1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Oświetlenie do malego boxa. Pomoc w wyborze lampy HPS

Dyskusja w dziale Warsztat - dział techniczny rozpoczęta przez Siwy1962 w dniu 13.09.2017

1. Siwy1962

Siwy1962 Tuptuś

Witam, że względu na ograniczone miejsce jestem zmuszony zrobić boxa o wymiarach max 60cm x 40cm x 60cm. Mógłby ktoś podpowiedzieć jakie oświetlenie kupić? Myślałem nad lampą hps 150w, tylko z tego co wyczytałem trzeba kupić dwie zarowki jedna na veg druga na flo, może ktoś polecić jakieś w miarę nie drogi zestaw? Dziękuję za uwagę!;)

2. benger

benger Weteran

są też hps'y dual czyli takie które wytwarzają pełne spektrum na veg+flo

3. Siwy1962

Siwy1962 Tuptuś

A mógłbyś polecić jakiś zestaw?? Bo kompletnie się na tym nie znam, szukałem na allegro są niby jakieś za 150-200zl ale nie wiem czy to dobry wybór:P

4. benger

benger Weteran

To jak się kompletnie na tym nie znasz to wgl sie nie zabieraj za to.
    Czlowieku na internecie jest wszystko wystarczy poświęcić troche czasu, poszukać, poczytać i wszystko będzie jasne...

2 people like this.
  5. Ropuch

Ropuch Kumaty

wez se cfl 2100 k 300 wat w cenie zestawu hps przynajmniej nie spalisz chalupy;)

6. Siwy1962

Siwy1962 Tuptuś

Dzięki za odpowiedź, do lamp cfl nie potrzebne są żadne zasilacze ? Sama zarowka i odblyśnik ?

nasiona marihuany, nasiona konopi