1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Odmiana na bol pleców

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez Medicum89 w dniu 07.02.2018

1. Medicum89

Medicum89 Expert

Siemka mam pytanko jaka odmiana najlepsza byłaby przeciwbolowa dwa lata temu wysunął mi się dysk w plecach i nie raz mnie tak bolą ze szok a leki juz nie pomagają.

2. Mroczny

Mroczny Weteran

Polecam dobrego masażyste albo kręglarza;d

2 people like this.
  3. GoHan

GoHan Moderator Moderator

A ja INDYJE co bedziesz sie po niej przewracal ;dhahaha

4. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

zobacz na necie ćwiczenia mckenzie
    no i zmiana trybu życia.poczytaj popatrz wszystko masz na google

--- Dodano ---

i nie bierz za dużo tych leków zepsują cię nie polecam wywal to do kosza
    jak musisz to niech ci doktory przepiszą NALGESIN FORTE 550mg
    ale też jak naprawdę boli

--- Dodano ---

ćwiczyć teraz musisz i uważać żeby cię nie przewiało
    pozycja siedzenia przed kompem i takie tam długo by pisać poczytaj google
    a jak się zmęczy krzyż to na podłogę leżysz z nogami zgiętymi w kolanach podkładasz coś pod krzesło zależnie od długości nóg około 15 min aż się ułoży krzyż
    masz neta twoje życie i dopóki walczysz jesteś zwycięzcą wiem co piszę
    wiem robię mętlik wszystko tylko nie chemia
    i zastrzyki z miligamma na wzmocnienie i zacznij się do tego przyzwyczajać bo życie przed tobą.

2 people like this.
  5. Medicum89

Medicum89 Expert

dzięki nikt za rady heh zerkne na te ćwiczenia :)

6. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Na kręgozymki to masaże na ból , dobra INDICA oraz ĆWICZENIA regularne bo kręgozmyki pojawiają się jak masz słabe mięśnie szkieletowe.

Morsowanie pomaga na ból i chodzenie boso po lesie.

Pozdrawiam!

1 person likes this.
  7. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Pisałem wcześniej na prędkości i zapomniałem joga ma kilka pozycji rozciągających dolne partie poszukaj i tego
    Leki wywal kup maść TRAUMON albo FASTUM.
    ALe i tak najwięcej korzyści to na dywanie wygibasy nic tak nie pomaga .
    A z odmian to chyba jak dobrze pamiętam BLACKBERRY
    Jest gdzieś każda odmiana opisana nie pamiętam teraz.

1 person likes this.
  8. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Samo leżenie na podłodze już nastawia nam kręgi,łóżko na jakim spisz też powinno być w miarę twarde i najlepsza pozycja do spania to na wznak. Ja każdego dnia rano robię ćwiczenia. O kręgosłup trzeba dbać,jedzenie tabletek z czasem jeszcze bardziej pogorszy stan zdrowia.

9. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

spanie w pozycji bocznej z podkulonymi nogami i jasiek między kolanami to najlepsza pozycja

10. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Podkulone nogi powodują ugniatanie narządów więc chyba nie bardzo,przynajmniej tak kiedyś czytałem i faktycznie nie odpowiada mi ta pozycja mimo,że czasami tak leżę :) Według Michała Tombaka spanie na wznak jest dla nas najlepsze,ponieważ nie tylko kręgi się nastawiają ale też nie ma nacisku na narządy i całe ciało najlepiej się regeneruje. Mi się polepszyło kiedy zacząłem tak spać chociaż w nocy trochę się wiercę ;]

Julius Cesar and Medicum89 like this.
  11. 2515

2515 Forumowy guru

Zmień może materac na coś równego niezbyt twardego, mi to pewnego czasu bardzo pomogło przy bólach pleców, ale teraz tylko ćwiczenia mi pozostały. Nie należy też spać w zbyt wysokiej pozycji, najlepiej z lekko uniesioną głową, o czym wielki pisał.

1 person likes this.
  12. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

Pajączek

1 person likes this.
  13. TSW

TSW Weteran

odmiana słowa ból pleców to jebanie w krzyżach a tak serio to idź do uzdrowidziela jakiekogś

1 person likes this.
  14. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Nikt mu nie pomoże jak sem nie wezmie sprawy w swoje ręce . Gimnastyka joga .No stres .

15. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Medicum 89 wpisz żelatyna ...wszystko masz tam na tacy podane .
    +pływanie jak umiesz inaczej niż topielcem i masz gdzie to się nie zastanawiaj.:S

1 person likes this.
  16. chili

chili Expert

Ty masz chyba Grzesiowe odmianki w boksie ?

* Hindu Kush'a ?

17. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

Jeśli dysk ci wypada to już jest bardzo źle.
    Pomaga dobra fizjoterapia, mam podobny problem.
    Spróbuj pregabaline, jeśli musisz brać leki.
    Jeśli nie miałeś wypadku, potrzebujesz ćwiczeń rozciągających i wzmacniających.
    Po kilku miesiącach mam dużą poprawę.

18. Sanna

Sanna Guest

Idź do dobrego fizjoterapeuty. Takich rzeczy lepiej nie robić na własną rękę bo można pogorszyć. Wszystkie środki przeciwbólowe są tylko tymczasowym rozwiązaniem. Z czasem będziesz potrzebować czegoś silniejszego no i jak nie będziesz działać teraz to możesz dorobić się wad postawy.
    Jest kilka rodzai twardości materaców od H2 do H4. Polecam sprawdzić i dobrać pod siebie ;)

@Edit

Materace dobiera się pod wagę i wzrost.
    Najlepszymi pozycjami do spania to na boku z lekko ugiętymi kolanami i poduszką pomiędzy nimi, pod rękę można sobie podłożyć poduszkę lub przytulić kobietę.
    I spanie na plecach z poduszką pod głową żeby nie była za bardzo wysunięta do góry lub za nisko. Kolana lekko ugięte i poduszka pod nimi. Ręce na miednicy lekko ugięte w łokciach. Można na miednicy położyć poduszkę i na nich dłonie.

Last edited by a moderator: 06.04.2018
  19. Bush

Bush Geniusz

Zadne ziolo ci nie pomoze na taki bol predzej sobie wkrecisz, ze cie bardziej boli i zadzwonisz po karetke a oni po policje.

20. Scierwiszon

Scierwiszon Tuptuś

Niewielkim kosztem radzę spróbować jakiejś maści z balsamem peruwiańskim - np Balsolan maść 30g to koszt w aptece ok 12PLN. Mnie bardzo pomaga na silne bóle kręgosłupa na odcinku piersiowym i lędźwiowym. Zrób najpierw próbę na nadgarstku - niektórych balsam mocno uczula - lekkie pieczenie po pierwszych 5 minutach po posmarowaniu to normalny objaw - ale później jest już tylko lepiej. Żadna gandzia na te bóle mi nie pomagała. Radzę spróbować - nie czekać - wiem jak bardzo ból kręgosłupa potrafi uprzykrzyć życie. Pozdrawiam.

nasiona marihuany, nasiona konopi