Orange Hill, Golden Haze, Critical Kush, AK47[0,25m2]Ledison 150W

Heniekzbagien 10.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Dzieciaki podlane dzisiaj po 1,5l na łeb. Jak dla mnie stoją w miejscu kurwa przez za niskie ph w glebie.
    Roztwór miał 7,1 a dołem wyszło 6,4. Nic no, jak się zdenerwuje to sypnę po garści dolomitu każdej i niech sie dzieje co chce.
    Wpędza mnie to wszystko w smutek i trace sens życia...

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Heniu,jak zagladasz do boxa co 2-3 godziny,to stoja w miejscu.Moim zdaniem ida ladnie.Jak PH wroci do wlasciwego poziomu to jeszcze rusza,choc im chyba juz wiele nie potrzeba????

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Pod 100 dzień maja lekko, teraz nie sprawdzę bo jestem przelotem. Albo i już ponad stówe. Właśnie ostatnio zabiegany jestem i zaglądam co 2dni. Nic no, pacze obserwuje.

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Dzisiaj Orange już miał lekka donicę więc trzask prask i przyjął 1.6l na łeb. Reszta ciężka więc ma pauze.
    Roztwór ph7, wyleciało 6,2 :/
    Mam dolomit. Pytanie tylko ile sypnąć na donice 5,7l? Łyżka stołowa starczy?

5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Uwaga dzieje się!
    Dzisiaj, w 115 dniu żywota swego, pod święty topór poszedł sir Orange Hill od Dutch Passion.
    Wynik z leksza mnie zaskoczył gdyż nie były te pały okazałe ale okazały się zbite skurwieseny jak kamienie!
    Macie tu fote na dowód.
    DSC03749.JPG

• Lubie to x 3
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Bardzo się wczoraj zdenerwowałem i efektem tego wkurwu jest dzisiejsze morderstwo w afekcie.
    Critical odjebany w 126stym dniu życia. Mokrego dał 159.
    Golden Haze odjebany w 125tym dniu. Jego wynik to 116g.
    Słabo jak sam skurwiesen, ogólnie w tym grow zaliczyłem krok w tył. Myśle, że powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że poczułem się zbyt pewnie. Nic no, bije się w pierś i obiecuje pokornie podejść do następnej rundy, bez fisiowania.
    Łapcie fociaszki. Dam jeszcze znać ile wyszło po suszeniu.

Critical Kush
    DSC03751.JPG

DSC03753.JPG

Golden Haze
    DSC03754.JPG

DSC03755.JPG

Zbiorowa mogiła
    DSC03758.JPG

• Lubie to x 5
  7. Wazne ze swoje!

8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Dokładnie.

Ostatni up pany i panie.
    Wszystko wysuszone w boksie, elegancko podocinane i opierdolone z gałęzi. Wyniki mamy następujące:
    Golden Haze - 24g
    Critical Kush - 30g
    Orange Hill - 48g
    Critters/Puszkin/AK47 od gnoma - 23,3g

Łącznie 125,3
    To by było na tyle. Fotorelke można przenieść do zakończonych.

PS
    Akacz od gnoma już łeb wystawił na świat :D tak że nie ma co płakać nad wynikiem, tylko trzeba działać i w końcu jebnąć 200g z ledisona 150W :D

Pozdroooooooooo z bagien!

• Lubie to x 2
  9. judaista

judaista Moderator Moderator

haha

sketch_5c7ed8d210f26.png

• HAHA XD x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...