Outdoor nr 2 - 2019 - Hindu Kush, OG Kush, Afghan Kush, Dance World CBD itd.

AlteGenieser 11.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. [​IMG]

Siema, pora zacząć fotorelację z sezonu outdor 2019. Będzie to moja druga uprawa. Tak jak w poprzednim sezonie, jak najbardziej organiczna, bez niepotrzebnej chemi.

ODMIANY:
    Sezony:
    - Afghan Kush - SeedBay - x2
    - Hindu Kush - SensiSeeds - x2
    - OG Kush - RQS
    - Passion #1 - DP
    - Dance World CBD - RQS
    - Nothern Light x Nothern Light - SpeedSeeds
    - Purple Maroc x Hindu Kush - GGS

Auto:
    - Diesel - SpeedSeeds
    - Glueberry OG - DP
    - Afghani #1 - SensiSeeds
    - Girl Scout Cookies x Green Crack - GGS

SPOT:
    Mam 2 zeszłoroczne spoty. Jeden główny (foto u góry) gdzie będzie 9 sezonów + 1 auto. Drugi spot na automaty.
    Przygotowałem sobie super soil wg przepisu subcool, z drobnymi zmianami. Licze że pozwoli to osiagnąć nieco lepszy plon.
    Dołki ponad 30l już przygotowane, czekaja na planty.
    Spot chroniony przed zwierzyna ogrodzeniem z gałęzi + butelki z ropa. Na ślimaki granulat z Brosa.

TRENING:
    Wszystkie sezony będę trenował LST, prócz jednego Hindu Kusha, który bedzie bez treningu, tak dla porównania.
    Automaty bez treningu. Mam zamiar robić w jakimś stopniu defoliacje, choć niewiem czy można to zaliczyc do trenigu.

NAWOZY:

Nie mam zamiaru przesadnie używać nawozów. Liczę, że ziemia spełni swoją rolę. Jeśli beda niedobory wtedy podleje czyms bio z Canny. Możliwe że na flo zapodam gnojówke z pokrzyw. Pod każdy plant oczywiscie mikoryza.
    W razie problemów ze insektami, bedzie oprysk Agricolle Spray, a w razie plechy - Topsin
    Mam też Asashi który bedę stosował przy przesadzeniu i w trakcie treningu.

Z racji że dostałem pakiet nawozów bio Atami od sklepu FloraFauna. Przetestuje je na jednej roślinie - Afghan Kush.

10 roślinek już wykiełkowanych. Kiełkowałem w wodzie ok 24h do momentu pekniecia i potem prosto do ziemi. Jedynie DanceWorld CBD wymagał precrushingu. Wszystkie wyszły z ziemi bez problemów. Aktualnie trzymam je pod lampą 2x40w cob i świece okolo 17h. Dałem im troche za mało ziemi wiec musiałem je przesadzic, bo korzenie sie rozrazstaja.

Tak wyglądają aktualnie, po 6 dniach od wyjścia z ziemi.

Pozostałe 3 automaty bede kiełkował jak sezony bedą już ogarniete na spocie.

Mam nadzieje że pogoda w tym roku dopisze, a ścinka będzie obfita:D
    Wszelkie porady, pytania mile widziane.
    Pozdro

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 1
  2. O widać,że to będzie fajna przejrzysta fotorealcja.

Masz sporo miejsca na spocie,można poszaleć z sezonami i wyhodować potwory :D Powodzenia!!!

3. Wydaje mi sie ze mam problem z wilgotnością w moim prowizorycznym boxie. Listki zrobiły sie jakby pomarszczone i zawinięte. Dałem generator pary, który podbił wilgotność do 50%.
    Fotka robiona 2-3 dni temu.

Ogólnie planty troche stanęły po tym przesadzeniu, kilka nie chce ruszyc.
    W końcu przestało padać i pogoda się poprawia, jutro lub weekend mam zamiar wysadzic je na spota.
    peace

4. normalne ze stoja po przesadzeniu :D
    bylo asahi popsikac

5. Ja tej poprawy nie widzę... z dnia na dzień w prognozach tylko coraz więcej deszczu i burz.

6. nie pryslem, bo balem sie ze za mlode. w ulotce zalecaja od wyksztalcenia drugiego poziomu lisci.
    jakieś rady jak to używać? bo mam to pierwszy raz. mozna zrobić więcej oprysków w ciagu kilku dni?

nie wiem, u mnie nastepne dni >20st, dzisiaj nawet slonce poświeciło, weekend też raczej słoneczny, więc niema na co czekać, dzisaj wysadziłem planty na spot.

tak wygladaja po 12 dniach

zastanawiam sie czy tego nie wyjebac, bo jakiś lichy i szkoda mi dołka... dam mu kilka dni, jesli nie ruszy zastapie go moze jakims automatem

popryskane asahi, obsypane snacol'em
    postawione butelki z ropą na sarny.
    podłem drugi raz nawozem (root c + growth c) afghana o którym wspominałem w pierwszym poście.
    teraz tylko liczyć na dobrą pogode;)
    peace

7. TSW

TSW Kumaty

teraz takie ceny ropy ze zapach przyciągnie grzybiarzy

8. asahi to przeci stresowy jak bd ciachał je to mozesz psikać jak przesadzasz,jak ci sarna upierdoli topa :)
    to taka trafka dla trafki odstresowuje ja

pogoda.to ty nie w PL bo w PL 4 dni burz WSZEDZIE maja byc :)
    z far..z slonkiem :D::rolnik:

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...