1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Outdoor 36 x Auto Mazar AF + 11 Ak-47 2.0 AF

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez iluzion88 w dniu 27.05.2018

1. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Te plamki to jest wrodzona choroba zapomniałem jak to się nazywa chyba mozaikowa ale nic groźnego

2. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

O to dobrze :) a wypowiedziałbyś się byczku na temat tego podlania tymi baniakami co napisałem czy moze to zaszkodzić ?

3. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Dajce znać czy wszsytko w porządku i czy przez to podlanie co napisałem może coś się stać, bo się stresuje strasznie tym :)

4. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Bez paniki, nawet jak byś je przelał ,popalił to ze 2 następne podlania sama wodą i dojdą do siebie. Ogólnie z tego co tam pisałeś wcześniej to nie przesadzaj z tymi nawozami. Im więcej nie znaczy wcale że lepiej.

iluzion88 likes this.
  5. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Chodziło o to ze nawóz był rozcieczony w baniakach z wodą zakreconych i lezały przez tydzień i jak otworzyłem to strasznie smierdziała ta woda z nawozem i chodziło czy to nie zaszkodzi :) A z nawozami chyba nie przesadzam bo na stronie Biobizz jest napisane o tych co mam ze do kazdego podlania trzeba stosować i dawkuje wszystko według tabelki od nich :)

6. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Da ktoś znaka?:))

7. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Nikt nie powie ci lej bo potem nie wiadomo co się stanie. Może być już że ph wody z nawozem spadło na 3.5-4 i ci zajebie rośliny

8. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

O w pyte..lepiej żeby się tak nie stało Ale dzięki w sobotę jadę na spota to się zobaczy:)

9. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Tylko nie dodałem jeszcze że to była woda prosto że źródła czystego czy to też może mieć jakiś wpływ?

10. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Lej tam lepiej biohumus za 7zł ;d

11. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Spot ogarnięty super, roślinki rosną pięknie ale dawaj jakieś nowe foto ;d

12. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Foto będzie dobiero gdzieś za tydzień bo muszę przejeżdzać 140km zeby zrobić fotki :)

13. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Siema a powiedzcie mi czy jak używam wody do podlewania ze źródła to dobrze czy lepiej z baniaków z biedry ? Bo wyczytałem różne komentarze na ten temat i sam nie wiem

14. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Jesli ten nawoz jest od biobizz, to jest organiczny. A to znaczy, ze powinno sie nawozic w ciagu 24h od rozcienczenia w wodzie. Tak mi sie wydaje.

15. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Tak tak ale czy można używać wody prosto ze źródła bo płynie w lasku o to chodzi :)

16. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Pewnie ze tak, ale dla pewnosci moglbys sprawdzic pH

iluzion88 likes this.
  17. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

Siemanko sorry za zwłokę ale niestety nie miałem wcześniej możliwości pojechać na spot ale to nie znaczy że roślinki były samotne drugi rolnik podlewalo co 5-7dni za każdym podlaniem był stosowany biobizz(grow, bloom i topmax) z 40 zrobiło się 36 bo jeden padł A 3 dalej rosną ale są mniejsze:) prawidłowo według opisu scinka powinna być za 12 dni ale nie wydaje mi się żeby tak było jak sądzicie po zdjęciach ile jeszcze mniej więcej?;) pozdro

Attached Files:

Kitty Forman and marcopolo like this.
  18. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Ladnie,zdrowo.O scince za 12 dni mozesz zapomniec.To co pisze producent ma sie nijak do stanu faktycznego.Moim zdaniem jeszcze minimum miesiac.Powodzonka

iluzion88 likes this.
  19. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Jakbyś je ściął za 12 dni to jedynie można by z nich zrobić herbatę ;d
    A tak na poważnie to wyglądają ładnie i daj im trochę czasu

20. iluzion88

iluzion88 Inspiracja

A jak sądzicie zacząć podlewac teraz częściej tym biobloom i topmaxem na topy czy nie? Bo teraz były podlewane raz na tydzień. Dajcie znać?

nasiona marihuany, nasiona konopi