Od 31 października sprzedaż medycznej marihuany

ZIELONA 31.10.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Panie Badura a słyszałeś o dzieciach indygo? Jest to czas gdzie pokolenia się zmieniają i lepsze czasy się zbliżają,sami je wykreujemy,jest to nieuniknione.

Najpierw medycyna akademicka,potem,apteki,zatruta żywność i szczepienia upadną.

Na dobry początek pada fabryka trucizny firmy Monsanto tych od GMO: Coca-Cola ogłosiła, że w wyniku spadku sprzedaży ich napojów zawierających cukier planuje obciąć kadrę pracowniczą korporacji o 20% w ramach łatania budżetu.

Amerykańska firma powiedziała, że rozpocznie likwidowanie 1,200 miejsc pracy pod koniec tego roku w celu zwiększenia cięcia kosztów. Korporacja ma zamiar w ten sposób zwiększyć oszczędności o 800 milionów dolarów, co da w sumie zysk 3,8 miliarda dolarów do 2019 roku.

Jest to dokładnie 22% redukcji z 5,500 stanowisk pracy korporacyjnej oraz 1 procent totalnego zatrudnienia z 100,300 pracowników.

Globalna sprzedaż Coca-Coli spadła o jeden procent w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2017 roku. Jest to efekt szerzenia się wśród zachodnich konsumentów trendu racjonalnego żywienia się, które zakłada unikanie wysokocukrowych napojów.

Cocla-Cola spodziewa się, że dzięki swoim działaniom odnotuje zysk na poziomie 1-3% w porównaniu do 4% spadku, który dotknął kompanię w lutym.

Masowe zwolnienia w Coca-Coli | zmianynaziemi.pl

• Lubie to x 1
  2. PanBadura

PanBadura Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=o3CaCgcla3Y

Słyszałem, ale tylko słyszałem. Jak patrze na niektóre dzieci to mam co do ich geniuszu wątpliwości. Nie zgłębiałem tego zagadanienia bardzo mocno bo trochę to dla mnie pic, ale jeśli faktycznie w upartości tych dzieci tkwi geniusz to jeszcze jest drugie pytanie, ile takich dzieci jest, jaki to jest procent, czy może bardziej promil. Zmiany pokoleniowe wiadomo że nastąpią, jednak władza zawsze będzie dążyła do ogłupiania ludzi, więc niestety to nie wystarczy. Najważniejsze są zmiany systemowe i zmiany w rządzie. Patrz co zrobili z ustawą o piciu alkoholu w miejscu publicznym, to się teraz da we znaki bardzo mocno. Zachęcam do luknięcia tu: https://www.youtube.com/watch?v=D15kTvNP1gc

o sądach już nie wspomnę. To wszystko idzie coraz szybciej i mocniej w bardzo złą stronę, to też opór społeczeństwa powinien być większy, a nie zauważam żeby był. Rekreacyjna mj? Jak oni zakazują picia piwa niemal wszędzie? Legalizacja medycznej bez jej fizycznego posiadania? Takie jajca tylko w polszy. Z tą coca colą spoko, natomiast lipa że ludzie jednak stracą pracę. Takie molochy często stoją w biednych rejonach świata, i nie rzadko osoba zatrudniona w takim korpo zarabia grosze i jest jedynym źródłem utrzymania rodziny. Wiadomo, coś kosztem czegoś.

3. Oglądając takie wiadomości niepotrzebnie się stresujemy i oddajemy swoją energię,żywimy się tym a potem sami się temu poddajemy,nie mamy na nie wpływu,nie powinniśmy się tym przejmować i trzeba robić swoje.

Dla mnie prawo w Polsce nie istnieje i nie interesują mnie żadne wzmianki bo i tak robię to co uważam za słuszne byle nie krzywdząc innych ludzi i dla mnie jedyne prawo to prawo karmy . Nie ważne co tam politycy sobie ustalą,odrzucając zbędne dobra materialne nikt nas nie będzie kontrolować,sami kreujemy swoją rzeczywistość jaką chcemy widzieć.

Od kiedy zacząłem tak to odbierać to u mnie wszystko się zmieniło. Panie Badura spróbuj nie czytać żadnych negatywnych wiadomości,nie interesuj się niczym co sprawia w Tobie jakikolwiek niepokój :piwo:

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...