Oświetlenie różnego rodzaju

Frida 26.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema ludzie dużo tutaj na forum jest o panelach LED jak je zbudować ale są też inne lampy teraz idzie zima i to mocna to wiadomo lepiej hps LED to na wakacje dobra do kiełkowania i do czego zmierzam teraz żeby ktoś ogarnięty mi odpowiedział na kilka pytań bo kto pyta ten nie błądzi
    1na ile hps starcza 250w powierzchni
    2nie pamiętam jak to się nazywa ale są takie długie paski jak w sklepach te żarówki czy opłaca się je kupować i jak się one nazywają
    3jaki LED do 250w jest dobry i trochę da tego światła i wielkością bo tu nie chodzi o growboxsa tylko tak normalnie

2. 1) na 0.5m kw bedzie odpowiednia (czyli +- 70cmx70cm)

3. v3nom

v3nom Użytkownik

250 da radę do 60x60 ale będzie za gorąco, sprawdź sobie CFL Dual. HPS 250w jest dostosowany do 80x80 ale ręki uciąć nie dam.
    ja mam 200w panel led i starcza on dla powierzchni maksymalnej 90x90 ale wisi w namiocie 80x80 żeby coś tam tego nadmiaru zostało.

4. To znaczy jak tak normalnie?

• Lubie to x 1
  5. A znacie jakieś dobre marki i ledy jacy sami przetestowaliśmy i LED od razu jest na rośnięcie i kwitnienie ?

6. A nawet jakbym ci tu wkleił gotowego linka do działu oświetlenie i fotorelacje to sprawdzisz i dasz sobie radę czy nadal będziesz zadawać głupie pytania?

• HAHA XD x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...