1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

OUT by Wojta$ - ak472 auto, quick one auto, autopassion, A.M.S reg, purple maroc reg

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2014 rozpoczęta przez Soczek w dniu 29.07.2014

1. Soczek

Soczek Autorytet

Siema mordy! :elo:

Zakładam tą fotorelacje dla ziomka, nick na forum Wojta$, awaria kompa i brak czasu :zkrzaka:
    Zobaczycie tu co zdziałał do tej pory i będziemy aktualizować w miare możliwośći ! ;]

To lecimy!

Nasiona; jak w temacie ;)

View attachment 25361

Nawozy; BIOHUMUS WEG i PLANTON K FLO

CZAS NA FOTORELACJE ! ; "TRUSKAWECZKI"

QUICK ONE AUTO FEMI

Dzień 23
    View attachment 25362
    Dzień 28
    View attachment 25363
    Dzień 30
    View attachment 25364

PURPLE MAROC REG FEMI

Dzień 16
    View attachment 25365

Dzień 28 (Teraz ok 34 dojdą i ile moze wyjśc ? )
    View attachment 25366

AK 472 AUTO FEMI oraz AUTOPASSION

Dzień 28
    View attachment 25367

Dzień 30 kwitnie ;)
    View attachment 25368

ZDJĘCIA NIGDZIE NIE PRZYDZIELONE ;)

View attachment 25374 View attachment 25373 View attachment 25372 View attachment 25371 View attachment 25370 View attachment 25369

2. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Siemano wszytskim! piona

Dzisiaj dzien 34 .
    Dzis odwiedzilem moje TRUSKAWECZKI i Na PM oraz A.M.S. zrobilem LST <wodna> . Quick One i AP dostaly mniejsza dawke PLANKTONU K . Ocencie czy ladnie rosnie ! :v: Podkreslam , ze jest to moja pierwsza uprawa <wodna> Na dniach mam zamiar z Soczkiem sklepac boxa za 3-4 krzaczki ;d Jak myslicie , PM i AMS wogole dojda ? ;d Kiedy moze byc w nich flo ? piona W sumie Troche za pozno na reg wiec bede sie cieszyl jezeli cokolwiek z tego wyjdzie :oczy:

Dzien 33, 2 Auto Flo , 2 reg weg

Wszystkie razem! Oprocz jednego PM 1.AMS 2.AutoPassion lub Ak472 3.Purple Maroc 4.Quick One​
    :v:

View attachment 25402

Quick One Autom fem

View attachment 25395 View attachment 25396

Purple Maroc

View attachment 25399 View attachment 25398 View attachment 25397

Ak472 lub AutoPassion (3 dzien Flo)

View attachment 25400 View attachment 25404

A.M.S

View attachment 25403 View attachment 25401

Co o tym wszystkim sadzicie ? :speed:

Last edited: 29.07.2014
    Johnny Bravo, , Soczek and 2 others like this.
  3. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

and Szalony Alchemik like this.
  4. że są zielone, kwitną i ZJARAM CI JE!!! hahahaha

a serio.. nie za szybko zaczynają odsysać azot, cyz to może zaburzenia PH albo niedobór azo ?

Wojta$ likes this.
  5. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Dawno nie sprawdzalem pH , jutro z samego rana pojade i sprawdze . Jak bedzie cos nie tak to dorzucic dolomitu ? Jezeli ph bedzie sie zgadzalo to co zrobic ? ;> Zrobie zdjecia jak sobie radzi PM po lst ;p

6. co nalezy podać:
    jak PH zbyt niskie : dolomit/wapno
    jak PH zbyt wysokie: kwas cytrynowy, ocet, kwas fosforowy
    jak PH jest dobre - dbać zeby woda / woda+nawóz któremy podlewas zmiały dobre PH

Wojta$ and like this.
  7. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Siemanoo!! ;]
    Wydaje mi sie , ze truskawki rosna w miare spoko. ;d W reg mialem niektore liscie wiatrakowe zolte :/ Wiec odcialem pare. ;f Quick One najlepiej sobie radzi , naprawde mega polecam ta odmianke ;d Mega mega szybko rosnie , topy sa kozackie ! ;d Zostaly okolo ostatnie 2 tygodnie kwitnienia i scina :repa: Wczoraj Zamowilem Canna boost , uzywa ktos tego ? Jest duza roznica ? ;p Czytalem troche o tym i sie pokusilem ;d

Zdjecia z 03.08 . Ogolnie reg zrobilem troche do dupy zdjecia :/ W PM wyszlo 11 szczytow po nagieciu ;] W AMS 7 . Ak472 kwitnie , jak myslicie kiedy scinka z tego AK ? koniec wrzesnia ? Polowa ? PM i AMS pazdziernik :Piwo: Ogolnie jaram sie strasznie , klepie na dniach boxa na 4 drzewka i pakuje tylko te Quick One ;d Mam zamiar zamowic jeszcze http://allegro.pl/canna-zestaw-nawozow-vega-flores-pk13-14-boost-i4471901439.html

Za pare dni wstawie lepsze zdjecia ;d

Quick One , flo

View attachment 25787

View attachment 25786

Purple Maroc, weg

View attachment 25785

A.M.S, weg Glowny szczyt

View attachment 25784

AK472, flo. Kiedy scinka? Koniec wrzesnia?

View attachment 25788

Żwirek and like this.
  8. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Quick One już ładnie napuchnięty, miły widok. Ładne planty, oby z fartem do ścinki ;]

Wojta$ likes this.
  9. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Duzo moze jeszcze spuchnac ? ;] Jezeli wyjdzie , ciekawy jestem ile bedzie suchego. Widac ze odmiana ma spoko potencjal w sobie ;d Niby srednio 35g/truskawke ;] Co o tym myslicie ? ;d Wielkie dzieki i wzajemnie z fartem! ;] Jak na pierwsze planty mysle , ze w miare spoko to wszystko jakos idzie . ;d Cale szczescie , ze pogoda dopisuje ;d

W sobote albo w niedziele wstawie nowe zdjecia ;d

Jak myslicice kiedy PM przejdzie na flo ? Niebawem ? Najpozniej piierwszy tydzien wrzesnia kwitna reg ? Czy jestem w bledzie?

10. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

22 września już muszą już kwitnąć. Trudno powiedzieć, jak dobrze dasz im teraz nawozu potem flusha jak trzeba to mogą jeszcze przybrać na wadze ;]

Wojta$ likes this.
  11. _SzEjKoN_

_SzEjKoN_ Geniusz

Ładny Quick One oby i moi tak spuchł !! ;d

12. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Siemano!

Ak i Quick w piatek dostaly pierwszy raz canna boost . Dodaje zdjecia 3 dziewczynek ziomka, noname co sadzicie? :Piwo:
    Zdjecia z Piatku! Jutro dodam nowe ;d Jak jest taka pogoda to spryskac je na plesn?​

Wszystkie razem

View attachment 26023

Quick One

View attachment 26021

View attachment 26022

Ak472

View attachment 26016

View attachment 26015

A.M.S.

View attachment 26017

PM

View attachment 26020

Truskawki Ziomka - NoName

View attachment 26014

View attachment 26013

View attachment 26012

Karzelek Soczka ;d

View attachment 26018

Iiii na sam koniec nowy nabytek do oczekiwanego Boxa! ;d

View attachment 26019

Last edited: 14.08.2014
    Soczek, and Żwirek like this.
  13. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Pryskaj na pleśń bo ja miałem 1/3 do wyrzucenia.3 dni wystarczyły.pozdRo!

Wojta$ likes this.
  14. wentylator

wentylator Weteran

Elegancko :) z fartem i smacznego po ścince :)

15. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

SIEEEEMA !;]​

Obliczajac dzisiaj wszystko obliczylem ze moje dziewczynki dzis maja 45dni ! Dostaly juz 3x Canna Boost , miedzy innymi wczoraj ;d Zmienilem troche miejsce i jest jeszcze lepiej ;d Pm i ams troche nagialem ;d Quick puchnie ladnie , naprawde polecam ta odmiane , jest mega ;d Ak tez robi swoje , ale scinka bedzie nieco pozniej ;d Caly czas zastanawiam sie kiedy zakwitna reg :( xd Niedlugo box bedzie sklepany ;d Nasionka poszly na kielki ;d Mysle ze ten Auto Purple Afgan moze byc ciekawy :o inwestuje tez w nawozy Canna , caly zestaw :P Truskaweczki juz mega intensywnie pachna ;d Nie moge doczekac sie scinki :> Opryskiem na plesn pryskac topy i liscie ?

Wszystkie razem / 43

View attachment 26224

Quick One / dzien 43

Szczyt

View attachment 26225

View attachment 26223

View attachment 26222

View attachment 26221

View attachment 26220

Dolny odrost

View attachment 26216

View attachment 26227

Ak472 / dzien 43

View attachment 26213

View attachment 26226

View attachment 26214

Purple Maroc / dzien 43

View attachment 26219

View attachment 26218

A.M.S. / dzien 43

View attachment 26215

Purpleee and like this.
  16. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Co tu pisać, wzorowe planty kolego tak trzymaj, elo :)

Wojta$ and biggame like this.
  17. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Dzieki ;d Mega sie ciesze , bo to moje pierwsze planty wiec jak w miare dobrze wyszly to jestem z siebie dumny ;d haha ;d Tym opryskiem na plesn mam pryskac tez topy? Ile moze wyjsc z PM ? ;d Jak obliczylem to po lst zrobilo sie 12 szczytow razem z glownym ;d Quick One i Auto Purple Afgan wczoraj poszly do wody ;d

Aaaaa . I kiedy scinka z Quick One ? Jak myslicie ? Ostatnie dni wrzesnia ? ;p U procudenta jest napisane ze 8-9 tygodni od zera i +/- 35g na roslinke . Ile moze wyjsc z tego quick ? ;p Cieszylbym sie gdyby nawet 15 wyszlo xd A gdyby wiecej wyszlo bylbym mega zdziwiony i mile zaskoczony ;d

Piooooona Mordy!

Last edited: 15.08.2014
    Blacc Wiz likes this.
  18. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Siemanko ;f

Pojutrze dodam zdjecia , quick dzisiaj zosta ścięty ;d Ak spuchło , PM i AMS kwitnie ;d

19. Wojta$

Wojta$ Tuptuś

Siemaaaa Mordy! ;d

Ogolnie to troche sie zajeb...em i tu nie wchodzilem xd Na dniach wstawie zdjecia ze scinki Quick One i Ak472 . Ogolnie z Quicka wyszlo -/+ 13 , a z Ak 15 . Obydwa palonka mega mi sie spodobaly ;d Zreszta opisze wszystko jak dodam zdjecia ! ;d AMS i PM ladnie juz kwitnie i sa fajnie rozrosniete jak na tak pozno wysadzone reg . ;d