OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

FanZieleni98 03.05.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. FanZieleni98

FanZieleni98 Zagubiony

Witam serdecznie wszystkich w mojej 2 uprawie outdoor . I 3 na forum :DD

W tym sezonie postawiłem na pafy , ale wszystko u mnie zagości :) !

Spot w tym roku mam dosyć daleko oddalony , za każdym razem trzeba autem dojeżdżać do pewnego momentu potem juz jest hardkor , pełno dzików , kleszczy i kolców czyli to czego szukałem ten spot bedzie wyspany sezonowymi i pafami :> , spot przekopany kilka krotnie przez miesiąc i dodany obornik , azofoska , dolomit , połamane gałęzie , steropian , i granulowany magnez + ziemia z biedronki 6-6.5ph , spoty beda z znajdować sie daleko od siebie w aktualizacjach bede pisac który to który haha.

Odmiany jakie przygotowałem na ten moment to : ( w trakcie sezonu bede dokupywać i moczyć co jakis czas następne pechy i wypuszczać ... Serdecznie dziekuje za pestki specialowi i own garden :))

sezonowe :
    -2x guerrila Gold x easy szaman fem , GGS
    -3x easy polish fem , polish grow ( 3 pestki nie pękły , precrushing nie pomógł , 3 pestki zmarły . Słabej jakosci najprawdopodniej czy cos ...)
    -1x ambrosia x guerrilla gold fem , GGS
    -1x Purple afgan outdoor fem , holenderski skun
    -1x maroc Fast fem , holenderski skun
    -1x Purple maroc x og kush fem , holenderski skun
    -1x master sativa fem GGS , chyba nie przeżyje bo licho z nia :cojej:

Pafy :
    -1x Guerrila gold x white widow fem , GGS
    -1x GG x amnesia haze fem GGS
    -1x GG x Nothern light fem GGS
    -1x Jamajka fem beebok
    -1x GG x critical fem GGS
    -2x AK 47 fem f2seeds
    -1x maroc x ak 47 f2seeds
    -1x hindu kush x auto train wreck fem GGS
    -1x Nepal x hindu kush x hindu kush GGS
    -1x Nepal x hindu kush x black Cream GGS
    -1x Nepal x hindu kush x AK 47 GGS
    1x GG x auto mazar GGS

automaty :
    -1x Nothern light x amnesia Fem GGS
    -1x OG kush x amnesia fem GGS
    -1x white widow x Amnesia fem GGS
    -2x blue chesse x diesel ryder f2seeds
    -napewno super skunk own garden
    - Purple XL kush own garden
    - cream candy own garden
    3x afghan skunk advanced seeds
    + planuje zakupić auto od beeboka jak w zeszłym sezonie :> ​

dolki maja około 30-70 L jeden dołek ma ze 110L na 2 easy szamany , planuje niektore pafy dac 2 w 1 dołek. Na tym spocie znajduje sie 13 dołków .

Planowane nawozy : rzeczy od canny , polifoska , azofoska , biohumus , + planuje zakupić jakis komplecik fajny na out , poleci ktoś cos ciekawe z oferty ? :)

Planowany trening na sezonach wszystko od lst , Fim , topping + łamanie , automaty puszczę raczej samopasem zeby pokazały potencjał , moze na niektórych lst ...

Dziki staram sie odstraszać odstanym moczem + za każdym razem jak ide to sypie proszek do prania w miejscu gdzie dziki grasują koło spota .

Roslinki maja około 4dni te większe + cały czas moczę nowe , narazie tylko sezony i pafy + 1 x blue chess diesel ryder :)

• Lubie to x 21
  2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Bede obserwować poczynania :d pozdRo!

• Lubie to x 1
  3. APACH

APACH STEEL FISTS!

elo420!
    fajne spociki, u mnie ciezko z tarnina w okolicy :(
    jaka dajesz odleglosc pomiedzy sezonowkami ?

powodzonka i oby bez gosci na spocie ;)

• Lubie to x 1
  4. FanZieleni98

FanZieleni98 Zagubiony

Nie mam jakiegoś wyznacznika , ale 50-70 cm na sezony by sie przydało a na pafy o wiele mniejsze odstepy robie:d

5. Zapowiada się ciekawie! Na pewno będę zaglądał i z fartem mordeczko! :]:]

• Lubie to x 1
  6. W0lNY

W0lNY Użytkownik

Powodzenia ;]

• Lubie to x 1
  7. AmatorTHC

AmatorTHC Zjarany

bede zagladal z fartem :karmi:

• Lubie to x 2
  8. Foty odwracaj następnym razem,powodzenia!:]

• Lubie to x 1
  9. FanZieleni98

FanZieleni98 Zagubiony

Następnym razem sie postaram :d

10. sandol

sandol Tuptuś

Na bogato ;] bedzie co ogladac powodzenia!:piwo:

• Lubie to x 1
  11. Ghost Rider

Ghost Rider Użytkownik

Cze

Staraj sie szczegolnych znakow na zdjeciach nie umieszczac .;) masz tam blisko wode bo natargasz sie jej troche a teren plaski widze nie jest ;) Motolotniaze tam sie nie kreca ? Z fartem pozdro

• Lubie to x 1
  12. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

na bogato lecisz :d też będe obserwował i powodzenia ziomuś :d

• Lubie to x 1
  13. FanZieleni98

FanZieleni98 Zagubiony

Filipie tak , bede musiał z ziomkiem dźwigać hektolitry , niedaleko odkrywaliśmy delikatny strumyk na którym dominują dziki XD tutaj naprawdę jest wiele dzików , za każdym razem jak idziemy na spot w dłoni maczeta bo strach :d
    Ostatnio sie kręcił dron , napisałem osobny post w nowościach to obczai co sie działo :))
    Planujemy zrobic jakis sztuczny pobór wody ? Ale mamy czas jeszcze ... U mnie pogoda maskara . Mozliwe ze kobiety jeszccze poleca pod lampę.

14. FanZieleni98

FanZieleni98 Zagubiony

Wybralem sie dzisiaj na spot z rolnetka pobserwowac teren czy nie ma tego skurwiela od drona , nic podejrzanego nie spotkaliśmy , na spocie to samo , nawet dziki dały sobie spokój czyli siki Weroniki działają . Roslinki maja około 6-7,8 dni , w niedziele lecą 3 fiolety na watę :> Trochę przykamuflowalismy dołki robi sie coraz zieleniej ;)) , najbardziej mnie cieszy to , ze na spocie jest gleba która jest bardzo wilgotna i rosliny beda miały ciagle wilgoć i naprawdę duzo slonca , niektóre wiecej drugie mniej ale ogolnie jestem bardzo zadowolony i dumny ze spota :*

• Lubie to x 6
  15. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

spocik masz zajebisty :D dobrze oswietlone fajnie :D oby do konca z Fartem! chodz sobie co jakis czas i lukaj czy tam nikt nie grasuje bo szkoda by było wysiłku :)

• Lubie to x 1
  16. Też mi się podoba miejscówka,fajnie zakryty krzakorami,ja bym się wstrzymał ze zbyt częstym odwiedzaniem,zawsze to ktoś Ciebie mógłby tam przyuważyć.

Lornetka zawsze przydatna:d

• Lubie to x 1
  17. FanZieleni98

FanZieleni98 Zagubiony

W niedziele na watę poleciał maroc Fast , Purple afghan i Purple maroc og kush zakupiłem podkorzeniacz jakie porady jak najefektywniej go uzywac ? Roslinki idą zdrowo trochę sie powyciągaly ale przy przesądzaniu poleca pod same liście . Topek z Kupnej indici powiem tyle , ze kozak :] Za kilka dni planuje przesadzęnie 10kobiet ;]

• Lubie to x 3
  18. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

jedziesz ziomus bede zagladal ciekaw jestem tej odmianki z own garden kielkowales juz je ? ja czekam za paczka i bede dawal je do boxa po tej uprawie :) fartem

• Lubie to x 1
  19. Zajebisty spot, sporo nasion różnych odmian. Fachowa robota, na nawozach widzę kolega też nie oszczędzał :d Nie zostaje nic innego jak czekać efektów tych zacnie przeprowadzonych przygotowań. Będę kibicował, żeby było jak najlepiej, pzdr ;]

• Lubie to x 1
  20. Korzenie w tych kubeczkach to się juz pewnie nie mieszczą u mnie po 3 dniach korzeń miał 10cm
    Powodzenia ;]

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. GG x HK GGS grow haszysz

,
  2. outdoor ggs fotorelacja

,
  3. ggs pm x auto amnesia haszysz.com

,
  4. gg amnesia ggs