Outdoor , problem z kwitnieniem

FuckTede 11.09.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam , Problem polega w tym że , leje ten Planot K i jak sobie rosła jak burz , doszła do etapu w którym się zatrzymała, i tak sobie myślę że chyba nawóz już nie działa tak jak powinien, mówię tu o roślinie żęńskiej z palenia, roślina ma juz 8 miesięcy , wszystko pięknie Si kala fą normalnie , ale stoi i nic się nie dzieje , włochów białych co nie miara , krzak ma z 2 metry w góre no i cały czas w namiocie obok pomidorów .

Jaki nawóz teraz dać , a i jeszcze jedno kwitnie z 2 tygodnie już . Proszę o szybką odpowiedź , dziękuję :)

2. Modliszka

Modliszka Kumaty

Odpuść może na razie nawożenie plantonem podlej pożadnie wodą + ociupinke jedzonka np.biohumusem i czekaj na efekty ...
    Jesli roslinka kwitnie od dwoch tygodni to pewnie zwolniła wzrost bo zbiera siły i energie do pompowania topów Za jakiś tydzien mozesz wznowić nawozenie nawozem na kwitnienie
    Jesli masz fundusz to zakup moze jakiś lepszy nawóz
    Ja np. Zakupiłem Hesi Fosfor Plus + Ripen gdyby pogoda sie popsuła w koncówce

3. Dzięki :) . a boost może jakiś na koniec ??

4. Modliszka

Modliszka Kumaty

A czemu nie wejdz na strone jakiegośgrowshopu najlepiej najpopularniejszego i popatrzco maja do aoferowania to co cie zainteresuje mozesz wrzucic link tuty

5. Leje Plantonem i widzę już że jest lepiej , od 2 dni , ilość włosków zwiększyła się gdzies o 50 % , łacznie jak przeliczyłem , to mam 98 tych małych , i 16 głównych szczytów . Jak chcecie to mogę zrobić foto, to ocenicie sami :P

6. zrob xD

7. poliz cipke to dojdzie xd
    joke

8. Tylko plantonem leje xD , mam zamiar kupić jakiegoś bossta i bloombastic'a , dobrze czy źle ? :D

9. No to pare dni mineło , dolne galęzie odciełem , liści pare won poszło , i nawozu teraz wale , Burza kwiatów + pk , efekt widać , wyjechałem na obóz i po 3 dniach mega zmiana . View attachment 27754 , Dobra czy zła , mówicie , to jest boczny szczyt , jest ich 19 , po obcięciu tych mniejszych dolnych .

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...