650

Matix650 Forumowy guru

jak chcecie mieć moc to palcie z bonga bez wody ;d

14. P0RT0WIEC1948

wiadro w lato fajnie się pali z rzeki lub jeziora wejść sobie z butelką do wody i jarać ;d

dzonson. likes this.
  15. Moim zdaniem , nie tyle co woda filtruje ten dym , bo przecież przez buteke przechodzi on w stanie bąbelka powietrza ( w tym przypadku hita : ) ) , on schładza tego bucha żebyśmy mogli zajebać wiekszego hita : D

16. DRX

DRX Weteran

A tam filozofie;d 'Bongo, lufka, wiadro, bletki, zajarać da się nawet kurwa ze serwetki - z puszki, z jabłka, z aluminium czy z paska. Pull up - teraz ściągam sobie maszkaa;d'

nasiona marihuany, nasiona konopi