Open seed Crossy F1 fem

żółty_monsterek 07.07.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Tak jak obiecałem robię open seeda. Więc tak do rozdania mam crossy F1 i S1 typowo na out ale w boxie też dadzą rade. Do rozdania mam 5 pakietów po 5 pestek. Open seed trwa do 15.07.
    Crossy:
    Easy Sativa x Serious 6
    Red Purps x Serious 6
    Maroc x Serious 6
    Blue Hash x Serious 6
    (Pineapple express x Grapefruit) x Serious 6 Fast Version
    Serious 6 x Serious 6 (S1)
    Co do wymagań:
    -Jedna ukończona fotorelacja lub chociaż trwająca (dobrze prowadzona)
    -Wstawienie zdjęć co wyszło z tych pestek w tym poście
    -Rozpoczęcie fotorelacji w ciągu miesiąca lub dodanie do aktualnej
    Co do rodziców:
    Wszystkie panny zostały zapylone bardzo szybkim seriousem 6. Feno białe topy dość puszyste, ale po wysuszeniu ładnie się zbijają.
    Pineapple express x grapefruit to jeden z moich pierwszych crossów. Rósł potężny topy zbite choć nie duże. Zapach odziedziczył po pineapple express, mocny wpadający w nuty ananasa. Efekt mocno "mózgowy" Z całej rośliny w 5l butelce wyciągnąłem 41g suchego. Tworzył wiele odrostów bardzo się krzaczył a z kilku gałęzi wyrastały po 2 główne szczyty.
    Blue Hash bardzo fajny mocno zbity krzak. Miał piękny jagodowy zapach. Takiego to można zamiast odświeżacza w aucie wozić.
    Maroc liściasty choć tworzył wielkie topy. Wszystko poszło na ciasteczka :D
    Red Purps ciąłem ją na 4 odrosty. Porosły wielkości przedramion. Z niego wyszło 2 razy więcej niż z każdego innego. Wielkie topy o bardzo fajnym słodkim zapachu.

https://forum.nasionakonopi.pl/media/img_4235.190909/

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 1
  2. felipe

felipe Tuptuś

szacuneczek za os-a

• Lubie to x 1
  3. Tak jak pisałem ja słowa dotrzymuje, więc jak coś chcesz to wybieraj :D

4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Bardzo ladnie,tylko sie zglaszac.
    Sam bym sie zglosil po Blue Hash x Serious 6 ,ale niestety nie moge zrobic FR w ciagu miesiaca.

5. A ile czasu byś potrzebował?

6. marcopolo

Dopiero gdzies pod koniec wrzesnia:)

7. No i dogadani, ważne żeby była, a czy za miesiąc czy za kilka nie ma aż takiej różnicy :D .

8. Super inicjatywa. :rolnik:

9. RastaN

RastaN Błyskotlwy

Bardzo fajna inicjatywa z tym konkursem :) niestety co do wymagań brak fotorelacji japierdole jakbyś pozytywnie rozpatrzył jednak moje zgłoszenie lub nie było by chętnych jestem w stanie się zmobilizować i do reszty wymagań się dostosować.Pozdrawiam ;]

10. Łoś

Łoś Użytkownik

Propsuje te forum już umarło czy jak feniks się odrodzi? XD

11. Mogę cie zakwalifikować, ale musisz prowadzić fotorelację :D
    Tego nie wiem, puki salam nie ogarnie certyfikatu i stabilności forum to nie wróże nic dobrego.

12. Open seed trwa do jutra ktoś jeszcze jest zainteresowany pestkami?
    @marcopolo możesz już mi podesłać bezpieczny adres na pw, jutro lub po jutrze wyśle :D

13. Jak jesteś dalej chętny to podsyłaj bezpieczny adres na PW.
    @marcopolo niestety dzisiaj nie udało się wysłać gołębia, ale jutro na pewno do ciebie wyleci:]
    Dziwna sprawa wydawało mi się, że będzie więcej chętnych, no ale nie będę na siłę nikomu darmowych pestek wciskał haha

14. RastaN

RastaN Błyskotlwy

Bezpieczny adres wysłany dziękuję bardzo jak paczka dotrze wyślę zdjęcie. pozdrawiam

15. Paczki poleciały, wyczekujcie dostawy:]

• Lubie to x 1
  16. marcopolo

Dzieki:)
    Paczuszka doleciala,tylko szkoda bo 3 szt uszkodzone przez poczte.Takie zycie.

17. Jakie pestki nie przetrwały? Napisz to wyśle ci 2 pakiet:]

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...