Odmiana do gier

Sneaker 02.10.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema, jako iż lubię sobie w tygodniu wieczorem popykac w jakieś gry także chciałem to urozmaicić:) Jaka odmianę polecacie do gier? (Żeby gra zachwycala, dobrze się grało i nie nudziło) Nie wiem czy każdy mnie zrozumie. Proszę o wyrozumialosc ;)

2. jakas dobra sativa a jaka to polataj poszukaj ;)

--- Dodano ---

ja globala w cs go wbijalem na auto bubble-amnesia

3. Crune

Crune Błyskotlwy

Każda z przewagą sativy, np. Ak47, Bubblegum też świetny, gra się 15 minut a faktycznie mija 3 :D

4. L4nceR

L4nceR Kumaty

Mogę się mylić, ale odmiany bardziej tripujące dają niesamowite doznania. Grasz i tak się wciągasz, że niemalże czujesz jakbyś był w tej grze :D

AK472 tak mnie porobił, że widziałem mamę kolegi jako Kubusia Puchatka haha Ale spaliłem go bardzo dużo.
    Wybieraj przewagę sativy albo 50:50 bo 100% sativa sprawi efekt odwrotny i będziesz chciał chodzić a nie grać. To samo z 100% indica. Zaśniesz przed klawiaturą :D

5. MrUk

MrUk Użytkownik

powiem Ci ze czasami zapalenie sobie amnoszke 50%sativa 50% indi i zajawka przy graniu jest dobra;)

6. L4nceR

L4nceR Kumaty

"amnoszkę"? Chyba nie masz na myśli Amnesi Haze? haha

7. MrUk

MrUk Użytkownik

8. azavec

azavec Tuptuś

Pamiętam jak spaliłem się jak rzadko kiedy i odpaliłem na Samsung Gear VR jakieś animacje 360 + 3D, to dopiero wczucie się w coś xD Albo Smash Hit na VR-a, to też rozpierdol, szczególnie jak są etapy gry kiedy obraz się kręci :D Było to mocne na trzeźwo, a jak byłem spalony to po prostu błędnik wołał o pomstę do nieba :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...