OUTDOOR 2019 (Ak-47 fem ) x 1, (Bruce Banner fem ) x 1

myszka 21.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Dzięki za radealebekahaha

2. siuwarex

siuwarex Tuptuś

U mnie dzisiaj ma być nawet do -4 a wczoraj 4 krzaczki wylądowały na spocie w podobnym stadium do Twoich. Ciekawe czy przetrwają :szok:

3. myszka

myszka Tuptuś

Jak je przykryłeś choćby obciętą i odwróconą plastikową butelką to jest szansa że przetrwają

4. siuwarex

siuwarex Tuptuś

Na szczęście był tam tylko jeden auto, a pozostałe 3 to no name wygrzebane z palenia. Mała strata tym bardziej że 8 auto czeka na lepszą pogodę w cieplutkim boxiku :]

• Lubie to x 1
  5. qylie

qylie Zagubiony

Szkoda, że tak się wyciągnęły bo na ostatnim upie były bardzo duże jak na swój wiek i widać było, że biohumus robił swoje ale przy braku słońca i on nie zdziała cudów. Nie mniej słoneczne dni jeszcze przed nami i wtedy pokażą na co je stać.

• Lubie to x 1
  6. Plantator.

Plantator. Użytkownik

Widać że nas facetów ciągnie do cipek jak i do ludzkich tak i do feminizowanych fotorelacje innych maksymalnie 2 strony , fr kobiety już prawie 4 strony hahahahahaha

• Lubie to x 1
  7. myszka

myszka Tuptuś

Taka już natura mężczyzn ( oczywiście tych prawidłowo rozwiniętych)

• Lubie to x 1
  8. myszka

myszka Tuptuś

UP
    Wczoraj dziewczynki pojechały na miejsce docelowe , zostały obficie podlane naturalnym prysznicem z chmury ( przy okazji mnie też zmoczyło) , mam nadzieję że pogoda się poprawi i będzie więcej słonka

Bruce Banner

AK-47

Sionka Bebooka trafiły do kieliszka z przegotowaną letnią wodą ,czekam aż puszczą kiełki i zaczynam doniczkowanie :cwaniak:

• Lubie to x 1
  9. No to zapowiada się ciekawie ;) Widzę, że się wyciągnęły konkretnie, ciekawe jak sobie później poradzą ;]

10. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Za jakiś tydzień zrób im LST najpierw niech przyjmą na spokojnie :)

11. myszka

myszka Tuptuś

Niestety pogoda nie dopisywała i się powyciągały , czas pokaże jak sobie poradzą

12. myszka

myszka Tuptuś

Tak zrobię:)

13. Na spocie pełno mchu i paproci a to raczej nie wróży dobrze. Powinnaś poszukać lepszego miejsca, bardziej słonecznego.
    Na tych roślinach już robić LST chyba nie ma sensu sprowadzać je jeszcze do gleby, ja bym je zostawił.

14. Dlaczego nie ma sensu?

15. Nie zawsze LST na automatach przynosi zamierzone skutki. Myszka co prawda nie pokazała jak wygląda miejsce gdzie rosną jej roślinki ale ten spot to raczej nie jest otwarta, mocno nasłoneczniona łąka gdzie mocno przywalisz kobietę do gleby a ona ma ciągle dużo słońca. Rośliny już są mocno powyciągane i będą chciały jeszcze więcej światła i sprowadzanie ich spowrotem do parteru nie da w tym przypadku lepszego plonu (mniej światła to mniejsza fotosynteza).
    Czasami jest lepiej mieć jedną grubą pałę i kilka mniejszych topów niż 10 mini topków.
    Takie jest oczywiście moje subiektywne zdanie a jak zrobi Myszka i co z tego będzie zobaczymy.

16. myszka

myszka Tuptuś

UP

Witajcie , miałam trochę problemów dlatego nie byłam aktywna i nie trenowałam roślinek ,ale do rzeczy.
    Bruce Banner i AK-47 na dzień dzisiejszy wyglądają tak:

Z konkursowych nasionek od Bebooka wyrosło 6 dziewczynek auto noname i posadzone są już na spocie :

Dodatkowo dostałam od Gohana sionka automatów :
    OG KUSH , U.K CHEESE i CRITICAL+2.0
    Wyrosły z nich 2 kushe , 1 cheese i 1 critical:

Ze względów bezpieczeństwa UP- y będą co 2-3 tygodnie a nie tak jak dotychczas .
    Z fartem koledzy i koleżanki :]

• Lubie to x 4
  17. Dokładnie. Do tego ciekawe na ile oryginalne są te OG Kush bo te prawdziwe Ocean Grow Kush (tak się chyba nazywają) w Polsce nie dochodzą. Na szczęście powstało sporo szybszych hybryd. Sam mam taką hybrydę od Bulka i nastawiam się na zbiory na koniec października. Tak czy siak kto nie ryzykuje ten szampana nie pije więc warto zaryzykować.

18. Asghaton

Asghaton Kumaty

Jestem ciekawy tego Bruce'a Banner'a :D Nazwa zobowiązuje, ale jak będzie na końcu to się zobaczy :) Szkoda, że pogoda nie dopisywała od samego początku, ale tego nie da się przewidzieć, teraz już może będzie ładne słoneczko. Będę śledził czy z naszego profesorka wyrośnie wielka zielona bestia xD

19. myszka

myszka Tuptuś

UP

Siemka , pogoda dopisuje więc dziewczynki zażywają kąpieli słonecznych :)
    Na sezonach przeprowadziłam LST , kilka fotek -

Bruce Banner :

Ak-47 :

Automaty Bebooka :

Automaty od Gohana już na spocie :

I sezony które docelowo będą w doniczkach :
    Big Moby 2x i LSD 3x

Kiełkuję jeszcze sionka od panpestka.pl

Pozdrawiam i do następnego :]

• Lubie to x 3
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,