Out by Magson~ [16sez] ES-EarlySkunk-SuperSkunk * [50x WWxAmnesia] GGS

Magson 09.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Magson

Magson Tuptuś

Siemanko, no to i mnie tutaj brakuję towarzysze.. 2 out lecz w tym roku nowa miejscówka i oby bez przypału.
    Dołki już wykopane! 25-30l sez pod autosy 15-20l! Zwykła ziemia kwiatowa z dodatkiem perlitu i dolomitu.
    Nawozy jakie mi zostały z indoor to produkty Hesi i Canna. Woda... beczka wkopana na głębokość 1m+ ok 100l

Odmiany automatyczne od grzesia bd dopiero zamawiane!! Sezony wykiełkowane i wsadzone do kubeczków - czekają na pierwsze tchnienie.

Odmiany jakie wejdą to...

Sezony:
    10x
    Easy Sativa
    3x Early Pearl
    3x Super Skunk
    1x Grapefruit

Autosy:

50x White Whidow x Amnesia GGS
    3 critical extreme

Odmiany automatyczne od grzesia bd dopiero zamawiane!! Sezony wykiełkowane i wsadzone do kubeczków - czekają na pierwsze tchnienie.

• Lubie to x 4
  2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

I jedziemy.Ladny spocik widze,a i odmiany spoko-bede zagladal:Powodzonka

3. Spot 1 liga, White Whidow x Amnesia GGS za chwile bede suszyl;d

4. Magson

Magson Tuptuś

Wszyscy polecają tą odmiankę, możesz powiedzieć coś więcej o niej? Ktoś tutaj miał już te od ggs'a mówił, że moc i plon idą w parze.

5. Ja za chwilke robie kose 10 sztuk z namiotu i mam kolejne 20 na spocie.Powiem tak ,jak dla mnie jedne z lepszych autosow ever jakie mialem.Rosna jak chwasty i klepia zdrowo;d

• Lubie to x 1
  6. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

elegancko mordo , będą choinki na takim terenie ;d jak dziki Ci plantów nie pocisną albo sarny ..........
    jak ze zwierzyną w ogóle , jakieś treningi ? ja wczoraj spróbowałem fimować a jak nie pyknie to na dwa odrosty pójdą i tyle
    może lepiej rozdziel tyle roślin na inne spociki , wiadomo licho nie śpi a szkoda by było aby kurewskie złodziejskie szumowiny Ci podpierdoliły roślinki .
    po robocie mam nadzieje , że podarujesz knurowi jakiegoś sampelka z tych ww x amnesia ;d
    ja w krzakach zarobiony fest , zainwestowałem w regi od warra , wiem że są jebajne przy żniwach może się poszczęści i będzie dużo femek hehe
    pozdro z fartem na robocie ziom

• Lubie to x 1
  7. jatylkotestuje

jatylkotestuje Tuptuś

Zasiadam w pierwszym rzędzie B| mega! z fartem i no równiez bym sprobował tej ww x amn... z fartem bracie!

• Lubie to x 1
  8. Magson

Magson Tuptuś

Nie będzie tam sarny, nie będzie tam dzika i póki co nawet ślimok żaden się nie zapuszcza. Partyzantka obok działek... Jak w tym roku wypali to i drugi będzie ;) Bez ryzyka nie ma nic tu w Polsce... No myślałem tak nad fimem bardziej, wiadomo jak sięuda to się uda a i tak nic nie spierdolę bo tak jak mówisz... pójdą 2 i tyle... No i oczywiście LST bankowo. ;]

9. Wycuwam tłuste topy :D
    Powodzenia Ziomek!
    Pozdro! :)

• Lubie to x 1
  10. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

No ja bym sie tak nie napedza ta zabudowa w oddali nie wrozy nic dobrego. Z fartem.

GR

11. Magson

Magson Tuptuś

Spalona i opuszczona działa. Jeśli chodzi o ciekawskich, jakiś tam zarząd to wcześnie będę wiedział o tym co kombinują na wszelki wypadek, więc tutaj już jakiś większy plus jest. Nie ma to tamto jak ktoś zasiada na wyższym stopniu :D

12. Ghost Rider

Ghost Rider Zagubiony

To ja wydzierzawiam ta dzialke i bede wpadal w sierpniu ;)

Sporo tam przestrzeni do niczego krzaki nie beda przyklejone to z gory moze ciekawie wygladac ;)

Popracoj nad kamuflazem i powinno sie udac choc zapachu do 30-40 metrow sie nie pozbedziesz. Widze swider jest beczka na wode tez a sama sie napelnia ?

Pozdr
    GR

13. Magson

Magson Tuptuś

No widzisz... Akurat tutaj liczę na jednodniowy deszcz i beczkę przykryję czymś aby potem nie wysychała... "Z góry?" - zwykłe drzewka nic innego haha ;)
    Co do zapachu to nie wiem... chodz do ogrodzenia mam te ok 80m, tam tylko przechodzą dziadki stare. Ogółem do jakiejkolwiek zabudowy jest z 200m.

14. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Jak postępy ?

15. Magson

Magson Tuptuś

20.05 Wysadzam je na Out

16. Skad te wwxamnesia ??? Jakiś link macie ?

17. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

18. Magson

Magson Tuptuś

Trochę powyciągane... w niedziele lub pon. pójdą już pod chmurkę... Cały czas pod lampą siedziały... Co do ES producent nie zaleca by ich trzymać pod sztucznym oświetleniem, niestety pogoda nie dopisuję więc są gdzie są.
    Pójdą na spot pod butle... spryskam asahi sl i będzie git ;]

IMG_20180518_211600.jpg

• Lubie to x 2
  19. Magson

Magson Tuptuś

Coooo Too? Przed wczoraj zostały wsadzone już na out... Spryskane asahi sl 500ml butelka (1:1).
    Wczoraj był gruby deszcz 30 min tylko i do dzisiaj słońce. Nie są niczym zabezpieczone... Jak myślicie przykryć je bańkami 5 cio litrowymi bo zapowiadają jutro burze... IMG_20180524_194908.jpg IMG_20180524_194914.jpg IMG_20180524_194919.jpg IMG_20180524_194924.jpg IMG_20180524_194908.jpg IMG_20180524_194914.jpg IMG_20180524_194919.jpg IMG_20180524_194924.jpg IMG_20180524_194943.jpg

20. wyglądają jakby grubo spalił je jakiś nawóz. Pozostaje ci tylko obserwować i czekać czy nie dojdzie spalenie na samą górę

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...