Orange Hill, Golden Haze, Critical Kush, AK47[0,25m2]Ledison 150W

Heniekzbagien 10.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. v3nom

v3nom Użytkownik

Powiem szczerze że ty mi zabiłeśg
    pewnie ze 2ml/L ale etykieta i tak prawdę Ci powie.
    czy jest organiczny ? - wątpię, nie sądzę żeby takie składniki dało się uzyskać naturalnie a nawet jeśli to nie wiem czy itak nie zabiłoby to życia w ziemi.
    zrób oprysk i będziesz mieć święty spokój, weź donicę do wanny, mocno przechyl do takiego kąta żeby tylko ziemia się nie wysypywała i pryskaj aż z liści będzie kapać.
    potem odwracasz na drugi bok donicę i powtórka. a potem jeszcze dwa obroty :]

2. benger

benger Użytkownik

alg-a-mic od biobizza ma mikroskładniki i jest pochodzenia bio, jest spoko sam go używam.

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Poszedł wczoraj oprysk z CalMaga. A resztke tego co zostało to wlałem Crittersowi :D

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Pany nie jest dobrze. Postępuje to gówno i nie wiem co to dalej...
    Dostał 2 razy wodę i nic, potem oprysk z cal maga i nic. Lampa poszła wyżej - nic.
    Kto coś podejrzewa?

DSC03641.JPG

DSC03642.JPG

DSC03643.JPG

5. judaista

judaista Moderator Moderator

Lałeś coś jeszcze oprócz tego calmaga?

6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Po dwóch podlaniach wodą była zupa z nawozami i potem woda i dzisiaj zupa z AlgaBloom + trochę AlgaGrow + GreenSensation

7. judaista

judaista Moderator Moderator

To podawanie calmaga nic nie da, bo pewnie wapń jest zblokowany przez potas. Lej samą wodę.

• Lubie to x 1
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Chyba jej dzisiaj zrobię flusha bo mi serce pęka heh

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    - Orange Hill - 68dni
    - Golden Haze - 77dni
    - Critical Kush - 78dni
    - AK47 - ma swoją FR i tam zapraszam ---> https://forum.nasionakonopi.pl/threads/puszka-henryka-czyli-starcie-gnomow.36869/
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Stało się - nie mogłem już patrzeć na to co się dzieje z Goldenem i dzisiaj zrobiłem mu flusha. 5l wyregulowanej kranówy z 10ml canna flush + 5l wyregulowanej mineralki z 5ml canna flush + litr z minimalną dawką AlgaBlooma + 1ml Biohumusa Up i Active. Reszta podlana wodą z Biohumusami.
    Pozostało czekać i patrzeć co się będzie działo.
    Przy okazji pogmerałem trochę dziewczętom w dolnych partiach i pozbyłem się popcornu.

Orange Hill
    DSC03644.JPG

DSC03646.JPG

DSC03647.JPG

Critical Kush
    DSC03648.JPG

DSC03649.JPG

DSC03650.JPG

Nieszczęsny Golden Haze
    DSC03655.JPG

DSC03656.JPG

DSC03657.JPG

DSC03658.JPG

Klasowe
    DSC03659.JPG

• Lubie to x 3
  10. Siemano Heniu ;d
    Pikne panny ! 8)
    Te plamy podobne do tych co ja miałem
    Niestety z moja pamięcią nie jest najlepiej wiec za chuj nie pamietam co pomogło haha

• Lubie to x 1
  11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

To pogadali hahahaha

• Lubie to x 1
  12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Akcja prosze Państwa będzie taka niebawem, że wlatuje do boxa majgajweroski sposób na zbicie RH bo troszkę sie cykam tej lafiryndy plehy, a odczyty z urzędzenia mam za dnia koło 45-55% a w nocy dobija pod 70-75% tak że nie ma co ryzykować. Prawda?

13. uho667

uho667 Moderator Staff Member

• Lubie to x 2
  14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Wrzuciłem do boksa cztery paczki 120g z silica gel bo miałem w torbach ze sprzętem i kurde nie wiem czy one coś dają czy nie... O chlorku tez już wyczytałem i w razie czego będę zamawiał.

Orange za to zaczyna foszyć. Wysypało mu takie plamki. Z nawozami w jego wypadku nie szaleje, więc bardziej to niedobór niż blok przenawożeniem. Chyba.
    Poszedł oprysk z calmaga. Widać że kwiatki puchną z dnia na dzień. Oby nie zwolniła przez te jaja na liściach.

DSC03674.JPG

DSC03675.JPG

15. uho667

uho667 Moderator Staff Member

chetnie bym luknal fotki z gory zrobione, wieksze liscie ,mniejsze z blizsza bo slabo widac ,i wtedy potwierdze to co pisalem na sb panie

16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Trzasne jutro takie foty o jakich piszesz bo już noc mają.

• Lubie to x 1
  17. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    - Orange Hill - 78dni
    - Golden Haze - 87dni
    - Critical Kush - 88dni
    - AK47 - ma swoją FR i tam zapraszam ---> https://forum.nasionakonopi.pl/threads/puszka-henryka-czyli-starcie-gnomow.36869/
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-55%
    FP - 12/12

Siema bandyty. U Henryka w ogródku na zmiane fochy i rewolucje...Golden chyba przystopował z plamami, ale żeby nie było nudy to Orange zaczął wywalać rdzawe plamy. Poszedł oprysk z sensi Cal-Mag Xtra ale dzisiaj jak zajrzałem to na moje oko plamy nie przystopowały. Tak, że dzisiaj zapadał decyzja - flush.
    Flush zrobiony przed chwilą. Wrzuciłem do boksa 4 paczki, po 120g każda, SilicaGel które miałem tam gdzieś w torbach z elektroniką ale nei wiem czy działa toto czy nie. Wilgotność wacha się do max 50% więc trochę odetchnąłem. Za to coraz bardziej mnie irytuje wyciąg. Muszę go przeczyścić i poskładać nowy przewód wentylacyjny. To elastyczne ścierwo wyleci w pizdu i wsadzę tam prostą rure pcv + kolano 30 albo 45stopni, licząc na to że powietrze gdy będzie miało gładziutki wylot to nie będzie tak hałasować.
    Tyle z bagien. Zapraszam do zdjęć.

Critical Kush
    DSC03676.JPG

DSC03677.JPG

DSC03678.JPG

DSC03679.JPG

Golden Haze
    DSC03681.JPG

DSC03683.JPG

DSC03684.JPG

DSC03685.JPG

DSC03686.JPG

DSC03687.JPG

Nieszczęsny Orange Hill
    DSC03688.JPG

DSC03691.JPG

DSC03693.JPG

DSC03694.JPG

Uholu popatrz swym okiem na te liście i poradź czy sypać dolomit czy o co tej pomarańczowej mendzie chodzi :D

18. benger

benger Użytkownik

Heniek na poprzednim up'ie lepiej wygladaly niz tera, na moje oko przekoksiles je nawozami

• Lubie to x 1
  19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Kurwix a nie lałem niewiadomo jakich dawek...
    Nic no, oby flush pomógł.

20. benger

benger Użytkownik

po co flush? kilka podlań samą wodą i znowu by zaczeły wołać o jedzenie

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...