1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Olej RSO i jego działanie rekreacyjne

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez Fml w dniu 26.11.2017

1. Fml

Fml Banned

Witam, wiem że olej RSO służy jako lek ale zastanawiam się nad jego działaniem rekreacyjnym, nigdzie nie znalazłem o tym informacji, stąd moje pytanie: próbował ktoś zapodać sobie trochę takowego olejku w celu osiągnięcia haju? i co z tego wynikło?

2. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Zarówno olej RSO jak CBD pozyskane są z kwiatostanów konopi, ale to ich jedyna wspólna cecha. Olej RSO zawiera drugi najsłynniejszy już składnik kwiatu konopi zwany Tetrahydrokannabinol, czyli THC. Główny efekt THC to stymulacja psychoaktywna mózgu, po czym następuje wydzielanie dopaminy. Z tego właśnie najbardziej znana jest marihuana. Zastosowanie połączenia THC z CBD daje uczucie euforii i dobrego samopoczucia.

źródło: Różnica pomiędzy olejem CBD i RSO | Medyczna marihuana – serwis edukacyjno informacyjny

Na prawdę? Nie mogłeś znaleźć? Po prostu nawet nie szukałeś... Wystarczyło w google wpisać frazę "OLEJ RSO".

3. Fml

Fml Banned

Wiem jaka jest różnica między THC a CBD, pytam czy ktoś próbował RSO w celach rekreacyjnych, jak to ocenia i czy się opłaca w to bawić

4. grabarz

grabarz Expert

Haj jest porownywalny, aczkolwiek po zapaleniu mozesz byc nieco bardziej pobudzony na wstepie przyswajania, wchlaniania ziola. Paleniem szybciej dostarczysz zwiazki z konopi do organizmu. Pluca szybciej zaabsorbuja thc cbd i inne kanabinoidy. Wiec naturalnie ze wykres wartosci wchodzacego haju bedzie inny jak po spozyciu oleju. Olej bedzie wchloniety przez cialo wolniej przez co haj bedzie wchodzil stabilnie ala jednostajnie. Wg mnie zdrowsza metoda przyswajania marihuany jest jej jedzenie. Odciazasz wtedy pluca.
    Jesli ma sie problemy z plucami, oddechem , chce sie oczyscic pluca. To lepiej zapalic. Wtedy substancje czynne z konopi zadzialaja dobitniej. Zdrowiej wdychac male chmury razem z powietrzem. Nie konktetne chmury z bonga. Konopia dziala wyksztusnie jak flegamina. Przeciw zapalnie bakteriobojczo rozkurczajaco naczynia krwionosne.
    Spozywanie oleju bardziej nadaje sie na leczenie ukladu pokarmowego, zapalenie jelit, wrzody, rozlusniajaco , wiec nasilaja apetyt. Nie mowie juz o skutecznym dzialaniu w zwalczaniu komorek nowotworowych. Choc wspomnialem o dzalaniu przeciwzapalnym a wiec cos jak skuteczne zwalczanie komorek rakowych bo stany zapalne to pierwsze stadia raka...

Te dwie metody przyswajania konopi roznia sie jeszcze koncentracja dozy, dawki. Olej jest tak mocny ze wystarczy zjesc go tyle co glowka od szpilki a i tak mozna juz doznac zauwazalnego haju. Zalezy jeszcze w jaki sposob zostal zrobiony olej. Ale taki fest gemacht jest kolosalnie naprawde mocny. Tak jak z makumba dasz do litra mleka 1g ziola to nie uzyskasz tak mocnego produktu jak bys dal 10g ziola na litr mleka

1 person likes this.
  5. Hej. Nie chciałam śmiecić nowym tematem, więc się podepnę:

Niestety z natury jestem chodzącym stresem, byle czym się przejmuję i denerwuję. Nie mam nałogów, ba, nawet kawy nie lubię ale do rzeczy. Mieszkam w małej miejscowości i raczej czegoś do palenia na ukojenie nerwów nie kupię, nie znam się, boję, raz w życiu się zaciągnęłam z kumpelą - to kaszlałam 20 minut ;) NIE chcę żadnych psychiatrów czy leków, żebym potem chodziła przybita, spała i zamulona. Znalazłam w necie te olejki Cibidol CBD 4%. Czy regularne ich stosowanie ukoi trochę nerwy? Pozdrawiam.

6. RastaMann

RastaMann Błyskotlwy

Lepszy efekt będziesz mieć w połączeniu z thc więc lepiej rso albo posadzić odmiane medyczną. Sin Tra bajo od Barney Farms ma ok 15 % thc,cbd i pewnie jakieś inne kanabinoidy.Nie pamiętam dokładnie nazwy ale kojarzę że był jakiś czas temu w zdaje się uwadzę przypadek ojca który rso wyleczył dziecko z raka,mówił o jakimś kanabinoidzie który jest świetnym antydepresantem lecz nie pamiętam czy to było THCa czy co innego. Musiała byś się dowiedzieć czy produkt powinien mieć małą zawartość thc czy dużą. Są odmiany z thc 1% i dużo cbd,trza by było sprawdzić co odpowiada albo skonsultować to z kimś kumatym.

7. W ciągłej sprzedaży mam olej RSO o stężeniu 65%-70%, proszę nie mylić tego z olejem CBD oferowanym na około, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Olej jest robiony przy pomocy ekstrakcji z alkoholem (96%).

Cena jaka oczekuje to 4080 EURO (17000zl) za buteleczki o pojemności 60 ml. Osoby poważne, znające temat wiedzą że to jest cena rynkowa za produkt o takim stężeniu i wysokiej jakości.

Ze względu na to że olej RSO jest w Polsce substancja, zakazaną i nielegalną, proszę nie pytać i nie proponować odbioru osobistego na terenie Polski.

Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie Republice Czeskiej lub na terenie Holandii

Rsoolej@protonmail.com

--- Dodano ---

W ciągłej sprzedaży mam olej RSO o stężeniu 65%-70%, proszę nie mylić tego z olejem CBD oferowanym na około, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Olej jest robiony przy pomocy ekstrakcji z alkoholem (96%).

Cena jaka oczekuje to 4080 EURO (17000zl) za buteleczki o pojemności 60 ml. Osoby poważne, znające temat wiedzą że to jest cena rynkowa za produkt o takim stężeniu i wysokiej jakości.

Ze względu na to że olej RSO jest w Polsce substancja, zakazaną i nielegalną, proszę nie pytać i nie proponować odbioru osobistego na terenie Polski.

Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie Republice Czeskiej lub na terenie Holandii

Rsoolej@protonmail.com

nasiona marihuany, nasiona konopi