Orange Hill, Golden Haze, Critical Kush, AK47[0,25m2]Ledison 150W

Heniekzbagien 10.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Już po fakcie. Jak dzisiaj do nich zajrzałem to też miałem wrażenie że jest gorzej, ale obstawiałem bloka, mimo teog że z nawozami ostrożnie. Szybka decyzja i po wszystkim :/

2. uho667

uho667 Moderator Staff Member

ja tam widze niedobry ,nadmiar wygalda innaczej nie sa liscie jasne jak u ciebie nie ma oznak braku pk ,bloku tez nie widze ale zrobiles flusha to juz po ptkach a ile wody dales na ile litrow donicy ?

• Lubie to x 2
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

10l/5,7l

4. uho667

uho667 Moderator Staff Member

to ze tak powiem slaby flush zwykle sie leje 3-4 objetosci donicy ,a napowietrzyles wode zanim podlales ?

5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Sory wody było ok 15l i nie napowietrzałem. Pierwsze słyszę w ogóle o takich cudach...

6. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Gdzies obiło mi się o oczy ze flush to nawet 7 x donica ale czego to ludzie nie napiszą żeby zaistnieć. Heniek na Twoim miejscu to zainwestowałbym na nastepne grow w biotabsy nie bedziesz p......ł się z tymi nawozami bo coś tobie nie wychodzi, weg ładnie przeleciał początek flo tez a później wszystko się poplątało i dupsko zbite, za duże chciałeś mieć topy pewnie. Te tabsy to chyba najlepsze rozwiązanie to jak tempomat w samochodzie a uprawa to długa trasa.

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Eeee co Ty, napinki we mnie zero. Lałem niedużo. Zresztą popatrz na Criticala, idzie jak burza a lane miał tak samo jak Golden.

8. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Nie wiem, według mnie kazda roślina potrzebuje a czasem i nie innego karmienia.

EDIT: A te tabsy pewnie są tak zrobione żeby ani nie przenawozić za bardzo i też żeby nie zabrakło za dużo, optimum albo jakoś tak.

Last edited: 26.01.2019
  9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Nic no, powiem Ci że z coraz większego natłoku obowiązków, zacząłem rozważać tabsy na next grow bo to jesdnak mega wygoda. Z drugiej znowu strony ta godzina wycięta z życia przy robieniu papu i podelawniu i doglądaniu roślin to mnie mega uspokaja. Ciężki wybór

10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    - Orange Hill - 83dni
    - Golden Haze - 92dni
    - Critical Kush - 93dni
    - AK47 - ma swoją FR i tam zapraszam ---> https://forum.nasionakonopi.pl/threads/puszka-henryka-czyli-starcie-gnomow.36869/
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-55%
    FP - 12/12

Co tam jak tam. Idzie w szsytko powoli do przodu. Dziewczęta chyba sie opanowały z fochami i wskoczyły na właściwe tory. Orange puchnie, Golden i Critical tak się oszroniły że napatrzeć się nie mogę na nie. Coraz bardziej się nastawiam na to żeby na następne grow wsadzić tam tylko dwie dupeczki w podłużnych donicach i pociągnąć im LST przez całą donicę. A z drugiej strony trafiłem gdzieś na trening pt 'Uncle Ben' bodajrze, i mi szczena spadła :D
    Tak czy siak, co zaglądam do środka i widzę ten jebany ścisk to mi szkoda roślin...

Golden Haze
    DSC03695.JPG

DSC03696.JPG

DSC03697.JPG

DSC03698.JPG

Orange Hill
    DSC03700.JPG

DSC03701.JPG

DSC03702.JPG

DSC03703.JPG

Critical Kush
    DSC03705.JPG

DSC03707.JPG

DSC03708.JPG

DSC03709.JPG

• Lubie to x 2
  11. Witam serdecznie Heniu:) Jestem zielony w tematy oświetlenia Led. Mam jedno pytanie na noc 80x80x160 ledison 150w w ilości 2 szt da radę ? Twoja szczera opinia ;) Chyba że polecasz albo reszta gawiedzi poleca inne oświetlenie. Pozdro

12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Średnio się znam na ledach kolego :/
    Polecono mi 100W na mój box, a że 150tka była w dobrej cenie to taka wleciała u mnie. Na Twój 80/80 to sądzę że 2x100W styknie. Popytaj na głównym czacie dla pewności. A może i 150W by Ci siadło a na flo dołożyć jakąś dopałkę z temp 2700K typowo. Sam tak chciałem zrobić ale u mnie cisno pod sufitem i odwlekam ten ruch.

13. Ok, dzięki za odp. Pięknie rosną Twoje dziewczynki.

14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    - Orange Hill - 98dni
    - Golden Haze - 107dni
    - Critical Kush - 108dni
    - AK47 - kilim ---> Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-55%
    FP - 12/12

Coś tu nie gra ogólnie. Chyba stanęły znowu. Dwa albo 3 ostatnie podlania były wodą bo coś te listki mi się zaczęły niepodobać. Przed chwilą podlałem dwie dziewczyny roztworem z ph 6,9 a dołem u jednej wyleciało 5,9 a u drugiej 6,2 czyli w ziemi mamy poniżej 6 pewnie co prowadzi do takich liści? Dobrze kombinuje?
    Dziwi mnie to trochę bo i miko sypałem pannom i lany biohumus up i active mają w sobie co nieco dobra.
    Łapcie foty dwóch dzisiaj podlanych.

Golden Haze
    DSC03738.JPG

DSC03737.JPG

DSC03736.JPG

Orange Hill
    DSC03739.JPG

DSC03740.JPG

DSC03742.JPG

• Lubie to x 8
  15. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Heniek pierdol to, koncowka ich zywota wiec sie nie przejmuj bzdurami.

• Lubie to x 2
  16. Ryjek

Ryjek Użytkownik

dokładnie.. kolego trzeba to spalić!

• Lubie to x 1
  17. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

No i ja to szanuje :D

• Lubie to x 1
  18. Zjarus

Zjarus Kumaty

Elegancja Francja pozostaje Heniu życzyć Ci smacznego i niech your lungs będą w pokoju !!! Pozdro i z Fartem :drzewo::odlot::roluje:

• Lubie to x 1
  19. Panowie a ja mam pytanie do Was. Posiadam box 60x60x160 ledisona 150w to co Heniu. Moje pytanie mam strych temperatura 8-10stopni pomysl mój na ogrzanie tego to danie lampki ktora ogrzewa duże terraria. Czy ktoś myśli że to ma sens ? Czy szukać czegoś innego ?

20. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Ma sens + automaty w trybie światła 24h i kontrola temp zanim coś tam włożysz ale takie grzały ciągną duzo prądu

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...