1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Odmiana duck foot. Co sądzicie?

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez bradpitt w dniu 14.04.2018

1. bradpitt

bradpitt Błyskotlwy

Siemano!

Na jednym ze spotów, a konkretnie koło domu ;d Chce zasadzić odmianę Duck foot. Czy ktokolwiek sadził tę odmianę? Co sądzicie o tym?

2. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

I tak ten kto wie, rozpozna z daleka co to jest jak będzie flo. Podobno moc jest słaba ale doświadczenia z odmianą nie mam.

3. Medicum89

Medicum89 Expert

ja za niedlugo bede kielkowal duckfoot od ts ale tez chce kupic duckfoot od dutch passion i porownac

4. bradpitt

bradpitt Błyskotlwy

Medicum89 FR bedziesz zakładał? jak nie to daj znać jak wrażenia

5. Medicum89

Medicum89 Expert

Nie wem czy fr bedzie ale napewno jakies fotki dam

6. Moonweed

Moonweed Zagubiony

Jak ja patrzyłem na zdj tych plantów na flo to powiem szczerze, że to jest tak pół na pół - raczej dopiero jak blisko by się podeszło to można by było podejrzewać że to mj (nie wiem jak z zapachem?). Te liście są sterczyste, bardzo unikalne, a towar purpurowy w topach nieregularnej wielkosci. Ciekawe w uj.

P.S. jak ja bym nie był na tym forum to bym nie dowiedział się o istnieniu tej odmiany i jakbym zobaczył w realu to nie ma opcji że bym powiedział że to ganja ;d

7. Niesamowicie wygląda ta odmiana! Czy ktoś tutaj już miał okazję ją zapalić? Ciekawa jestem jak z mocą i smakiem.