OpenSeed Pestka Seeds

Pestkomania 22.05.2019

OpenSeed Pestka Seeds 5 5 3votes
5/5, 3 głosów

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Wyszło 7 na 14

• Lubie to x 1
  2. APACH

APACH STEEL FISTS!

Dziex z małymi problemami ale się udało:DD

• Lubie to x 1
  3. judaista

judaista Moderator Moderator

Chciałbym tylko przypomnieć:
    W ciągu kilku najbliższych dni mija termin rozpoczęcia fotorelacji do której zobowiązali się wszyscy startujący w tym openseedzie. Jeżeli macie growlogi na innych forach to proszę o informacje w tym temacie, bo z tego co widzę oprócz mnie tylko @Heniekzbagien posadził cokolwiek z otrzymanego pakietu.
    Chciałbym również przypomnieć, że za niewywiązanie się z warunków osa jest przewidziana odpowiednia nagroda. [​IMG]

@LastNinja @APACH @LubięPaczać @NIVEA @TSW @Cherrissimo @Nowy84 ?

• Lubie to x 3
  4. Pestkomania

Pestkomania Zagubiony

judaista dziękujemy za pomoc! Mieliśmy niedługo ruszać z weryfikacją :)
    Pierwsze wieści o otrzymanych paczkach pojawiły się 06.06. Umówmy się, że na info czekamy do końca przyszłego tygodnia.

Pozdrawiamy!

• Lubie to x 1
  5. no za to mu płąca :D

6. v3nom

v3nom Użytkownik

forum działa jak chce, zero konkretów a ludzi garstka. nic dziwnego że zawinęli pestki i spierdolili bo tutaj to nawet zwykłego posta ciężko dodać, 3 tematy pojawiają się na dzień z czego niestety dwa to duplikaty.
    nic dziwnego że ludzie skorzystali z ostatniej możliwej okazji wzięcia nasion i spierdolili, w sumie to było do przewidzenia na samym początku.
    wystarczy wejść do działu fotorelacji i zobaczyć ilu stałych bywalców porzuciło swoje fotorelki

myślę że warto również brać poprawkę na datę - mamy wakacje a co za tym idzie czas urlopowy.

haszysz i trawkaorg odżyli pełną piersią, od razu widać zwiększenie ruchu na trawce.
    brawo salam

7. judaista

@v3nom oczywiście zdaję sobie z tego sprawę dlatego napisałem
    sam nie robie tu fr tylko na #, z oczywistych względów które wymieniłeś. Dlatego jeżeli macie growlogi gdzie indziej to dajcie tu info, nikt nie będzie nikogo banował czy warnował za wrzucanie linków do innych for. Niektórych wyżej wymienionych nie ma już kilka tygodni na forum i pewnie mają wyjebane na odznakę, ale tak czy inaczej karny kutas się należy.

8. APACH

APACH STEEL FISTS!

Wrzuce jutro fotki co mi wyrosło
    ...

9. @judaista
    hah mod to pisze :)
    @v3nom na trawce tyz tylko juda i V :)

ja tam prowadze frki wszedzie jak nie zapomnę choc na trawce widze olewanie frek przez decyzyjnych ! :D

ale kto na to paczy dzis internazionalle day of beer and beer keepers :D
    enjoy that smoke drink fly

10. judaista

A co mam pisać, ze na forum zajebiście wszystko hula i wgl dobrobyt i kraina mlekiem i miodem płynąca ;D
    Każdy widzi jak jest.

A co do trawki to prawda, tam jeszcze wieksze puchy niż tutaj paradoksalnie.

• Kocham to ! x 1
  11. no to po co masz tu moda...znaczy kolor bo w rzeczywistosci to mozecie ...nic
    widzialbym Cie na trawce bo tu to masakra
    2 lata temu fajno bylo ale coz salamjest jaki jest

12. APACH

APACH STEEL FISTS!

To dla kogo te fr ? Zobacz na moją nawet nikt nie podziękuję za fotki tylko hejt i co na forum chce wejść to się ładuje godzine

13. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Planty rosną. Z przyczyn osobistych musiałem wycofać się z konopnego życia publicznego. Z tego też powodu FR nie będzie. Ani tu, ani nigdzie indziej. Jedyne co przychodzi mi do głowy aby jakoś sensownie rozwiązać ten problem to zwrot kasy za powierzone nasiona. Jeśli taka opcja odpowiada proszę o kontakt.

IMG_20190810_201504_5.jpg

14. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Planty rosną. Z przyczyn osobistych musiałem wycofać się z konopnego życia publicznego. Z tego też powodu FR nie będzie. Ani tu, ani nigdzie indziej. Jedyne co przychodzi mi do głowy aby jakoś sensownie rozwiązać ten problem to zwrot kasy

15. APACH

APACH STEEL FISTS!

Judaist wielki adminie usuwawaj moja relke i konto ile będę czekał?

• Kocham to ! x 1
  16. GoHan

GoHan Zagubiony

Juda to nie ADMIN tylko "reżyser filmów akcji" !!!!!

• Gowno ! x 1
  17. v3nom

v3nom Użytkownik

Ale jakis karny kutas u apacha dynda mu przy nicku haha
    Pewnie dlatego aferę kręci, nabrał pestek to teraz 'konto mu usuńcie'

• Gowno ! x 1
  18. APACH

APACH STEEL FISTS!

Dzięki dzięki kiedy będzie usunięte konto nie ma tu adminów pisałem na priv

19. APACH

APACH STEEL FISTS!

Kto odpowiada za burdel na tym forum tak kurwa judaist venom?więc zamknąć mordy gimbazo

20. v3nom

v3nom Użytkownik

ogólnie bym Ci coś odpisał chamskiego ale sobie odpuszczę z jednego głównego powodu:
    to trochę żenujące że user od kilku dni prosi o usunięcie konta (chociaż tylko zajebał pestki) i nie może się doprosić.
    kwestia bezpieczeństwa leży na samym dnie, forum na tym samym poziomie.

21. Łoś

Łoś Tuptuś

A mi wyjebały konfidenty jakieś całe 2 spoty
    2 miechy starań tachania i latania, aż w końcu nawet topka nie zobaczę, dajcie mi jakieś szybkie autosy to spróbuję żeby do pazdziernika doszly

22. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Salam,do niego pisz.Jesli bedzie mial chwile przeblysku od bimbru to moze odpisze:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...