1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Palenie marihuany przez e papierosa ?

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez WWAiSee w dniu 17.02.2013

1. Czy da sie palic marichuane przez e papierosa ? Próbowaliście tego ? Da się coś zrobić by to wypaliło? Może trzeba przerobić jakoś tak owego e ?

Jestem ciekaw ;]

2. lolong

lolong Autorytet

a nie łatwiej skręcić gibona?
    z e-papierosa to można myśleć o paleniu najwyżej olejku haszyszowego, nic więcej. było czytane, że na silkroadzie są wkłady z thc do e-papierosów.

ewentualnie wpisz w google "trippy stick"

Last edited: 17.02.2013
  3. SzajN

SzajN Inspiracja

Sa też olejki cannabis ale z tego co wiem to one nie mają nic wspólnego z konopiami.. No, może jedynie nazwę :)

4. dobra to ja się decyduje na blancika ;d

5. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Można zrobić olejek, wymieszać go w niewielkim stężeniu z liquidem do e-papierosa i takie coś zdaje egzamin. Z tym że e-papieros musi mieć wymienne dysze bo olejek je szybciej zapycha, taką fajką nie idzie się oporowo zajebać, ale jest w sam raz do całodniowego palenia w sam raz między ludzi :)

6. EGO CE4 chyba nie ma..

7. Enteogenny

Nie znam się dokładnie na e-fajkach bo ich nie palę. W ogóle to tego patentu nie testowałem, a opisuje jedynie to co usłyszałem od osoby która to sprawdzała :)

8. ok dzięki , nie będę kombinował bo na eksperymenty szkoda staffu. :P

9. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

też sie zastanawiałem wiele razy jakby się paliło olejej haszyszowy z e papierosa lecz ciekawe czy grzałka w e papierosie podgrzeje na tyle olejek aby thc sie uwolniło

10. Enteogenny

E-papieros podgrzewa liquid do 150-180 °C a z tego co pamiętam to przy 160*C zaczyna odparowywać thc i im cieplej (do ok 180*C) tym więcej kannabinoli odparuje. Więc jest jakieś poparcie teoretyczne, jeżeli komuś się chce to niech poszuka dokładnej temperatury odparowywania kannabinoli.

11. Chyba nie ma sensu czegoś takiego robić, więcej eksperymentów niż palenia. Nigdy czegoś takiego nie próbowałem. Ja po prostu wapuję papieros elektroniczny sklep z normalnymi liquidami, bo z takiego kombinowania to nie wiem co wyjdzie

nasiona marihuany, nasiona konopi