1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Palenie haszu ??

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez Breado w dniu 15.06.2013

Tagi:
  1. Breado

Breado Wiedza nadprzyrodzona

Witam, mam pytanie odnośnie haszyszu ;)

Z czego najlepiej( chodzi o ekonomicznosc i kopa) palić haszysz ?
    Oraz przy paleniu z lufy daje coś jej opalanie? ( dużo żywicy lecialo po ściankach jak palilem )

2. Akaczka47

Akaczka47 Wiedza nadprzyrodzona

Ja w joincie pale jak już trafi mi się hasz :)

dzonson. and P0RT0WIEC1948 like this.
  3. Modliszka

Modliszka Expert

Z lufki ekonomicznie i zajebiscie daje kopa i oczywiscie ze opal taki po haszy tez masz ostrego kopniaka,ale to zalezy tez jaki masz hasz

4. GalPolako's

GalPolako's Błyskotlwy

Najlepsza butla kruszysz hasz z tytoniem (nie dużo tyksu) i daje potężnego kopa ;]

5. Breado

Breado Wiedza nadprzyrodzona

Butle i wiadra - do tego mam pytanie ?

A co z sokiem który wydziela sie z haszu, czy spala sie caly przy takiej samej temperetaurze jak tytoń ??

6. Haszysz może jarać przez wiadro butle wodospad jointa lufe jak chcesz mozesz też robić spiralki do lufy robisz z tego pasek i skrecasz zrobiłem na zdj mniej wiecej tak, jak pale przez lufke to własnie tak robie jest wydajnie i dobrze sie pali , jak chcesz robić jointa to krusz hasz krusz ziolo wrzuć tyteks i juz widzialem kiedys tez sposob ze koles roztopil hasz wysmarował bletke tym i mówił ze to siekiera jest nigdy tego nie sprawdziłem i miał przezroczysta blete nie normalne ocbeki :roluje:. A opałek z lufy po haszyku jest świetny ;]

stary rowerzysta likes this.
  7. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

blant nie nadaje sie do hahu bo nierówno sie pali i te kuleczki lepiej sie w bongu wypalaja ;]

8. MenelaosMage1993

MenelaosMage1993 Inspiracja

Opał zawsze ze wszystkiego daje najmocniejszy haj :P tylko ze pozniej zwala jest rozwalajaca ;p

dzonson. likes this.
  9. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

z twoja wypowiedzia sie nie zgodze... ogladalem ostatnio film o produkcji haszu i tam goscie palili tylko blunty poza tym dobrze podzielony hasz wypala sie caly i nic nie zostaje, wszystko spalone ;d

10. damiano1996

damiano1996 Forumowy guru

Ja jarałem z lufy + tyteks i fajna banka była

11. zacnyskun

zacnyskun Forumowy guru

jeżeli mam plastelinkę to z lufki, bo do tego duży opał jest :)

12. Said

Said Błyskotlwy

Z lufki jest zajebiście polecam też jointy z metody na maczuge ;d

13. judaista

judaista Geniusz

nasiona marihuany, nasiona konopi