Outdoor automaty, kiedy scinac?

Botanik330 25.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam scinac czy jeszcze przetrzymac prosilbym o komentarz do kazdego numeru zdjecia

1
    8.jpg

10.jpg
    11.jpg

2 . Ten sie zlamal w pol i troche zgnil z 2 topy uschly i troche lisci ale teraz stoi i nic sie z nim nie dzieje.. co dalej z nim robic scinac czy jeszcze czekac??
    1.jpg
    2.jpg
    3 . zdrowe auto - przytrzymac czy juz czas na kose?
    3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

4 Jakies uwagi co do tego pelnosezonowca??

7.jpg

• Lubie to x 1
  2. I czy to prawda ze lepiej przed zbiorem nie podlewac juz zadnym nawozem tylko sama woda???

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Podejrzyj tricho - w kwestii ścinki.
    Wytnij to zgnite/suche bo ci tam plecha wjedzie.

4. 1 Ok, a one zmienia jeszcze kolor na bardziej brazowy? bo jak sa biale to faza slabsza niz od brazaowych tak?
    2 Jest sens przycinac liscie albo naginac zeby te topy bardziej spuchly czy jak teraz poucinam liscie to moze cos sie stac?
    3. A co z tym podlewaniem ? teraz lac sama wode na te najstarsze zeby przeplukac czy moge z biohumusem?

5. Łoś

Łoś Tuptuś

1.Trichomy mleczne jeśli chcesz mieć high na głowie, ale jednocześnie mieć energie, jeśli będzie już brązowe to i na głowie i na ciele będzie cięzko :D
    2.Tu są kwestie podzielone, ja też się pytałem, ale daruje sobie przycinanie.
    3.Ostatni tydzień sama woda, ale również słyszałem, że niektórzy dodają miodu do wody na tego flush-a

6. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Sezon ma dziurki w lisciach, to są od gąsienicy dziurki, poszukaj pod liściem, powinna zwisać na pajeczynie se gdzieś tam... Pierwsza już gotowa, ja bym ciął bo plecha weszła z tym brązowym, ten drugi jeszcze z 3 tygodnie

7. Witam zaczalem podlewac folorowitem na kwitniecie troche pozno bo pod koniec albo dopiero sie dowiedzialem :D nastepne pytanie czy jak topy puchna to potrzebuja tez duzo swiatla jak przy fazie wzrostu? Bo troche zla miejscowke wybralem ale nastepne juz beda mialy zapewnione swiatlo. nastepne pytanie czy byl sens je jeszcze trzymac bo co odwiedziny nie widzialem duzej roznicy tylko liscie sie zrobily male i topy spuchly dodam jeszcze z maja grubo ponad 3 miesiace. I co to sa te dlugie brazowe nitki przy topach ??
    1.jpg
    2.jpg
    4.jpg 5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    8.jpg
    9.jpg
    10.jpg

8. .

9. To już można śmiało ciąć

10. Okej a co z tymi scietymi na stole nie za wczesnie? wloski niby mleczne ale czy topy by jeszcze spuchly jakby postaly z tydzien? Od wizyty do wizyty duzej roznicy nie bylo, troszke mniej slonca ale i tak okolo 7 godzin bo drzewa sie rozrosly i zaslanialy

11. judaista

judaista Moderator Moderator

Wszystko już ścięte?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. Automat na topach gdzieniegdzie wyskakuje brązowy kolor

,
  2. easy sativa kiedy scinac

Loading...