1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Outdoor 36 x Auto Mazar AF + 11 Ak-47 2.0 AF

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez iluzion88 w dniu 27.05.2018

1. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Da ktoś znać?;))))

2. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Siema dziś jest 70dzien czy sądzicie, że za 10 dni mogę już ciąć? Bo jadę na wakacje na 14 dni i nie będę miał jak A chce drugi rzut jeszcze na dwór palnac 80sadzonek. Dajcie znać na temat tych i drugiego rzutu czy dojdzie ak47 2.0 80 plantow będę je trzymał do samego końca dojda?I w razie czego kupię coś na pleśń.

Attached Files:

3. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Tu jeszcze jedna fota bo na szybko robione byly

Attached Files:

4. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Mozesz podawac co drugie polanie nawoz.

5. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Nawóz jest podawany :) A wypowiedziałbyś się na temat całego mojego posta i pytań w nim zawartych? ;d bo tu jakoś mało chętnych do pomocy;)

6. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

odpowie ktoś konkretnie na mój post?:(

7. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

a kto przewidzi pogode żeby ci powiedzieć czy dojdą? jedne tak drugie nie. Zależy jakie pheno i czy okres wrzesień/pizdziernik będzie łaskawy

8. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Dawkuj tak jak pisze producent.O ile BioBloom to nawóz na FLO , to Top Max to jest silny stymulator kwitnienia.Lecę z tym nawozem już 3 uprawę i zawsze jak nim podleję to za tydzień mi kwitną rośliny.
    Błędem jest dodawanie tego od początku weg do flo , bo właściwie to pokuszę się o stwierdzenie że ten TOPMAX indukuje całkiem skutecznie kwietnienie bo u papryk chili było tak samo.Podalnie i za tydzień flo.

9. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Okej to w takim razie sadze mam nadzieje że dojdą najwyzej plon bedzie troche mniejszy albo wcale ale zaryzyuje :)
    A dawkowałem według tabeli producenta i było napisane żeby do kazdego podlania stosować, od 2 tygodnia wlewałem dopiero biobloom bo wczesniej tylko biogrow a otem wszystko stopniowo według tabeli. Okej to dzis leje ostatni raz i w nasteny piątek tne :) Dzięki

10. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Pomocy pomocy co to jest? Bo dopiero w piątek mam możliwość sciecia A dziś się takie coś pojawilo:/

Attached Files:

11. szfagier

szfagier Wiedza nadprzyrodzona

Wygląda na pleśń odetnij to kawałek niżej i poprzeglądnij kwiatki

12. Bakłażan288

Bakłażan288 Użytkownik

Tak to pleśń leć to dziś wyciąć bo ci coraz więcej rozniesie się.

13. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Iluzion znikł, fr umarła.. szkoda, bo fajna, no i ten traktorek hehe ;d
    Jak siem namyślisz i skończysz, to przeniesiemy, póki co ląduje w niedokończonych.
    Pozdro!

nasiona marihuany, nasiona konopi