Odmiany medyczne

koszyk293 12.04.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Lanrete

Lanrete Tuptuś

2. Weź wypierdalaj a nie nabijasz sobie posty bo już mnie zaczynasz wkurwiać, THC tez ma działanie medyczne więc STFU bo już mnie wkurwiasz jeleniu. CBD to sobie moge kurwa kupić w każdym sklepie i przebadac w labolatorium gałganie ułomny.

3. felipe

felipe Tuptuś

tak szczerze mowiac to kazda odmiana jest na swoj sposob medyczna, zarowno ta co ma samo thc jak i samo cbd jak i mixy wiec... ?

4. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Weź się nie unoś tak koleżko bo nie masz nawet o co. Sam napierdalasz posty mi one nie są potrzebne, nie masz pojęcia "jeleniu" CBD jest opiane jakie ma stężenie nie musisz fatygowac się do laboratorium. A THC 10-15% to sam sobie zapodaj ciemniaku może się Tobie polepszy. Szukaj deklu wysokiego thc bo i tak takiego nie uzyskasz prymitywie zajebany.

5. Lanrete

Lanrete Tuptuś

THC z CBD 1:1 wtedy olej działa najlepiej.

• Lubie to x 1
  6. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

7. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

W celach medycznych najważniejsza jest odpowiednia temperatura vaporyzowania...inna dla każdego efektu leczniczego...nawet wietnamską maczankę można lepiej wykorzystać medycznie vapując ją dobrym vaporyzatorem z regulacją temperatury niż najlepszą medyczną odmianę spalaną żywcem...przede wszystkim polecam lekturę umiejętnego vapowania w celu osiągnięcia odpowiedniego celu medycznego zanim medyczna odmiana wyrośnie w Twoim ogródku:)

8. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Ale ześ kozaka podsunął toć to dobre na delikatne stany lekowe i aby pobudzić troche apetyt moc dla dzieci z podstawówki tutaj Vapek do oleju nie potrzebny a towar ponoć na walkę z nowotworem. Z tym materiałem co dałeś to do klasztoru.

9. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Stary jesteś zmierzły jak swój własny dziadek kiedy Mu się pić chce:) chyba izolacja Ci nie służy...jest to jedna z najpopularniejszych odmian medycznych więc coś w tym jest a 9% w stosunku 1:1 przy plonie xxl to nie tak mało a widziałem że gościu poluje właśnie na duży plon również...jak masz lepsze do zamowienia na szybko ze sprawdzonej strony to kopsaj linki a nie marudzisz

10. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

11. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Nie lubię takiego pitolenia, co dobre 9% thc do czego ? to dobre jest do codziennego użytkowania i normalnego funkcjonowania a nie za bardzo do walki z poważnymi chorobami. Do walki z chorobą to musi byc pierdolniecie a lepiej mieć olej z większym stężeniem i podawać go na początku mniej niż małe stezenie i podawac co raz to więcej to się nie kalkuluję z tym ze olej CBD można kupic w sklepie i zmieszać z tym z THC. Według mnie najlepiej jest szukać NORMALNEJ odmiany która ma ~25% thc i dodać do tego olej o podobnym stężeniu cała to filozofia.

12. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Pewnie racja ale nie wydaje mi się żeby pan koszyk musiał walczyć ze śmiercią:) myślę że gościu po prostu chce sobie wyhodować zdrowotne ziółko i je popalać...a jeśli nie walczy z żadną poważną chorobą to oleje cbd trochę drogi gips...chociaż pewnie myślisz w dobrą stronę ale chyba lepiej wymieszać normalny koperek z koperkiem cbd od dobrego producenta i wapować taką mieszankę w odpowiedniej temperaturze...tylko pojawia się problem braku wiedzy na temat zawartości thc w koperku który taki pan koszyk sobie wyhoduje...bo to że producent podaje 20% thc to nie znaczy że koszykowi taki koperek wyjdzie a sprawdzić tego nie idzie i chuj znajet jaki koperek cbd do tego dobrać...jeśli koszykowi wyjdzie koper co ma 15%thc a dobierze do tego koper cbd 25% to jesteś w stanie zaręczyć że taka mieszanka będzie miała działanie medycznie lepsze niż medyczna odmiana o stosunku 1:1 ? Poza tym każdą odmiana medyczna leczy inne dolegliwości a taka mieszanka samoróbka to chuj znajet na co będzie działać a czasami pożądane jest określone działanie a nie ogólne...no ale suma sumarum myślę że pan koszyk nie ma określonych wymagań i taka mieszanka mocnego koperku thc z mocnym koperkiem cbd była by dla Niego odpowiednia w celach ogólnomedycznych:)

13. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Poczytaj sobie opisy "normalnej" marihuany i tej "medycznej" nie różnią się niczym z wyjątkiem tego że jest napisane Medyczna nic po za tym no i stężenie jest dużo mniejsze a tak to jest to samo dlatego najbardziej ekonomicznym sposobem leczenia jest uprawa normalnego krzaka i dobranie do tego Odpowiedniego Oleju bądz suszu z zawartością CBD wiadomo że trzeba posiadać jakąkolwiek wiedzę jak to wszystko dobrać i brać pod uwagę zmianę wartości którą podaje producent. To nie jest czarna magia, medyczna została stworzona aby mieć tzw. gotowca. Ludzie uczą się bardzo szybko i potrafią dostrzec że czasami więcej pracy którą włożą przekłada się na dużo lepsze rezultaty. Pozdro.

EDIT: Dokładnie nie pamiętam ale CBD bodajże zwalnia uwalnianię jakiegoś kannabinoidu w układzie endokannabinoidowym to jest najgłówniejsza rola CBD. Trzeba zgłębić wiedzę w układ endokannabinoidowy który i tak jest nieodkryty do konca przez naukowców a to tutaj odgrywa się cała zabawa marihuany w naszym organizmie.

Last edited: 13.04.2020
  14. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

No zgadza się tylko cały czas mnie zastanawia jak ważny jest stosunek thc do cbd...w Polsce nie sprawdzisz zawartości thc w swoim koperku i produkt cbd dobierasz po części w ciemno...nie chce mi się w to zagłębiać szczerze mówiąc:) najpewniej uprawiać i normalnego krzaka robiąc sobie z niego mixa z cbd i typowo medycznego krzaka ze stosunkiem 1:1 hehe

15. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Wiesz z tym stosunkiem THC do CBD to też tak do końca nie jest że powinno być 1:1 bo przecież nie każda "medyczna" taki stosunek ma. Są takie z 12thc i 9cbd i inne różniące się wartościami. Najpewniejsza jest za tem teoria 1: 1 choć tutaj każdy organizm potrzebuje czegoś innego. My mamy szablony zrobione przez naukowców do których zwykły człowiek bez jakiegokolwiek zastanowienia się przystosowuje. Tutaj z tymi proporcjami dobrze jest eksperymentować czyli zrobić olej z mniejszą zawartością cbd z taką samą jak i z większą i po prostu sprawdzić która mieszanka będzie działać najlepiej. Leczenie Marihuaną to inne leczenie gdzie lekarzem jest sam pacjent który sam musi stwierdzić jak odczuwa zażywanie marihuany i czy czuję poprawę. Lekarze uczą się od pacjentów !

16. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

No racja...post wcześniej miałem właśnie pisać że najlepiej to samamu sobie metodą prób i błędów dopasować mieszankę do własnych potrzeb najlepiej działającą w konkretnym przypadku ale łeb już dzisiaj spierdolony od buchów i piwerek na kaca i zapomniałem:) czyli zrobić jak najmocniejszy koperek klasyczny...zamówić po 10g suszu cbd z różnych odmian z różnym stężeniem od rzetelnego dostawcy...dobry vaporyzator i eksperymentować aż stworzy się najlepszą mieszankę do własnych potrzeb...zagadka rozwiązana hehe:)

• Lubie to x 1
  17. thc-thc

thc-thc Dyskutant

Jeśli szukasz prawdziwej odmiany medycznej to kup sobie coś z THC i CBD w granicach 1 do 1, czyli tak żeby było tyle samo THC co CBD, efekt jest i na prawdę są to odmiany medyczne, które są po prostu inne inaczej działają. Osobiście jestem fanem tych odmian od kiedy ich spróbowałem. W Hiszpanii gdzie mogę sobie pozwolić na legalną ich uprawę testowałem już kilka odmian tego typu i w szczególności polecam https://thc-thc.com/produkt/cbd-auto-compassion-lime-feminizowane/ efekt po tej odmianie jest taki że nie ma ciężkich faz, a jedynie dobre, luźne i pobudzające samopoczucie. Jest dobra na długie spacery.

pozdrawiam
    THC-THC

Last edited: 13.04.2020
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...