Outdoor 36 x Auto Mazar AF + 11 Ak-47 2.0 AF

iluzion88 27.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Jest to moja pierwsza uprawa
    Nasionka Auto Mazar AF bulk feminized
    Ziemia: Z bricko Marche ph 5,8 - 7,0
    Nawozy: Biobizz ( Asashi Sl, Bio grow, bio bloom, top max)

Siema wszystkim jest to moja pierwsza outdoorowa relacja i mam nadzieje, że mi pomozecie na ten moment roślinki trafiły na spota mają 13 dni, na chwile je przyblokowało bo musiałem przytrzymać w małych wysiewkach przez 10 dni ale już przesadzone docelowo:) dołki 11 litrów. Po przesadzeniu podlałem wodą i zrobiłem oprysk z Asashi Sl, następne podlanie w środę już z nawozem Bio grow. Miało być 55 sztuk ale niestety pierwszy raz mi się zdarzyło takie coś i 20 nie wyrosło a robiłem wszystko tak samo jak zawsze:( A Ak-47 trafiły już do talerzy i czekam na puszczenie kiełka :D

20180525_200338.jpg

20180525_200552.jpg

20180525_184801.jpg

• Lubie to x 6
  2. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Dajcie znać co sądzicie może jakieś porady itp ;)

3. Capo di tutti capi

Capo di tutti capi Zagubiony

Siema. Będzie fajny Lasek tam u ciebie :D ciagnikem wszystko na spota wozisz? :D Będę zaglądać. Pozdro.

• Lubie to x 1
  4. nice jak na 1szy raz :D
    qwa traktorem jezdzisz :) to się nazywa rolnik z krwi i kości :)
    zamiast kopac było zaorac :)

• Lubie to x 1
  5. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

No mam taką nadzieje, bo strasznie słabe te pestki były:/ ale wszystkie AK-47 już trafiły do wysiewek i jeszcze troszke i też lecą na spota :D ziomek ma ciągnik bo to jego las i łatwiej się dostać hehe :D Jak się uda ten rzucik to pod koniec lipca planuje 100-150 auto mazarów wrzucić :D

6. ZielonyPalaczTHC

ZielonyPalaczTHC Banned Zbanowany

skad miales te ak-47? bo mialem podobna historie

7. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Zamówiłem 50 Auto Mazrarów z ganja farmer i 20 nie wyrosło a zawsze od nich brałem i nigdy mi się tak nie stało :/ a ak-47 wszystkie dobrze wyrosły.

8. GoHan

GoHan Zagubiony

NO i jest traktorek :D

• Lubie to x 1
  9. Fajny zagajnik tam masz,wypielone elegancko,w pierwszym momencie myślałem,że to wóz który ciągną konie ;d będę zaglądać ;)

• Lubie to x 1
  10. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Elegancko...jak kończysz robotę to staraj się kamuflowac dołki i otoczenie ogólnie...jeszxze ziemi podsyp jak podrosna trochę...Traktor z przyczepka rozjebal system ;d pozdRo

• Lubie to x 1
  11. TSW

TSW Błyskotlwy

haha ale wóz jak do konia, zawojna jest haha

• Lubie to x 1
  12. no pałom to by nie uciekł raczej :)

13. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Cały spot jest dookoła w młodych brzozkach więc nie widać nic z boku ale następnym razem pozasypuje między dolkami trawa żeby z góry się nie rzucalo;)

14. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Szykuje się ciekawie. Będę zaglądał na 100%

• Lubie to x 1
  15. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

No mam nadzieję że wszystko pójdzie po mysli

16. "Cały spot jest dookoła w młodych brzózkach więc nie widać nic z boku ale następnym razem pozasypuje między dołkami trawa żeby z góry się nie rzucało" kuźwa młode brzózki to kozaki (Grzyby żyjące w symbiozie z brzozami.). A kozaki są końcem sierpnia. To lekki przypał

17. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Ale to prywatny las i jest tylko jeden dom oprócz tego mojego ziomka więc o grzybiarzy nie trzeba się martwic;)

18. Prywatny las? w Polsce? to fikcja. Nie wiem czy nawet ogrodzić wolno. A zajebane prawo łowieckie? W UK to może . trzymam za ciebie kciuki.

19. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Hehe no dookoła są jego pola A pośrodku rośnie długie pasmo brzozek nie chce mi się tego tłumaczyć ale czy siak czy tak mam pewność że tam nikt nie wejdzie tym bardziej na grzyby po w połowie drogi przez pola by mu się odechciało drogi:))

20. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Siema Roślinki mają dziś 23 dni
    Wszystko wygląda spoko są zieloniutkie, żadnych przebarwień ani nic innego nie widać więc chyba wszystko spoko:)
    Tylko na tych dwóch co wstawiłem zdjęcia zrobiły się dziwne plamki i nie wiem czy to przy podlaniu ze zostaly przez przypadek oblane liście czy co sie innego mogło stać?
    Wczoraj dostały Bio-Grow, Bio-Bloom i top max i zrobiłem jeszcze lekki oprysk asashi Sl:)
    Jeszcze mam jedno zapytanko, bo poprzednim razem mój kolega dodal nawozu do baniaków i lezały przez 5 dni na dworzu zakrecone i jak otworzylem do dość ostro śmierdziało i były tym podlane roslinkii czy może sie coś stać, bo bardzo mnie to zaniepokoiło :/ dajcie znać. Pozdro

20180604_171409.jpg

20180604_171419.jpg

20180604_171719.jpg

20180604_171227.jpg

20180604_171215.jpg

• Lubie to x 3
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. auto ak47 2.0 outdoor

Loading...