Odmiana konopi cbd

Lukio 10.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam was serdecznie bracia i siostry, powoli przymierzam się do rozpoczęcia produkcji konopi cbd <0,2thc, moje pytanie, jest straszny problem z dostępnością nasion ciekawych odmian prócz zwykłej konopi włóknistej jak kompolti itp. Czy odmiany np. Og kush, amnesia, chees, mango etc. Są w jakiś sposób dostępne na rynku? Czy wchodzi tutaj jedynie metody genetyczne na poziomie nasion konopi wkloknistych? Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

2. Wpisujesz w google nasiona cbd ewentualnie nasiona medycznej marihuany i na oficjalnych sklepach masz taki wybór że oczoplonsu dostaniesz:)

3. Tak ale te są bogate w thc, a ja mowie o legalnych w eu :)

4. https://canapharm.pl/sklep/nasiona-cbd/nasiona-blue-cheese/ - na ich stronie udało się znaleźć 3 rodzaje, lecz maja dopisek, ze to są konopie indyjskie lecz poniżej 0.2 thc, jak wyglada regulacja prawna? Z tego co wiem, można dostać pozwolenie na konopie siewne przemysłowe, a to chyba są indyjce z dopuszczalna zawartością thc

5. Zaangażowanie jest, nadal wyżej niż 0.2 z ganjafarmera :)

6. Możesz dostać pozwolenie na konopie włókniste cannabis sativa L ale tylko jeśli znajdziesz firmę z którą najpierw podpiszesz kontrakt na odbiór gotowego produktu...z tego co wiem ale nie zagłębiałem się w temat

7. No właśnie, ale co w przypadku, kiedy chce założyć mała plantacje na sprzedaż własnego produktu w swoim sklepie? Muszę się zagłębić w temat

8. Wydaje mi się że nic z tego nie będzie na legalu ale szukaj i koniecznie pisz co ogarnąłeś:) najpierw dowiedz się czy to w ogóle możliwe a potem szukaj nasion dopiero:)

9. Te sklepy które już istnieją biorą te produkty od wielkich korporacji i to jest legalne ale i tak w każdej chwili PIS może wystosować jakąś regulację prawną i doprowadzić do sytuacji w której wszystkie te sklepiki zostaną zamknięte tak jak było to ze smartshopami z dopalaczami

10. W dodatku obydwa sklepy tego typu z których korzystałem w dalszym ciągu działają na zasadzie produktów kolekcjonerskich czyli na swoistym wałku i w dalszym ciągu jest to śliski temat...skoro oni nie dali rady w pełni na legalu to Tobie może być jeszcze ciężej zostać jednocześnie producentem odbiorcą i sprzedawcą

11. No właśnie o to to to, zobaczymy co z tego wyjdzie, szukałem jakiś dostawców zagranicznych bo ceny polskich hurtowni są śmieszne, ale znaleźć coś, co będzie dobrej jakości, fajnie i w dobrej cenie no i zarobić na tym to jest już wyczyn, ciekawi mnie właśnie temat jakbym chciał zrobić taki swoisty monopol, zobaczymy będę zdawać relacje :)

12. AlteGenieser

AlteGenieser Tuptuś

kolego jeśli chcesz na legalu, to możesz tylko kilka odmian, dopuszczonych przez prawo (mają ok 5% cbd). musisz mieć pozwolenie oraz zakontraktowany odbiór materiału, chyba że sam go przetworzysz. wszystkie informacje są dostępne w internecie i jeśli nie potrafisz do nich dotrzeć tylko pytasz na forum to nie wróże ci jakiegokolwiek sukcesu..

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. czy męska odmiana konopi ma cbd

Loading...