Odmiana konopi cbd

Lukio 10.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam was serdecznie bracia i siostry, powoli przymierzam się do rozpoczęcia produkcji konopi cbd <0,2thc, moje pytanie, jest straszny problem z dostępnością nasion ciekawych odmian prócz zwykłej konopi włóknistej jak kompolti itp. Czy odmiany np. Og kush, amnesia, chees, mango etc. Są w jakiś sposób dostępne na rynku? Czy wchodzi tutaj jedynie metody genetyczne na poziomie nasion konopi wkloknistych? Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

2. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

3. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Wpisujesz w google nasiona cbd ewentualnie nasiona medycznej marihuany i na oficjalnych sklepach masz taki wybór że oczoplonsu dostaniesz:)

4. Tak ale te są bogate w thc, a ja mowie o legalnych w eu :)

5. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

6. https://canapharm.pl/sklep/nasiona-cbd/nasiona-blue-cheese/ - na ich stronie udało się znaleźć 3 rodzaje, lecz maja dopisek, ze to są konopie indyjskie lecz poniżej 0.2 thc, jak wyglada regulacja prawna? Z tego co wiem, można dostać pozwolenie na konopie siewne przemysłowe, a to chyba są indyjce z dopuszczalna zawartością thc

7. Zaangażowanie jest, nadal wyżej niż 0.2 z ganjafarmera :)

8. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Możesz dostać pozwolenie na konopie włókniste cannabis sativa L ale tylko jeśli znajdziesz firmę z którą najpierw podpiszesz kontrakt na odbiór gotowego produktu...z tego co wiem ale nie zagłębiałem się w temat

9. No właśnie, ale co w przypadku, kiedy chce założyć mała plantacje na sprzedaż własnego produktu w swoim sklepie? Muszę się zagłębić w temat

10. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Wydaje mi się że nic z tego nie będzie na legalu ale szukaj i koniecznie pisz co ogarnąłeś:) najpierw dowiedz się czy to w ogóle możliwe a potem szukaj nasion dopiero:)

11. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Te sklepy które już istnieją biorą te produkty od wielkich korporacji i to jest legalne ale i tak w każdej chwili PIS może wystosować jakąś regulację prawną i doprowadzić do sytuacji w której wszystkie te sklepiki zostaną zamknięte tak jak było to ze smartshopami z dopalaczami

12. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

W dodatku obydwa sklepy tego typu z których korzystałem w dalszym ciągu działają na zasadzie produktów kolekcjonerskich czyli na swoistym wałku i w dalszym ciągu jest to śliski temat...skoro oni nie dali rady w pełni na legalu to Tobie może być jeszcze ciężej zostać jednocześnie producentem odbiorcą i sprzedawcą

13. No właśnie o to to to, zobaczymy co z tego wyjdzie, szukałem jakiś dostawców zagranicznych bo ceny polskich hurtowni są śmieszne, ale znaleźć coś, co będzie dobrej jakości, fajnie i w dobrej cenie no i zarobić na tym to jest już wyczyn, ciekawi mnie właśnie temat jakbym chciał zrobić taki swoisty monopol, zobaczymy będę zdawać relacje :)

14. AlteGenieser

AlteGenieser Tuptuś

kolego jeśli chcesz na legalu, to możesz tylko kilka odmian, dopuszczonych przez prawo (mają ok 5% cbd). musisz mieć pozwolenie oraz zakontraktowany odbiór materiału, chyba że sam go przetworzysz. wszystkie informacje są dostępne w internecie i jeśli nie potrafisz do nich dotrzeć tylko pytasz na forum to nie wróże ci jakiegokolwiek sukcesu..

• Lubie to x 1
  15. A czy istnieje taka ogólna lista odmian na które pozwala prawo?
    jeśli tak byłabym wdzięczna za info :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. nasiona konopi forum

,
  2. nasiona konopi włóknistej z certyfikatem

,
  3. forum konopi

,
  4. chodowla marichuany jakie zastosowanie ma ten produkt,