1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Orange Hill, Golden Haze, Critical Kush, AK47[0,25m2]Ledison 150W

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Heniekzbagien w dniu 10.11.2018

1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Witam w mojej trzeciej uprawie indoor. Tym razem do boxa lecą sezony.
    NASIONA:
    - Orange Hill Special Fem (Dutch Passion)
    - Golden Haze Fem (Devils Harvest Seeds)
    - Critical Kush Fem (Gnom)
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush Fem (GGS)
    - AK47 Fem (Gnom)
    GROWBOX - DiamondRoom 50/50/120
    OŚWIETLENIE - Ledison 150W
    WENTYLACJA - na weg wyciąg zrobiony z wentylatora komputerowego, a na flo wyciąg kanałowy Extractor 100mm / 107 m3/h, do tego mieszak SecretJardin 16W, a wloty pasywne
    FILTR WĘGLOWY - Can Lite 150PL 150-165 m3/h 100/125mm
    ZIEMIA - Canna Terra Professional
    DONICE - 20/20/h23 5,7l + puszka po tyćkim dla AK47
    NAWOZY - Pagron AlgaGrow, AlgaBloom, PK13/14, GreenSensation + zamiennik asahi - Superplon K + sproszkowana skórka z bananów + Humus UP, Humus Active + ukorzeniacz z wierzby własnej roboty
    Zapomniałem o treningach! Myśle że LST będzie tylko brany pod uwagę. Na inne to jeszcze za cienki się czuje :)

Jak zwykle u Heńka nie mogło być bez przygód i tym razem od samego początku jaja wyszły z sunchronizacją kiełkowania. 3 rośliny są w podobnym wieku, czwarta ledwo wyszła z ziemi a ostatnia siedzi w kielonie od wczoraj, ale nie chciałem robić z gęby dupy i czekałem aż dojdą GGSy z OSa.
    Okazało się również że Canna jara kiełki i potrzebna była szybka interwencja i przesadzenie 2dniowego kiełka do zwykłej marketowej ziemi, a po 1,5tyg wrzucenie do docelowych donic.
    Na dzień dzisiejszy sytuacja ma się następująco:
    - Orange Hill - 3dni
    - Golden Haze - 12dni
    - Critical Kush - 13dni
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush - 0dni - kielon
    - AK47 - 17dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura 26-30st
    RH 65-85%
    Będzie ostra rzeźba z plantami gdyż AK47 ma mieć 3tyg wega i albo odpale jakiś prowizoryczny box z cfl, albo będzie codziennie wyciągana z boxa po 12h świecenia. Jaja jak berety będą ;d
    W najgorszym wypadku Guerilla będzie od kiełka mieć 12/12, zobaczymy. Trochę to się rozjebało hehe, ale jakby było zgodnie z planem to by było nudno.
    To oglądamy:

Golden Haze
    DSC03515.JPG

Critical Kush
    DSC03516.JPG

AK47
    DSC03517.JPG

Orange Hill
    DSC03518.JPG

Klasowe
    DSC03520.JPG

Last edited: 10.11.2018
  2. benger

benger Weteran

Ścisk będzie 4 sezony + puszkin na tę powierzchnie to za dużo. Zawsze vega można krótszego zrobić :)
    Powodzenia !

Heniekzbagien likes this.
  3. Heniekzbagien

Kurde troche o tym myślałem i jest to też wyjście z sytuacji. Dociągnąć jeszcze 4 dni żeby AK miał 21, dwie będą mieć ponad 2tyg wega, a najmłodsze od początku poleci 12/12.

4. Heniekzbagien

Motam się bo to pierwsze sezony na świadomce posadzone. Poprzednie jakie miałem za 1wszym razem miały być afami a się okazało że są sezonami i miały 45dni wega hehe.

5. benger

benger Weteran

te puszczone od 0 dnia 12/12 tez se zrobia vega oczywiscie, i pozostaje regulować odległoś plantów do żródła światła oczywiście aby strumien fotonów się zgadzał :)

6. Heniekzbagien

Jezu Benger co Ty do mnie gadasz? ;d Pi i Sigma z matplanety normalnie ;d

7. uho667

uho667 Moderator Moderator

duzy ten ak moj dzisiaj dopiero do puszki poszedl co prawda stal w pokoju z 4 dni ale nic nie rosl zbytnio jutro idzie do boxa i zakladam gl pozdrawiam

8. Heniekzbagien

Jak na pare dni różnicy do pozostałych dwóch to sobie pozwolił urosnąć. Może to mój cudowny ukorzeniacz odjebał robotę na medal, bo chyba akacz go dostawał najwięcej z racji wynagrodzenia żywota w puszce hehe.

uho667 likes this.
  9. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 5dni
    - Golden Haze - 14dni
    - Critical Kush - 15dni
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush - 0dni - wacik
    - AK47 - 19dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura 26-30st
    RH 65-85%

Panny rosną. O puszkinie nie będę się tu za bardzo wypowiadał bo ma założoną swoją FR więc gadanie o nim tu byłoby nie fair wobec reszty dziewcząt.
    Guerilla wylądowała dzisiaj na waciku i w ramach eksperymentu został podlany wodą + ukorzeniacz z wierzbyw małej ilości. Ciekaw czy wystrzeli metrowy kieł ze skorupy do rana ;d

Golden Haze

DSC03521.JPG

Critical Kush
    DSC03522.JPG

Orange Hill
    DSC03523.JPG

Klasowe
    DSC03524.JPG

Kana Bis, Kitty Forman and benger like this.
  10. QrczaK

QrczaK Tuptuś

Nigdy nie sadziłem roślin tak wciśniętych w narożnik. Wydaje się to wygodne, pytanie jak rozkładają się korzonki w takim układzie? Wypelnią donicę? Czy ma to wpływ na wzrost? Powodzenia w uprawie i obyś pomieścił te cuda w boxie ;)

11. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Korzenie dają sobie radę a łatwiej prowadzić roślinę (LST)

12. niekoniecznie , ja troche sie nasadziłem w doniczkach balkonowych ,tych podłużnych i nie opłaca sie sadzić po kątach najlepiej to idzie na środku . NIezależnie od odmiany ,tyle co ze trza ogarniac lst lepiej ale to juz kwestia doswiadczenia

13. Heniekzbagien

Mnie tak wygodniej i tyle w temacie ;d

14. benger

benger Weteran

@Heniekzbagien mierzysz ph czy wraz z humus up i active zaniechałeś ? Pięknie rosną :)

15. Heniekzbagien

A powiem Ci szczerze że mierze. Z jednej strony kusi żeby to olać i zobaczyć czy pójdzie samo, a zdrugiej jakoś się cykam jak gimbus ;d

16. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 13dni
    - Golden Haze - 22dni
    - Critical Kush - 23dni
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush - dupa zbita, kła puścił i po wylądowaniu w ziemi zczerniał w piździec i zdechł :(
    - AK47 - ma swoją FR osobną i tam zapraszam
    Warunki w boxie:
    Temperatura 26-30st
    RH 65-85%

No niestety musiało się coś zjebać i Guerilla zdechła. Powód nieznany. Ten Orange jakiś taki kurde mały strasznie i niestety w tak młodym wieku padł ofiarą przełączenia na flo. Już mi sie nie chciało kombinować z drugim boxem dla niego albo z wyciąganiem pozostałych roślin z boxa po 12h codziennie. Będzie co ma być.
    Ani jedna z tych starszych nie zaczęła jeszcze kwitnąć, ale to może być przez to, że dostały ostatnio dużą porcję roztworu z AlgaGrow bo mi się jebnęło w pośpiechu.
    Jak do tej pory karmione owym AlgaGrow od Plagrona + Humus UP + Humus Active. Teraz będzie zmiana na AlgaBloom. Pytanie za 100pln - Orangowi dalej lać nawóz na wega?
    Wczoraj jak wróciłem z dłuższego wyjazdu to z racji lekkiego ich przesuszenia podwiązałem im łby.

Critical
    DSC03529.JPG

Golden Haze
    DSC03530.JPG

Orange
    DSC03532.JPG

Klasowe
    DSC03534.JPG

Jak wyleci na dniach mój turbo nawilżacz z boxa, to w jego miejsce wskoczy sobie szanowny puszkin i niech się dzieje wola bagien!

Kitty Forman and LastNinja like this.
  17. QrczaK

QrczaK Tuptuś

Zabawne, że Puszkin wydaje się być najbardziej okazały ;d myślę, że Orange jakoś się odnajdzie w nowej sytuacji bo jeszcze bardzo mały jest. Pozdro ;)

18. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Heniek pewnie ma na bagnach, jakąś combo ziemię zaszczepioną mikoryzą pralasów, i dał tej ziemi do puszkina. Nie macie szans reszta jeśli tak właśnie Heniek zrobił...

19. Heniekzbagien

Hihihihihi

20. Heniekzbagien

UP
    - Orange Hill - 19dni
    - Golden Haze - 28dni
    - Critical Kush - 29dni
    - AK47 - ma swoją FR i tam zapraszam ---> https://forum.nasionakonopi.pl/threads/puszka-henryka-czyli-starcie-gnomow.36869/
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-30st
    Wilgotność - 45-75%
    FP - 12/12

Dupeczki sobie rosną. Golden idzie jak dziki, a Critical jakoś tak wolniej, ale nadrobi nadrobi, już rozmowę motywującą mamy za sobą. Orange goni resztę w swoim stylu, czyli żadnym. Dwie starsze potraktowane od kilku dni LST, które jest kontynuowane. Piją po 400-500ml preparatu co jakieś 3-4dni. Coś tam 2tyg temu zaczęło żółknąć od dołu, ale przestało. Wyglądają na zdrowe i szczęśliwe, tak że póki co z fartem.

Orange Hill
    DSC03538.JPG

Golden Haze
    DSC03539.JPG

Critical Kush
    DSC03541.JPG

Klasowe
    DSC03542.JPG

vagabondo and B4niTa~th€ like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi