Palenie CBD

mitek1122 23.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. na twoim miejscu kupil bym sobie słoiczek z jednym badz dwoma gramami i se skrecil smierdziela

2. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ja to nie bardzo wierzę w te stężenia,jak te siewne konopie dają po kilka procent cbd a indyjskich nie można sprzedawać to są to siewki pewnie więc skąd takie procenty ? Indyjskie tak po 20 % wg opisów widywałem. Nie chcę się wymądrzać bo też nie jestem specjalistą ale chętnie poznam kogoś zdanie jak to jest że siewka daje max z 5% i mają polskie nazwy a w ogłoszeniach nazwy egzotyczne i wysokie stężenia. Olej rozumiem bo pewnie zależy stężenie od ilości suszu ugotowanego ale chciałbym żeby ktoś sensownie wytłumaczył jak siewka może mieć 40% mnie samego temat cbd interesuje dlatego też o to pytam czy to raczej marketing czy faktycznie takie stężenia mogą być.

• Lubie to x 1
  3. Nie wiem właśnie jak to jest z tym 40% ale odmiany posiadające ponad 20% są od dawien dawna i mają do tego na przykład jeszcze 10%thc...jest jeszcze coś takiego jak suma CBD i CBDa i może tą wartość podają jako cbd...mój kolega ciepri na przewlekłe bóle pleców i te susze po 6% Mu nie pomagały a zamowił z allegro taki co ma ponad 20% i mówi że przechodzi po pierwszym buszku:) poza tym to jest w miarę nowa dziedzina sztuki...canabis sativa L w celach medycznych a nie przemysłowych i ciągle udoskonalają odmiany...a prawda jest taka że jak sie nie chce przepłacać to trzeba się kierować jakością produktu na oko smak i nos:) jak są same szczotki dobrze oblane żywicą bez liści nasion i łodyg to to można brać w ciemno i chyba tym należy się kierować bo dochodzi fakt że nie jest najważniejszy sam poziom cbd ale jego stosunek do ilości i jakości terpenów a tego na papierku nima...na pewno dobre nie są liście i łodygi zawiniętę w chemiczne gilzo-bletki takie jak w jednym z linków w tym wątku:)

4. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No tak tylko że to konopie indyjskie są,one nie są legalne poza apteką. Ja jak byłem w jednym z lokalnych sklepów po waporyzator i wiem że obsługa sklepu jest na poziomie to tam susze miały po 4 % ok ale nazwy egzotyczne pewnie dla marketingu. Takie moje domysły,mogę się mylić bo jak pisałem specjalistą nie jestem ale dalej podtrzymuję że wądpię w takie stężenia rzędu 40% w konopii siewnej cbd.

5. a mnie się wydaję że od 4% to lepiej czystej wódki się napić dla zdrowotności:) 40% to faktycznie podejżane ale niektóre odmiany mają np 12-16% i na papierze jako odmiana i tyle mają też podane na aukcjach...4% to bardzo mało i wydawanie na to pieniędzy jest bez sensu jak się jest chorym do bierze się coś z bardzo dużym stężeniem bo inaczej nie pomoże...wydaje mi się że w tym sklepie mają po prostu słabszy susz bo taniej ich taki wychodzi ale mogę się mylić:) moim zdaniem jak canabis sativa L jak wygląda na sort pierwszej klasy to i działanie ma lecznicze i tym należy się kierować...konopie siewne to nie konopie indyjskie i ich sprzedaż poza apteką jest legalna ale nie w celach medycznych gdyż te sklepy nie mają odpowiednich kwalifikacji do leczenia ludzi i muszą sprzedawać produkt jako kolekcjonerski

6. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Żeby mieć pewność to trzeba by susz dać do analizy i wtedy jest 100% pewność ale raczej nie mamy takich możliwości. Ogólnie też raczej leczenie cbd to waporyzacja i raczej konwekcja niż kondukcja nie jointy.Ja mam np hybdrydowy i daje słabszy efekt niż joint. Z moich obserwacji wynika że ludzie też różnie na cbd reagują,słyszałem też że np olej wysoko stężony przyjęty doustnie traci troche właściwości w skutek drogi jaką musi pokonać żeby został zmetabolizowany.

7. no w celach leczniczych nie wolno przegrzać podobno...jak z miodkiem:) ogólnie jak się jest na coś chorym to pewnie najlepiej stestować kilka odmian i dostawców i znaleźć taką która realnie pomaga i zamawiać bo w kompetencję Polskiej służby zdrowia to ja nie wierzę i myślę że w naszym kraju nie ma lekarzy którzy znają się na leczeniu konopiami a i w najlepszą jakość produktu z apteki też smiem wątpić chociaż pewnie jest po prostu dobra:)

8. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Są lekarze od konopii,w aptece jakiś czas temu był lemon skunk teraz nie wiem.

9. no może gdzieś tam jest kilku:) ale w mojej mieścinie to raczej bym takiego nie znalazł a i tak wolał bym się leczyć cbd na własną rękę...mniejszy koszta a część lekarzy to po 30 latach leczenia ludzi nie potrafi dobrze grypy wyleczyć:) mogę być nieobiektywny bo nie lubię służby zdrowia:)

10. e no w tym lemon skunku to cbd podchodzi pod 20%...taki z apteki jest elegancki:) ale pewnie lemon skunki cbd z dobrych sklepów są tak samo dobre a taniej można kupić

11. RastaMann

RastaMann Tuptuś

W tym aptecznym lemonie jest ok 19% thc i ok 1 cbd. Tak przynajmniej twierdzi w wywiadzie jeden lekarz. Ogólnie to trzeba próbować i siebie obserwować. Na pewno thc ma wiekszy potencjał medyczny ale też i skutki uboczne wieksze.

12. a to takie buty...no ale taka to już na receptę to osobny temat:) mnie chodziło o produkty cbd dostępne w aptekach...dziwne że wybrali taką odmianę bo cbd może zmniejszyć skutki uboczne thc a w tym lemonie go nie ma w ogóle

13. ale jak thc takie zdrowe to zajaram sobie jeszcze jednego bolka bo mie w stopy zimno:)

14. RastaMann

RastaMann Tuptuś

W indikach ogólnie zazwyczaj jest tak z 1 % cbd. Chyba że wybierzesz typowo odmiane na cbd. Ale ogólnie podejrzewam że w tych northern lightach,og kushach czy innych to podobnie jest.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...