"Ogrzewanie powietrza" - pytanka do "projektu"

WolnaTrawa 26.12.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Sieemanko ! :D

Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł jak rozwiązać problem z niską temperaturą w moim boxie. A więc myślę nad jakaś rurą(tak żeby zmieściły się 2 wiatraczki pc (8x8)) którą obłoże kabel grzewczy od zewnątrz lub wewnątrz. Przez co powietrze z dworu będzie zasysane świeże i ciepłe. Co o tym sądzicie ? Zda to egzamin ? :D

2. moze i by zdalo egzamin,pytanie tylko czy ten kabel zdazy ogrzac zaciagane powietrze,zeby nie bylo ze powietrze wtlaczane bedzie cieplejsze o 2 stopnie tylko i jak juz to wewnatrz,bedzie grzalo bezposrednio powietrze a nie rure ktora bedzie ogrzeawc powietrze
    i po co dwa wentyle jeden przeciagajacy bezposrednio wdmuchujacy do boxa nie wystarczy?

3. mattiv

mattiv Błyskotlwy

co to za kabel grzewczy? daj fotki, linki itp.

4. xXx

xXx

zdecydowanie polecam mate grzewcza np. 30 watt :)

5. Moze to zdać egzamin i fajnie jakbys tą rurkę nachylił lekko pod kątem tak do gory wtedy oprocz dzialania wiatraczkow dedzie działała fizyka ciepła czyli unoszenie sie ciepła do gory

6. uho667

uho667 Moderator Staff Member

nie wiem o czym rapujecie i jak to ma zdac waszym zdaniem egzamin jak nawet nie wiecie jaki box bedzie to mialo ogrzac, taki kabel to moze ogrzeje pc boxa , ale box np 0,64m2 to nei ma szans , jzu probowalem maty kable i nei oczkujecie ze 25 wat naggrzeje cos w szybkim tempie , sorry ale tak latwo nie bedzie ja mam nawet gzrejniki 80 watt takie grzewcze i podniosly max o 1 st w boxie 80x80cm ehea napewno nie ogzreje zadnego zimnego powietrza z dworu chlopaki to jest 25 watt popatzrcie na ogzrewacze domowe ile maja od 1500w do 3000 w

7. @uho667 box mam 35x35x85. To powietrze jest około takie jak na dworze (garaż). Na razie zwykła żarówka dawała rade ale roślinka rośnie i nie chce żeby się przypaliła.

8. uho667

uho667 Moderator Staff Member

a jaka masz wentylacje w tym boxie jaka lampka swieci?

9. mattiv

mattiv Błyskotlwy

i co masz na myśli "zwykła zarówka"?

10. Po co kombinowac jak w tej samej cenie kupisz mate grzewcza , podlaczasz do kontaktu i spokoj. Ale jak wolisz

11. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Tuptuś

najprosciej to wez zarowke przetnij puszke wloz zarowke i podłacz zarowka nagrzeje puszke i bedziesz miał cieplej w boxie

12. @uho667 -4x23w ,1x32w CFL tornado -2 wiatraczki pc in:120 out:140
    @mattiv philips eco classic 70w
    @WUjAs właśnie ! zapomniałem że jest coś takiego :D tylko problem może być z zbyt wysoką temperaturą dla korzeni
    @ARYJCZYK 88 mam aktualnie cos podobnego tyle że bez puszki ;) bałem się że mnie prąd pierdzielnie :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. jak tanio ogrzać powietrze w growbox

,
  2. zaciaga zimne powietrze do growboxa

Loading...