Orange Hill, Golden Haze, Critical Kush, AK47[0,25m2]Ledison 150W

Heniekzbagien 10.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Witam w mojej trzeciej uprawie indoor. Tym razem do boxa lecą sezony.
    NASIONA:
    - Orange Hill Special Fem (Dutch Passion)
    - Golden Haze Fem (Devils Harvest Seeds)
    - Critical Kush Fem (Gnom)
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush Fem (GGS)
    - AK47 Fem (Gnom)
    GROWBOX - DiamondRoom 50/50/120
    OŚWIETLENIE - Ledison 150W
    WENTYLACJA - na weg wyciąg zrobiony z wentylatora komputerowego, a na flo wyciąg kanałowy Extractor 100mm / 107 m3/h, do tego mieszak SecretJardin 16W, a wloty pasywne
    FILTR WĘGLOWY - Can Lite 150PL 150-165 m3/h 100/125mm
    ZIEMIA - Canna Terra Professional
    DONICE - 20/20/h23 5,7l + puszka po tyćkim dla AK47
    NAWOZY - Pagron AlgaGrow, AlgaBloom, PK13/14, GreenSensation + zamiennik asahi - Superplon K + sproszkowana skórka z bananów + Humus UP, Humus Active + ukorzeniacz z wierzby własnej roboty
    Zapomniałem o treningach! Myśle że LST będzie tylko brany pod uwagę. Na inne to jeszcze za cienki się czuje :)

Jak zwykle u Heńka nie mogło być bez przygód i tym razem od samego początku jaja wyszły z sunchronizacją kiełkowania. 3 rośliny są w podobnym wieku, czwarta ledwo wyszła z ziemi a ostatnia siedzi w kielonie od wczoraj, ale nie chciałem robić z gęby dupy i czekałem aż dojdą GGSy z OSa.
    Okazało się również że Canna jara kiełki i potrzebna była szybka interwencja i przesadzenie 2dniowego kiełka do zwykłej marketowej ziemi, a po 1,5tyg wrzucenie do docelowych donic.
    Na dzień dzisiejszy sytuacja ma się następująco:
    - Orange Hill - 3dni
    - Golden Haze - 12dni
    - Critical Kush - 13dni
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush - 0dni - kielon
    - AK47 - 17dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura 26-30st
    RH 65-85%
    Będzie ostra rzeźba z plantami gdyż AK47 ma mieć 3tyg wega i albo odpale jakiś prowizoryczny box z cfl, albo będzie codziennie wyciągana z boxa po 12h świecenia. Jaja jak berety będą ;d
    W najgorszym wypadku Guerilla będzie od kiełka mieć 12/12, zobaczymy. Trochę to się rozjebało hehe, ale jakby było zgodnie z planem to by było nudno.
    To oglądamy:

Golden Haze
    DSC03515.JPG

Critical Kush
    DSC03516.JPG

AK47
    DSC03517.JPG

Orange Hill
    DSC03518.JPG

Klasowe
    DSC03520.JPG

• Lubie to x 9
    Last edited: 10.11.2018
  2. benger

benger Użytkownik

Ścisk będzie 4 sezony + puszkin na tę powierzchnie to za dużo. Zawsze vega można krótszego zrobić :)
    Powodzenia !

• Lubie to x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Kurde troche o tym myślałem i jest to też wyjście z sytuacji. Dociągnąć jeszcze 4 dni żeby AK miał 21, dwie będą mieć ponad 2tyg wega, a najmłodsze od początku poleci 12/12.

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Motam się bo to pierwsze sezony na świadomce posadzone. Poprzednie jakie miałem za 1wszym razem miały być afami a się okazało że są sezonami i miały 45dni wega hehe.

5. benger

benger Użytkownik

te puszczone od 0 dnia 12/12 tez se zrobia vega oczywiscie, i pozostaje regulować odległoś plantów do żródła światła oczywiście aby strumien fotonów się zgadzał :)

• Lubie to x 1
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jezu Benger co Ty do mnie gadasz? :D Pi i Sigma z matplanety normalnie :D

7. uho667

uho667 Moderator Staff Member

duzy ten ak moj dzisiaj dopiero do puszki poszedl co prawda stal w pokoju z 4 dni ale nic nie rosl zbytnio jutro idzie do boxa i zakladam gl pozdrawiam

• Lubie to x 1
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jak na pare dni różnicy do pozostałych dwóch to sobie pozwolił urosnąć. Może to mój cudowny ukorzeniacz odjebał robotę na medal, bo chyba akacz go dostawał najwięcej z racji wynagrodzenia żywota w puszce hehe.

• Lubie to x 1
  9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    - Orange Hill - 5dni
    - Golden Haze - 14dni
    - Critical Kush - 15dni
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush - 0dni - wacik
    - AK47 - 19dni
    Warunki w boxie:
    Temperatura 26-30st
    RH 65-85%

Panny rosną. O puszkinie nie będę się tu za bardzo wypowiadał bo ma założoną swoją FR więc gadanie o nim tu byłoby nie fair wobec reszty dziewcząt.
    Guerilla wylądowała dzisiaj na waciku i w ramach eksperymentu został podlany wodą + ukorzeniacz z wierzbyw małej ilości. Ciekaw czy wystrzeli metrowy kieł ze skorupy do rana :D

Golden Haze

DSC03521.JPG

Critical Kush
    DSC03522.JPG

Orange Hill
    DSC03523.JPG

Klasowe
    DSC03524.JPG

• Lubie to x 3
  10. Nigdy nie sadziłem roślin tak wciśniętych w narożnik. Wydaje się to wygodne, pytanie jak rozkładają się korzonki w takim układzie? Wypelnią donicę? Czy ma to wpływ na wzrost? Powodzenia w uprawie i obyś pomieścił te cuda w boxie ;)

11. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Korzenie dają sobie radę a łatwiej prowadzić roślinę (LST)

12. niekoniecznie , ja troche sie nasadziłem w doniczkach balkonowych ,tych podłużnych i nie opłaca sie sadzić po kątach najlepiej to idzie na środku . NIezależnie od odmiany ,tyle co ze trza ogarniac lst lepiej ale to juz kwestia doswiadczenia

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Mnie tak wygodniej i tyle w temacie :D

14. benger

benger Użytkownik

@Heniekzbagien mierzysz ph czy wraz z humus up i active zaniechałeś ? Pięknie rosną :)

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

A powiem Ci szczerze że mierze. Z jednej strony kusi żeby to olać i zobaczyć czy pójdzie samo, a zdrugiej jakoś się cykam jak gimbus :D

16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    - Orange Hill - 13dni
    - Golden Haze - 22dni
    - Critical Kush - 23dni
    - Guerilla Gold x Nepal x Hindu Kush - dupa zbita, kła puścił i po wylądowaniu w ziemi zczerniał w piździec i zdechł :(
    - AK47 - ma swoją FR osobną i tam zapraszam
    Warunki w boxie:
    Temperatura 26-30st
    RH 65-85%

No niestety musiało się coś zjebać i Guerilla zdechła. Powód nieznany. Ten Orange jakiś taki kurde mały strasznie i niestety w tak młodym wieku padł ofiarą przełączenia na flo. Już mi sie nie chciało kombinować z drugim boxem dla niego albo z wyciąganiem pozostałych roślin z boxa po 12h codziennie. Będzie co ma być.
    Ani jedna z tych starszych nie zaczęła jeszcze kwitnąć, ale to może być przez to, że dostały ostatnio dużą porcję roztworu z AlgaGrow bo mi się jebnęło w pośpiechu.
    Jak do tej pory karmione owym AlgaGrow od Plagrona + Humus UP + Humus Active. Teraz będzie zmiana na AlgaBloom. Pytanie za 100pln - Orangowi dalej lać nawóz na wega?
    Wczoraj jak wróciłem z dłuższego wyjazdu to z racji lekkiego ich przesuszenia podwiązałem im łby.

Critical
    DSC03529.JPG

Golden Haze
    DSC03530.JPG

Orange
    DSC03532.JPG

Klasowe
    DSC03534.JPG

Jak wyleci na dniach mój turbo nawilżacz z boxa, to w jego miejsce wskoczy sobie szanowny puszkin i niech się dzieje wola bagien!

• Lubie to x 2
  17. Zabawne, że Puszkin wydaje się być najbardziej okazały :D myślę, że Orange jakoś się odnajdzie w nowej sytuacji bo jeszcze bardzo mały jest. Pozdro ;)

18. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Heniek pewnie ma na bagnach, jakąś combo ziemię zaszczepioną mikoryzą pralasów, i dał tej ziemi do puszkina. Nie macie szans reszta jeśli tak właśnie Heniek zrobił...

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Hihihihihi

20. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    - Orange Hill - 19dni
    - Golden Haze - 28dni
    - Critical Kush - 29dni
    - AK47 - ma swoją FR i tam zapraszam ---> https://forum.nasionakonopi.pl/threads/puszka-henryka-czyli-starcie-gnomow.36869/
    Warunki w boxie:
    Temperatura - 24-30st
    Wilgotność - 45-75%
    FP - 12/12

Dupeczki sobie rosną. Golden idzie jak dziki, a Critical jakoś tak wolniej, ale nadrobi nadrobi, już rozmowę motywującą mamy za sobą. Orange goni resztę w swoim stylu, czyli żadnym. Dwie starsze potraktowane od kilku dni LST, które jest kontynuowane. Piją po 400-500ml preparatu co jakieś 3-4dni. Coś tam 2tyg temu zaczęło żółknąć od dołu, ale przestało. Wyglądają na zdrowe i szczęśliwe, tak że póki co z fartem.

Orange Hill
    DSC03538.JPG

Golden Haze
    DSC03539.JPG

Critical Kush
    DSC03541.JPG

Klasowe
    DSC03542.JPG

• Lubie to x 3
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...