1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Olejek RSO, Łzy feniksa - gdzie skad

Dyskusja w dziale Medyczna Marihuana Aktualności rozpoczęta przez musizbulgarii w dniu 09.07.2014

1. musizbulgarii

musizbulgarii Kumaty

Witam. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na temat, ale potrzebuję kilku informacji.
    Łatwo się domyśleć po co jest mi potrzebny ten olejek, a jest mi bardzo potrzebny bo czas jest bardzo wazny w takich sytuacjach.
    Gdzie mozna nabyc taki olejek?
    Słyszałem że w Niemczech mozna taki kupic, ale wystarczy wejsc do apteki i o niego poprosic? (znajomy wraca z pracy a mieszka obecnie przy granicy holenderskiej w Niemczech).
    Czy on będąc tam w może go jakoś przez internet zamówić? Bardzo proszę o każde informacje. Czy to na priv czy tutaj. Każda wskazówka bedzie dla mnie bardzo cenna.

Jeżeli temat jest niewłaściwy, lub nieodpowiedni proszę go usunąć.

Pozdrawiam.
    Marek.

2. pabloo14

pabloo14 Autorytet

Mam dokladnie ten sam problem co ty,nie jest latwo dostac ten olejek a ze jest legalny w niemczech to nie slyszalem. Czas ktory zajmie ci szulanie lepiej poswiec na wlasny grow tak jak ja robie i sam sobie zrobisz bo nie jest to nauka o kosmosie. Aczkolwiek jezelu znajdziesz gdzies gdzie mozna kupic napisz. Pozdrawiam i powodzenia

3. Mim

Mim

Też szukam ...

4. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Weteran

Niech sie pani zglosi do wolnych konopi jak chlopaki wczesniej mowili. Albo samemu zrobic bo faktycznie jest szybciej niz szukac i sie uzerac z przemytem prawem etc.

5. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

nie chce tu siać zamętu ale wolne konopie nie są w posiadaniu oryginalnego RSO - więcej info na PW .

nasiona marihuany, nasiona konopi