1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Out 18 - Mikromachine Auto + Speedy Boom

Dyskusja w dziale Zakończone fotorelacje rozpoczęta przez Cherrissimo w dniu 06.05.2018

1. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Witam.
    Pora kończyć tegoroczny out pt Micromachine auto i Speedy Boom ale to nie koniec uprawy w tym sezonie bo zamierzam wystartować jeszcze z nowym projektem (liczę na ciepłą jesień).
    Chcę wysiać jeszcze 10 -15 automatów (choć rozważam zakup większej ilości już na następny sezon) na miejsce ściętych i chętnie zaciągnął bym waszej opinii na co fajnego postawić. Musi być moc no i fajnie jak ilość na planta będzie przyzwoita.

Wracając do podsumowania
    Speedy boom - została ścięta w 73 dniu życia i 43 dniu flo. Kiełkowanie, weg i flo bez żadnych problemów, dwa razy pryskana i zero pleśni w topach. Zapach konopny ale nie tak bardzo intensywny. Moc bardzo zadowalająca. Całość trymowana trymerem wysuszona że kruszyła się w palcach dała plon 30g z jednej rośliny i 40g z drugiej rośliny a więc sporo poniżej oczekiwań, topy niezbyt mocno zbite.

Mikromachine - 10 szt mniejszych (30 - 40g suszu/planta) szybciej doszło i zostały ścięte razem ze speedy boom w 73 dniu życia i 43 dniu flo a 10 szt większych (60-80g suszu/planta) ścięto w 83 dniu życia i 53 dniu flo. Zastanawiałem się skąd taka różnica między jednymi a drugimi, przecież rosną na jednym spocie z taką samą ilością ziemi, dostają tyle samo nawozów i światła i jak się okazuje jedną paczkę 10 szt miałem z jedną partią a drugą paczkę 10szt z inną i pewnie matki były różne stąd te różnice (ale to tylko gdybanie bo nie zwróciłem na te partie uwagi i kiełkowałem je razem). Ponieważ na tym spocie rosły już automaty na 120g a ten sezon jest w moim regionie najlepszy od 10 lat plus trzymając za słowo kannabię gdzie w opisie dają ponad 200g per plant na outdoor nie osiągnąłem nawet połowy z tego wyniku. Co do samej uprawy to żadnych problemów nie było, zapach mocno konopny i intensywny (bajka) , moc RE-WE-LA-CJA znacznie przewyższyła moje oczekiwania, topy bardzo zbite.
    Parę fotek poniżej

Speedy boom

Poniżej Mikromachine a ten zakwitający potwór z tyłu to Strong Bery z AKseeds- bardzo ją nie doceniłem a coś mi się zdaje że będzie to mój nr1 w moim ogródku.

Mikromachine a po prawej w kadrze już pojawiły się sezony AxHK

Jakieś makro

A poniżej już nowa partia automatów z osa Loch Ness Monster Auto

Pozdrawiam

Wiadrolistka likes this.
  2. Mam rosliny w takim samym etapie zycia, myslisz ze jeszcze dadza rade w tym sezonie?

3. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

A co z tymi pestkami? Wyszło jakoś fajnie?

4. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Ładne krzuny, ładne podsumowanie, przenoszę do zakończonych ;d
    Pozdro!

5. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Te które robiłem w fotorelacji - nie wyszło ani jedno nasionko (chociaż rosły tak że niemal opierały się o jajca) ale szczyt z jajcami ściąłem, wysuszyłem i zapyliłem jedną Loch Ness auto we wczesnym stadium kwitnienia - zrobiło się może 20 nasion.
    3 tygodnie temu zapyliłem Big Devila ale jeszcze nie wiem czy coś będzie.

Dopóki istnieje chociaż cień szansy, że mogą dojść to dla mnie sezon trwa. Zresztą wydając 300zł w THC-THC.com obsiewam całego spota ponownie (korzystając z promocji 1+1 i do tego gratisy), teraz już wiem że gratisy (4szt) ak 472 nie dojdą (ledwo co zakwitły choć już sporo urosły), więc ryzyko jak dla mnie zerowe a korzyści mogą (już są) większe niż te 300zł.

A tak to wyglądało 3 tyg temu
    4 szt Ak472 (dalej rośnie)

Big Devil auto (dalej rośnie)

Loch ness auto (czerwone pheno) - już ścięte

Loch ness auto (zielone pheno) - już ścięte

Poniżej AxHK - w większości już ścięte

Pozdrawiam

ciasto and ZIELONA like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi