Out by Magson~ [16sez] ES-EarlySkunk-SuperSkunk * [50x WWxAmnesia] GGS

Magson 09.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Magson

Magson Tuptuś

Tylko ze nic nie dawałem... Na dno tylko garstka dolomitu

2. no domyślam się że nic więcje nie sypałeś ale może tam była jakaś chemia albo po deszczu zostały krople i słońce je tak wypaliło? Niema wyjścia innego jak obserwacja. Myślę że nie padną i może jakiś pierwszy szok im tylko zaszkodził

3. Magson

Magson Tuptuś

Możliwe... nie było pogody aby przez ten czas gdy były pod lampą wystawiać je powoli na dwór/dom więc może też przeszły taki większy szok po przejściu na out. Myślę, że ten deszczyk coś wspomógł to dojrzewanie... haha
    Jutro mają być burze, zaopatrzyć się w bańki 5cio litrowe i przykryć je?

4. teoretycznie powinny przetrwać bez problemu przy tej wielkości ale skoro takie coś im się porobiło to lepiej wspomóc naturę i nałożyć czepki z butelek choćby na jeden dzień jak jest konieczność

5. GoHan

GoHan Zagubiony

popalone , ile dales asahi ???

6. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Glebe masz lipna to na pewno i albo od początku zła i się nie przyjęły drugi wariant podlales z asahi lub snacol za blisko posypany i zakwasilo ci podłoże jak padało ostro...od samego oprysku odpada...

7. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

A ten niebieski granulat to co to? Nie jakis slimakol przypadkiem? Za blisko to sypnales pewnie, deszcz rozpuscil i chemia poszla do gleby.

8. Magson

Magson Tuptuś

Ten na ślimaki to dałem jak już zauważyłem co się dzieje. Mi się wydaje że zbyt grubo spryskalem asahi po liściach toż to dlatego a proporcje były 1:1 jak myślicie? Ale raczej chyba powinny odbić co nie? 0:)

9. 1ml na 1l? Troche przesadziles jak na 1 dawke, ja bym proponowal 0.2 na 1l, odbic to raczej powinny ale to za jakis czas jak pogoda sie ustabilizuje, pozdrawiam

10. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

1:1 tzn ze pół litra asahi na pół litra wody ??? Bo 1ml to 1:1000l ja daje 2ml na 1l i to niezależnie jakie rośliny

11. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Więcej praktyki proponuje i później oferować pomoc

12. Magson

Magson Tuptuś

Zielona nawet pisała 0,5 wody i 0,5 asahi w artykule... Mniejsza z tym... Odbija

13. Magson

Magson Tuptuś

Paczta co sobie łupnąłem w lidlu haha Chyba się przyda, będą takie 3 na spocie. Muszę sobie ogarnąć taką z wifi IMG_20180525_182138.jpg IMG_20180525_182230.jpg

14. Również się zgodzę, że chyba przesadzone z nawozem, dostały deszczu później przyebalo słońce i efekty są powyżej ^^ :( Mam nadzieję, że nie wszystkie mordo ! z fartem !

15. A co to za sprzęcior? Jakaś fotopułapka? Nie wiedziałem,że tam mają takie gadżety.

16. Magson

Magson Tuptuś

Akurat była promoszyn ale i tak z niej nie skorzystałem haha

17. Po pierwszej burzy szlag mi taką trafił a z sim to 230 euro, na dodatek jak wpadka to psy po karcie cię namierzą.

a co do asahi sc to zaleca się dawki do 0.7 l na hektar:-(

18. jak go psy mają namierzyć po karcie ?
    idziesz do jakiegokolwiek osiedlowego zula i dajesz mu 5zł a on idzie ze swym dowodem rejestrowac karte :) ( dajesz 5 zl po rejestracji of korz )

19. Magson

Magson Tuptuś

Tam tylko idzie karta sd przecie ;]

20. Magson

Magson Tuptuś

Do tego będzie tak w drzewie miejsce wyryte, że będzie niezauważalna :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...