Outdoor nr 2 - 2019 - Hindu Kush, OG Kush, Afghan Kush, Dance World CBD itd.

AlteGenieser 11.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. [​IMG]

Siema, pora zacząć fotorelację z sezonu outdor 2019. Będzie to moja druga uprawa. Tak jak w poprzednim sezonie, jak najbardziej organiczna, bez niepotrzebnej chemi.

ODMIANY:
    Sezony:
    - Afghan Kush - SeedBay - x2
    - Hindu Kush - SensiSeeds - x2
    - OG Kush - RQS
    - Passion #1 - DP
    - Dance World CBD - RQS
    - Nothern Light x Nothern Light - SpeedSeeds
    - Purple Maroc x Hindu Kush - GGS

Auto:
    - Diesel - SpeedSeeds
    - Glueberry OG - DP
    - Afghani #1 - SensiSeeds
    - Girl Scout Cookies x Green Crack - GGS

SPOT:
    Mam 2 zeszłoroczne spoty. Jeden główny (foto u góry) gdzie będzie 9 sezonów + 1 auto. Drugi spot na automaty.
    Przygotowałem sobie super soil wg przepisu subcool, z drobnymi zmianami. Licze że pozwoli to osiagnąć nieco lepszy plon.
    Dołki ponad 30l już przygotowane, czekaja na planty.
    Spot chroniony przed zwierzyna ogrodzeniem z gałęzi + butelki z ropa. Na ślimaki granulat z Brosa.

TRENING:
    Wszystkie sezony będę trenował LST, prócz jednego Hindu Kusha, który bedzie bez treningu, tak dla porównania.
    Automaty bez treningu. Mam zamiar robić w jakimś stopniu defoliacje, choć niewiem czy można to zaliczyc do trenigu.

NAWOZY:

Nie mam zamiaru przesadnie używać nawozów. Liczę, że ziemia spełni swoją rolę. Jeśli beda niedobory wtedy podleje czyms bio z Canny. Możliwe że na flo zapodam gnojówke z pokrzyw. Pod każdy plant oczywiscie mikoryza.
    W razie problemów ze insektami, bedzie oprysk Agricolle Spray, a w razie plechy - Topsin
    Mam też Asashi który bedę stosował przy przesadzeniu i w trakcie treningu.

Z racji że dostałem pakiet nawozów bio Atami od sklepu FloraFauna. Przetestuje je na jednej roślinie - Afghan Kush.

10 roślinek już wykiełkowanych. Kiełkowałem w wodzie ok 24h do momentu pekniecia i potem prosto do ziemi. Jedynie DanceWorld CBD wymagał precrushingu. Wszystkie wyszły z ziemi bez problemów. Aktualnie trzymam je pod lampą 2x40w cob i świece okolo 17h. Dałem im troche za mało ziemi wiec musiałem je przesadzic, bo korzenie sie rozrazstaja.

Tak wyglądają aktualnie, po 6 dniach od wyjścia z ziemi.

Pozostałe 3 automaty bede kiełkował jak sezony bedą już ogarniete na spocie.

Mam nadzieje że pogoda w tym roku dopisze, a ścinka będzie obfita:D
    Wszelkie porady, pytania mile widziane.
    Pozdro

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 1
  2. O widać,że to będzie fajna przejrzysta fotorealcja.

Masz sporo miejsca na spocie,można poszaleć z sezonami i wyhodować potwory :D Powodzenia!!!

3. Wydaje mi sie ze mam problem z wilgotnością w moim prowizorycznym boxie. Listki zrobiły sie jakby pomarszczone i zawinięte. Dałem generator pary, który podbił wilgotność do 50%.
    Fotka robiona 2-3 dni temu.

Ogólnie planty troche stanęły po tym przesadzeniu, kilka nie chce ruszyc.
    W końcu przestało padać i pogoda się poprawia, jutro lub weekend mam zamiar wysadzic je na spota.
    peace

4. normalne ze stoja po przesadzeniu :D
    bylo asahi popsikac

5. Ja tej poprawy nie widzę... z dnia na dzień w prognozach tylko coraz więcej deszczu i burz.

6. nie pryslem, bo balem sie ze za mlode. w ulotce zalecaja od wyksztalcenia drugiego poziomu lisci.
    jakieś rady jak to używać? bo mam to pierwszy raz. mozna zrobić więcej oprysków w ciagu kilku dni?

nie wiem, u mnie nastepne dni >20st, dzisiaj nawet slonce poświeciło, weekend też raczej słoneczny, więc niema na co czekać, dzisaj wysadziłem planty na spot.

tak wygladaja po 12 dniach

zastanawiam sie czy tego nie wyjebac, bo jakiś lichy i szkoda mi dołka... dam mu kilka dni, jesli nie ruszy zastapie go moze jakims automatem

popryskane asahi, obsypane snacol'em
    postawione butelki z ropą na sarny.
    podłem drugi raz nawozem (root c + growth c) afghana o którym wspominałem w pierwszym poście.
    teraz tylko liczyć na dobrą pogode;)
    peace

7. TSW

TSW Błyskotlwy

teraz takie ceny ropy ze zapach przyciągnie grzybiarzy

• HAHA XD x 1
  8. asahi to przeci stresowy jak bd ciachał je to mozesz psikać jak przesadzasz,jak ci sarna upierdoli topa :)
    to taka trafka dla trafki odstresowuje ja

pogoda.to ty nie w PL bo w PL 4 dni burz WSZEDZIE maja byc :)
    z far..z slonkiem :D::rolnik:

• Lubie to x 1
  9. maly apdejt ze spota - rośliny mają 22 dni
    3 planty do wyjebania - 2x hindu kush + nothern light. jakieś takie liście pozwijane poskrecane, karły. ktoś wie od czego? huyowo przesadzone czy brak wilgoci w boksie? a może coś innego?

tego troche jeszcze zostawie ale chyba sie nie opamieta

reszta jako tako rośnie, trochu się powyciagały przez te deszczowe dni

na nawozach atami

10. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Te co mają mutacje listowia przez które liście rogowacieją jak rosną to bym je zostawił. Nie będą miss piękności ale zakwitną i będzie z nich normalne palenie (przeważnie na flo liście już normalnieją). Jak stoją w miejscu (zrobiły się karłami) to bym wywalił i posiał nowe.

• Lubie to x 1
  11. [​IMG]

Wspominałem o spocie nr 2 gdzie mają być trzy automaty. Tak dla testu wysiałem je tydzień temu, bezpośrednio do gleby, po namoczeniu. Niestety nie wiele z nich zostało; jak na foto :/ Coś musiało je wdupić. Szkoda pestek ale nie co narzekać. Moczę kolejne 3 sztuki, tym razem standardowo podweguje pod lampą.

Byłem obczaić na spocie nr 1; szału nie ma, dupy nie urywa. Rosną ale powoli, troche więcej tego słońca by się przydało ;p
    Mam tylko foto automata

to mój pierwszy automat. po jakim czasie to zaczyna kwitnąć? bo nie długo będzie miesiąc życia, a wielkością nie grzeszy...

a i jeszcze jedno pytanko, od ilu pięter można zaczynać lst na sezonach??
    peace :roluje:

12. up
    rośliny mają równe 30 dni
    poszedł oprysk na insekty bo niektóre listki podgryzione
    myślę że na dniach będę zaczynał lst

Purple Maroc x Hindu Kush

Afghan Kush (na atami)

Hindu Kush (może coś z niego będzie)

OG Kush

Diesel Auto

Dance World CBD

Afghan Kush

Passion #1

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 1
  13. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Smialo mozesz zaczac naginac do gleby:)

14. ja bym cial wszystko co nie auto :) po co sie jebac

• Gowno ! x 1
  15. up
    planty zglebowane + asahi

A to dwa planty które chciałem usunać, ale jak widać ruszyły troche. Może coś z nich jednak bedzie i dam im szanse. automaty które miały być w ich miejsce wysadze na drugim spocie

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  16. siema pany!
    mały up choć ostatni raz na spocie byłem w zeszlym tygodniu, niestety nie mam za dużo fotek.
    pojawił się problem, który miałem w zeszłym sezonie, a mianowicie coś znowu wpierdala mi roślinki:///
    na szczęście narazie problem dotyczy tylko dwóch panienek HinduKusha i PurpleMarocxHinduKush (foto)

jak widać nie są to pojedyńcze dziurki a prawie całe liście wyebane. nad pod liściami brak jakiś mszyc czy innego gówna. póki co rośliny zostały podlane gnojówka z pokrzyw, dostały oprysk na insekty i grubo dosypałem snacola. mam nadzieję że przy następnej wizycie będzie jeszcze co oglądać :D:

jako że nie mam fotek ze spota to zapodam zdjecia moich automatów które obecnie wyglądają tak:

od lewej 2 x Glueberry OG + 3 x Punk Devil
    pierwszy GB ma 15 dni miał zastój po wyjściu z ziemi ale wkońcu ruszył,
    kolejny GB i PD mają 8dni
    dwa ostatnie PD mają 5 dni

powoli leje im nawozy z zestawu Atami które dostałem od sklepu FloraFauna
    niedługo mam zamiar wysadzić je na spot.

:peace:

• Lubie to x 1
  17. A bo robicie wszyscy to LST i potem byle gówno może wejść na te planty jak po schodach :P Nie jestem zwolennikiem tego treningu na oucie, zwłaszcza jeżeli dzieją się takie rzeczy... To jest zaproszenie dla ślimaków i innego tałatajstwa.

• Lubie to x 3
  18. A bo robicie wszyscy to LST i potem byle gówno może wejść na te planty jak po schodach :P Nie jestem zwolennikiem tego treningu na oucie, zwłaszcza jeżeli dzieją się takie rzeczy... To jest zaproszenie dla ślimaków i innego tałatajstwa.

19. Mozliwe, bo podjedzone po zglebowaniu. Poki co nie chce trenowac zadnym hst wiec co mi pozostaje...

20. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Nie wszyscy też mogą puścić rośliny 3m w górę dlatego chyba lepiej zrobić LST. Ja to robię dopiero od 4 poziomu i nie trzeba jej wcale ściągać do samej ziemi żeby był efekt.

• Lubie to x 1
  21. Jak nie ma na plancie ślimaków to może być to sprawka gąsienicy.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...