1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Orange Hill, Golden Haze, Critical Kush, AK47[0,25m2]Ledison 150W

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Heniekzbagien w dniu 10.11.2018

1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

UP
    - Orange Hill - 24dni
    - Golden Haze - 33dni
    - Critical Kush - 34dni
    - AK47 - ma swoją FR i tam zapraszam ---> https://forum.nasionakonopi.pl/threads/puszka-henryka-czyli-starcie-gnomow.36869/
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-30st
    Wilgotność - 45-75%
    FP - 12/12

Lecimy sobie na spokojnie dalej. Orange zaczął nadrabiać, Critical też podgonił. LST kontynuowane na dwóch starszych paniach. Nic niepokojącego póki co się nie dzieje i oby tak zostało. Wydaje mi się że Golden Haze coś tam pomału zaczyna kwitnąć, ale tak nieśmiało i ciężko stwierdzić. Czekamy na włosy z neicierpliowścią.
    Podlewane bez zmian raz woda i raz AlgaBloom + Humus UP + Humus Active. Za jakiś czas dojdzie GreenSensation + sproszkowane banany i może troszkę calmaga zapobiegawczo. Lampa świeci, wiatrak kręci, filtr jeszcze nie puszcza zapachu, a już czuć od Crittersa hehe. Tyle.

Golden Haze
    DSC03549.JPG

Critical Kush
    DSC03550.JPG

Orange Hill
    DSC03551.JPG

Klasowe
    DSC03554.JPG

2. Heniekzbagien

No i kurwa jest pierwsza niespodzianka....zaglądam dzisiaj do boksa a tam katastrofa - Critical wolał kurwa stracić łeb niż się dać nagiąć....główny szczyt ujebany cały, nawet nie ma co ratować bo svalkenbe;wobngqrwe'fgmqe'agkvmnre'gbwea;rfhsd;vcab;skwfhwe'aknbsflkbn;sldcmlakdnfewfghner'gnea'rlkgvnelwr?Kf idź pan wchuj.

3. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 29dni
    - Golden Haze - 38dni
    - Critical Kush - 39dni
    - AK47 - ma swoją FR i tam zapraszam ---> https://forum.nasionakonopi.pl/threads/puszka-henryka-czyli-starcie-gnomow.36869/
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Lecimy z tematem dalej. Z nowinek to mamy turbo wzrost Golden Haze'a i ścięcie łba Criticalowi. Orange jak widać też wrzucił drugi bieg i ciśnie ile wlezie.
    No i news upa jest taki że Golden Haze w końcu zaczął kwitnąć!!! Troche nieśmiało ale juz pierwsze włosy poszły. To tyle, oglądamy:

Golden Haze
    DSC03562.JPG

Critical Kush
    DSC03560.JPG

I jego ścięty łeb a raczej jego brak
    DSC03561.JPG

Orange Hill
    DSC03563.JPG

Klasowe
    DSC03555.JPG

Kana Bis and vagabondo like this.
  4. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 33dni
    - Golden Haze - 42dni
    - Critical Kush - 43dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Hejho. Lecą sobie dziewczęta jak łutututtutututututututututututututututututu Hayabusą. Golden Haze to rozjebie boxa, Critical też podrósł i zbiera się po dekapitacji,
    Orange się chyba wkurwił i ciśnie ostro. Zaserwowałem mu LST póki jeszcze włosów nie pokazał. Za to Critical zaczął kwitnąć ;d
    Golden to już chleje litra co pare dni, Critical też zaczyna sobie pozwalać. Kurde nie mam za bardzo o czym pisać bo póki co to tfu tfu nic się dzinwego nie dzieje.
    Ciachnąłem obu starszym trochę wiatraków. I co....i nic ;d Oglądamy

Orange
    DSC03564.JPG

DSC03565.JPG

Critical
    DSC03566.JPG

DSC03567.JPG

Golden
    DSC03568.JPG

DSC03569.JPG

Klasowe
    DSC03574.JPG

Kana Bis, vagabondo and judaista like this.
  5. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Błyskotlwy

Ladne ;d ten Orange na ostrym lst leci ;d

Heniekzbagien likes this.
  6. Heniekzbagien

Nie ma lekko! Bagna zobowiązują.

7. Osky3535

Osky3535 Tuptuś

Ładne pomidory! Będę obserwował do końca !

8. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 40dni
    - Golden Haze - 49dni
    - Critical Kush - 50dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Tak więc jak już pisałem w FR Critersa - 3 dni mnie nie było i wczoraj po zajrzeniu do boksa zemdlałem...
    Wszystko tak strzeliło objętościowo, że teraz dziękuję losowi że pestka od ggsa po wykiełkowaniu zdechła, gdyż nie wiem jak bym to wszystko pomieścił w tym moim małym kurwidołku. Golden haze to jest takim skurwielem, że równie dobrze mógłby sobie sam siedzieć w tym boksie i wtedy dopiero pewnie pokazałby pazury podczas ważenia plonu. Reszta wcale nie gorsza. Critical po zgilotowaniu też strzelił elegancko w górę i nie onteresuje go, brak miejsca na takie szaleństwa.
    Orange wkońcu zaczął kwitnąć i mimo tego że miał kilka dni gdy przełączałęm na 12/12 to idzie dziarsko do przodu.
    Póki co żadna nie wywala niedoborów. Criters coś wydziwia, ale opisane jest to w jego FR - link wyżej.
    Staram się co podlanie poprawiać LST żeby każdy z odrostów miał taki sam dostęp do światła. Ogólnie armagiedon mi się szykuje w boksie hehe.
    Trochę obawiam się wilgotności w późniejszym etapie, ale oto będziemy się martwić potem. Być może wjedzie jakiś mocniejszy wyciąg, taki na jaki pozwoli filtr. Tyle z bagien. Zapraszam do fot.

Golden Haze jabaka herszt bandy zdecydowany
    DSC03576.JPG

DSC03578.JPG

DSC03579.JPG

Orange Hill
    DSC03580.JPG

DSC03581.JPG

DSC03582.JPG

Klasowe
    DSC03594.JPG

9. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 47dni
    - Golden Haze - 56dni
    - Critical Kush - 57dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Nic dziwnego się nie dzieje. Na szczęście. Laski jedzą, piją i rosną jak nienormalne. Ścisk jak sam skurwysyn. Golden żłopie już 1,5l co 3dni, Critical i Orange tak po literku kulturalnie. Aż się prosi żeby lampki i bombki na nich pozawieszać ;d
    To wszystko z bagiennego frontu. Lecę bagno ogarniać na najazd rozwszeszczanej chołoty ze swoimi rozpieszczonymi bachorami które będę musiał znosić 2 dni i się do wszystkich uśmiechać, kłamiąc w żywe oczy składając wszystkiego najlepszego. Święta kurwa. Zjaranych i wesołych! I dobrego żarcia na gastro!

Golden banyta nieczuły
    DSC03598.JPG

DSC03599.JPG

DSC03600.JPG

DSC03602.JPG

Orange Hill
    DSC03603.JPG

DSC03604.JPG

Critical
    DSC03610.JPG

DSC03611.JPG

DSC03612.JPG

DSC03614.JPG

Klasowe
    DSC03615.JPG

Kana Bis, vagabondo and mr.nikt like this.
  10. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Hej.
    Ładne te twoje planty ,nie ma się do czego przyczepić .Nie o tym ma być walczyk....Wiesz chciałem ciem tylko zapytać o jeden szczegół ,jak startujesz z siewkami tj.ich pierwszy dzień jak daleko masz panel?Przeszukałem na szybkości twoje fr.nigdzie tego nie wyczytałem . ...

11. Heniekzbagien

Szczerze to nie zwracałem na to jakiejś szczególnej uwagi. Ale jak wystawiły łeb z ziemi i szly do boksa to coś koło 20-30cm wisiała lampa nad nimi. I w miare obserwacji jak się zachowują podnosiłem albo opuszczałem.

12. Heniekzbagien

Szybki UP.
    Dupeczki podlane. Orange zdecydowanie ruszył z kwitnięciem. Niesamowite to jest ile czasu jej zajęła indukcja. Golden i Critical formują już pałki a Orange dopiero startuje. Z drugiej strony spojrzałem na UPa z 1ego grudnia i Orange w te 26dni pięknie nadgonił.
    Chleją po 1,5 - 1l co 3-4dni. Przy poprzednim podlaniu zauważyłem jedną muchę. Od razu ją kilim i nie widać potomstwa póki co i oby tak zostało.
    Nic nie żółknie, nic nie usycha, jedynie liście na samym dole marnieją z braku światła, więc poszły pod nóż. Tak samo najniższe odrosty.
    Pachnie w boksie cytrusami. Chętnie przygarnąłbym taki zapach do auta hehe. To tyle z bagiennego frontu.
    Zdjęcia wjadą w kolejnym UPie, zapewne w poniedziałek.
    Pozdro nieliczna widownio!

13. Heniekzbagien

Coś dziwnego się dzieje z Goldenem. Wrzucam foto liści. Dosłownie 3-4 liście mają takie plamki.
    Ide poszukać tabelki z niedoborami, a w międzyczasie może ktoś z Was będzie wiedział ocb to pisać.

DSC03621.JPG

DSC03622.JPG

vagabondo likes this.
  14. Heniekzbagien

Nagapiłem się na obrazki w necie i jedyne co mi tu pasuje to Mangan/Bor/Wapń....albo lampa za nisko.
    Ktoś coś??

15. Mi woda na lisciach podobnie opaliła liscie, uzywalem wtedy zraszacza .Teraz mieszanke do nalistnego daje odrazu do nawilzacza powietrza ;)

16. v3nom

v3nom Weteran

cal magiem dolej bo przy ledach jest problem, podniesienie lampy również nie zaszkodzi

17. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 61dni
    - Golden Haze - 70dni
    - Critical Kush - 71dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Ok. Troszku mnie wsysły zlecenia itp itd, pomijając fakt że po sylwestrze chodziłem 3 dni do tyłu kurwa....ale juz jestem. Panny zobaczyłem po 3 dniach nieobecności na mym bagnie. Doniczki to były tak lekkie że nawek krokiet by je podniósł swym prąciem w stanie wzwodu. I to wszystkie 3 naraz! Tak że możecie sobie wyobrazić krokieta hehe. Mam nadzieje że miko nie padło od tej suszy. Myśle jednak że grzybki przeżyły bo plany ogólnie w dobrej kondycji - kilka liści od dołu padło ale to też z braku światła. Ściska mam taki że palca nie idzie wcisnąć bez poślinienia.
    Dostały dzisiaj koktajl taki:
    - Golden i Critical 3litry na pół z 10ml AlgaBloom, 5ml PK, 3ml GreenSensation, 5ml Biohumus UP i Active
    - Orange przyjął na klate litra z 3ml AlgaBlooma, 1ml PK, 1ml obu Biohumusów
    Szkoda że po podlaniu przeczytałem wpis Venoma żeby im zapodać CalMaga bo mam, ale sądząc po wadze donic po podalniu to za 2-3dni kolejne piciu dostaną i dodam im wtedy do czystej woda Calmaga.
    Na Goldenie te plamy trochę się powiększyły, ale na nowych liściach to nie występuje, tak że póki co jeżdże i obserwuje. Jedyne co to kilka liście delikatnie traci kolor na końcówkach - widać na focie, tak samo jak te brązowe gówno.
    Delikatnie poprzycinałem liście wszystkim żeby poodsłaniać kwiatki. Łapy lepią mi się od szronu ;d
    Chyba wszystko. Szkodników póki co nie widać. Jakąś jedną muche zajebałem przy poprzednim podlaniu. Więcej nie widać. Cieszy mnie to bardzo.
    Zapraszam do zdjęć!

Critical Kush
    DSC03623.JPG

DSC03624.JPG

Orange Hill
    DSC03625.JPG

DSC03627.JPG

DSC03628.JPG

Golden Haze
    DSC03629.JPG

DSC03630.JPG

DSC03631.JPG

DSC03632.JPG

DSC03633.JPG

DSC03634.JPG

pozytyw, vagabondo and benger like this.
  18. v3nom

v3nom Weteran

z tym calmagiem to bardzo dobrze się stało że nie podlałeś bo skoro masz organikę to nie podlewaj calmagiem bo zabijesz życie tylko zrób oprysk od spodniej części listowia.
    bardzo dobrze się stało :]

19. Heniekzbagien

Hmmm to mi teraz zajebałeś gwoździa. Nie ma calmaga organicznego? Muszę sprawdzić co kupiłem bo zgłupiałem ;d
    A jeśli oprysk to wiesz jaka dawka na 100ml np? Wiem że powienienem spojrzeć na etykiete ale jestem poza bagnami...

20. pozytyw

pozytyw Banned

spoko dobre sprzety, jednak haze wrazliwy, kush sie szroni konkretnie, bedzie co upolić ;)
    v3nom dobry patent z calmag

nasiona marihuany, nasiona konopi