1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

outdoor mikstape #1

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez mlynu345 w dniu 07.06.2018

1. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Jest to moja: druga uprawa
    Nasiona:
    - Shaman (orion seeds) albo Maroc (female seeds) - nie jestem pewien, ponieważ miałem 3 pestki - 2x shaman i 1x maroca, 2 roślinki zostały rozjebane w drobny mak, a pomieszałem je przy przesadzaniu do dołków,
    - 2x Auto Punk Devil - pestki wygrane w "konkursie" pana pestki,
    - Grapefruit x Girls Scout Cookies od grześka
    - Amnesia x G13 od grześka
    - Outdoor MIX od grześka
    - Outdoor MIX typu mutant od grześka
    - +Speed x White Widow of f2seeds (odjebałem lipe, bo za długo siedział w za małej doniczce i już kwitnie)
    Wszystkie nasiona są zakupione z F2seeds, oprócz Auto Punk Devil wygranych u panapestki (jedną roślinkę przelałem, sorki)
    Ziemia: ziemia biedronkowo-spotowa 1:1
    Nawozy: Biohumus biopon natura

A teraz problemy, te plamy na liściach to mszyce czy przędziorki?

2. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Ciekawe, jak punczyce pójdą na oucie. Będę podglądać ;d
    Powodzenia! Pozdro ;d

mlynu345 likes this.
  3. Lubię Matme

Lubię Matme Autorytet

ogólnie mszyce robią taki nalot przypominający lepką pajęczynę polecam wywar z tytoniu (u cb to są przędziorki)
    PS fajnie wyglądają te panny z fartem

mlynu345 likes this.
  4. mlynu345

mlynu345 Autorytet

UPDATE #1
    Byłem dzisiaj na spocie numer 1, na którym wysadzone są: Shaman, Outdoor mix (mutant uschnął), +Speed x White Widow. Reszta automatów wysadzona jest na drugim spocie, na którym będę prawdopodobnie jutro. Automata podlałem nawozem z bananów, reszta dostała wodę. Roślinki dostały także oprysk na mszyce i przędziorki.

Moonweed likes this.
  5. mlynu345

mlynu345 Autorytet

UPDATE #2
    Byłem kilka dni temu na spocie numer 2, na którym (niestety) były automaty od Grześka i Punk Devile. Spot był rzadko odwiedzany ponieważ był bardzo oddalony od mojego domu. Dzisiaj byłem na spocie numer 1 i wielkimi krokami zbliża się dzień ścinki automata, dzisiaj zrobiłem mu flusha i w niedziele też chcę go porządnie przelać żeby w środę go ciąć, ponieważ zaczynają się deszcze. Najbardziej dumny jestem z mojego Shamana i w nim pokładam wszelkie nadzieje na ten sezon, ponieważ zostały mi tylko 3 planty, a ten daje rade. Pozdroooooo!

ps.: jak myślicie, kiedy ścinać automata?

Attached Files:

Kitty Forman likes this.
  6. Lubię Matme

Lubię Matme Autorytet

oo w końcu ;) fajnie wyglądają ;d

mlynu345 likes this.
  7. mlynu345

mlynu345 Autorytet

UPDATE #3
    Siemano, wracam po dość długiej przerwie. Wczoraj byłem u moich panien i jestem pozytywnie zaskoczony wielkością Shamana od OS (około 1,8m). Jeśli chodzi o automata to został on ścięty 11 lipca. Mógł jeszcze z minimum tydzień postać, ale pogoda była bardzo słaba i bardzo ryzykowałbym plechą, więc postanowiłem otworzyć kosę. Palenia była z 5g i było bardzoooooo mizerne. Pozdrooo!~

37812946_873965992810641_1830173478511181824_n.jpg
    37808085_873965822810658_1469043127795843072_n.jpg

Kitty Forman likes this.
  8. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Siemka! Dawaj upa ;d

9. mlynu345

mlynu345 Autorytet

będzie w tą niedziele, outdoor mix kwitnie już dobre 3 tygodnie, dawno mnie tam nie było, ponieważ bardzo ograniczam wizyty na spocie, a ostatnio zapomniałem telefonu ze sobą. oba krzaki poszły w górę, choć shaman już nie tak bardzo ale to dobrze bo niezły z niego skurwiel (o ile jeszcze żyje)

Kitty Forman likes this.
  10. mlynu345

mlynu345 Autorytet

UPDATE #4
    Witam serdecznie, mam dobre wieści dla tych co mi kibicują w tym kilkumiesięcznym meczu otóż krzaki stoją i są bardzo piękne. Niestety obawiam się, że Shaman nie dojdzie, a szkoda, bo ma ponad 3m (jest 2 razy wyższy ode mnie). Outdoor Mix raczej będzie gotowy pod koniec września. Mix dostał małą dawkę wody - pierdolę te nawozy i tak sobie świetnie poradził bez mojej pomocy. Shaman dostał oprysk profilaktyczny oprysk z Miedzianu 50WP i papciu. Przed nim jeszcze długa droga, ale mam nadzieję że da radę.

marcopolo likes this.
  11. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Jesli pogoda dopisze I zadbasz o nie,to I Shaman powiniem sie wyrobic.

mlynu345 likes this.
  12. mlynu345

mlynu345 Autorytet

13. marcopolo

Ladne palkensy,tylko pozazdroscic.Moim zdaniem sa gotowe/mix/.

mlynu345 likes this.
  14. marcopolo

Jakies wiesci,czy raczysz sie palonkiem I brak czasu haha

15. mlynu345

mlynu345 Autorytet

zajebali i chuj

nasiona marihuany, nasiona konopi