OpenSeed Pestka Seeds

Pestkomania 22.05.2019

OpenSeed Pestka Seeds 5 5 3votes
5/5, 3 głosów

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. po ile bimber i ile % ? haha

2. judaista

judaista Moderator Moderator

1. Salam jasno komunikował, że usuwanie kontentu jest możliwe tylko z ważnych powodów, to że dostałeś karnego kutasa takim powodem nie jest. Nie chcesz się już udzielać na nasionachkonopii to polecam się wylogowac i więcej tu nie wchodzić.

2. A to że dostałeś karnego kutasa to tylko i wyłącznie twoja wina, nie wiem do kogo masz pretensje. Sytuacja jest zero jedynkowa, zobowiązałeś się do przeprowadzenia fotorelacji czego nie zrobiłeś. To że forum chujowo działa nie jest żadnym usprawiedliwieniem, bo zobowiązałeś się sklepowi pestkomania a nie salamowi i mogłeś tego growloga zrobić gdziekolwiek, na trawce, haszyszu, growlike czy nawet na fejsbuku jeśli miałbyś takie życzenie. Teraz starasz się stworzyć vibe że tą odznaką jesteś poszkodowany w jakiś sposób, a poszkodowany w tym temacie jest tylko i wyłącznie sklep pestkomania. Ty jesteś tylko następnym forumowym frajerem z przylepioną odznaką jakich wielu. Szkoda tylko, że przez takich ludzi sklepom odechciewa sie robić konkursów dla normalnych użytkowników.

• Lubie to x 1
  3. GoHan

GoHan Zagubiony

0011101110101011000110011111000

4. tej na FB to by nie blokowali contentu FRki ?? :D

5. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Dzień dobry wszystkim.
    Wracając z urlopu zauważyłem karnego kutasa dodanego do mojego profilu. Pomyślałem sobie, ze możne czegoś nie doczytałem w tym OSie i jakieś zdjecia miałem przykleić w tym temacie (sporo jarałem Loch ness monster auto x speedy boom a to strasznie czesze beret i człowiek zapomina) ale nic z tych rzeczy.

Otóż chciałem poinformować ze fr z otrzymanych nasion wystartował tydzień po otrzymaniu pestek w dniu 23.06.
    https://forum.nasionakonopi.pl/threads/cherrissimo-outdoor-2019.37679/
    i trwa nadal. Proszę zatem o usuniecie tej odznaki (zawsze byłem słowny i nic się nie zmieniło w tym temacie).

Judaista uważam ze również powinieneś dostać karnego kutasa.
    Te pestki były wystawione na tym forum do obdarowania użytkowników tego forum i fr powinna być również na tym forum. Dla ciebie to może jest pierda gdzie jest fr ale jako moderator powinieneś wiedzieć ze każda fotorelka in czy out służy budowie/reklamie tego forum. Pestkomania jak robiła osa na haszyszu to tam mogłeś się zgłosić po pestki i uwierz mi ze nie jest to jedno gdzie się robi fotorelacje. Mi na forum.haszysz w połowie sezonu zlikwidowali fotorelacje tylko dla tego że skrzyżowałem geny Golasa z jakimiś innymi i takie rośliny pokazywałem w fr. Przydupasom Kota to się nie spodobało i wyjebali miesiące mojej ciężkiej pracy do śmietnika a jako powód podali "persona non grata dla Golasa" -tylko ze w regulaminie nigdzie nie było o tym napisane i pewnie dalej nie jest ze pewnych odmian konopi nie można tam pokazywać.
    Dziwie się tylko właścicielowi tego forum ze pozwala na taką patologie i pozwala reklamować inne fora tutaj a modom ze tylko narzekają na źle działające forum ale nic z tym nie robią.

Pozdrawiam.

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  6. judaista

judaista Moderator Moderator

1. jebe na to za co, kiedy i od kogo dostałeś bana na haszu.
    2. Pestkomaia dobrze wiedziała gdzie będe robił gl i nie mieli nic przeciwko, also openssed i te fotorelacje nie mają służyć reklamie żadnego forum, tylko sprawdzeniu nasion które chcą wprowadzić do oferty.
    3. w pierwszym poście twojego gl nie ma wzmianki o odmianach z openseeda, oznaczyłem cię w poście z dnia 02.08, widziałem że wchodziłeś na forum, mogłeś tu napisać że dołączyłeś pestki z osa do growloga. Już pomijając fakt, że wziąłeś typowe indoory i wywaliłeś je na out i jak widać na twoich zdjęciach mamy początek września a one ci nawet jeszcze nie zaindukowały.

• Lubie to x 1
  7. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Ad1. Żadnego bana na haszu nie dostałem. Dalej mam tam konto na które się nie loguje bo dla mnie fora o tej tematyce maja służyć propagowaniu konopi i nikt nie będzie mi narzucał co mogę posiać a co nie.
    Ad2. Pewnie ze Pestkomani jest jedno gdzie zobaczą zdjecia, przeiez na zdjęciach im głównie zależy - dlatego na forum haszysz zrobili identyczny os i czemu tam się nie zgłosiłeś tylko wziąłeś pestki stad i poszedłeś gdzieś indziej ?
    Jako moderator powinieneś wiedzieć, ze każde fotorelacje służą propagowaniu danego forum i bez nich każde forum umiera śmiercią naturalną. Ty twierdzisz inaczej - uwierz jesteś w błędzie.
    Ad3. W pierwszym poscie nie ma wzmianki...bo takiej wzmianki dodać się nie da (zresztą nie było to zadnym wymogiem) . W tym temacie na 3 stronie napisałem, ze pestki się już moczą i dalej leciałem już z tymi pestkami w mojej fr.
    02.08 widziałeś ze się loguje ale ja nie jestem typem który zbiera każde pestki we wszystkich osach (ja mam i tez dam szanse innym) i po prostu nie wchodziłem nawet w tematy open seed wiec nawet nie wiedziałem ze szykujesz dla mnie kutasa a teraz próbuje się go pozbyć.
    Co do samych odmian jakie tutaj wziąłem to poczytaj sobie opisy tych odmian na Pestkomania.pl i w obydwóch pod metoda uprawy zobaczysz indoor/outdoor a w dojrzewaniu outdoor - koniec października (wiec znowu jesteś w błędzie ze to są tylko indory) a w pogodzie długoterminowej pierwsze przymrozki zapowiadają dopiero gdzieś w listopadzie wiec biorąc te pestki bylem w pełni świadomy z czym mam do czynienia zresztą pozwolę sobie zacytować Twoje słowa z # Living Organics "...Ostatnimi czasy mocno eksperymentuje i myślę, że wielu z was mogą zainteresować moje zmagania" a poza tym co ma piernik do wiatraka takie chciałem i takie dostałem.

Myślę ze temat został już wyczerpany i pomimo tego ze prowadzę fr z tych pestek nie wykażesz dobrej woli i nie usuniesz tego karniaka.

Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i pozdrawiam (bez urazy zawsze pisze co myślę, taki jestem)

8. v3nom

v3nom Użytkownik

Wreszcie kłóci sie ktoś inny.

• HAHA XD x 2
    • Kocham to ! x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...