1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Ocena i ostatnie wskazówki i lecimy dalej

Dyskusja w dziale Growbox rozpoczęta przez nNq w dniu 23.10.2018

1. nNq

nNq Zagubiony

Witaj chciałbym żeby ktoś ocenił. Mojego growboxa napisał co jest źle jak jest źle co muszę zmienić poprawić i tak dalej chce tylko zaznaczyć że ten wentylatorem na dole będzie w doniczce czy może tak być wydaje mi się że tak ale to wam pozostawiam to do oceny a i oświetlenie to 2x philips tornado 32w pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Attached Files:

Last edited: 23.10.2018
  2. nNq

nNq Zagubiony

I jak udzieli ktoś jakiś wskazówek

3. GoHan

GoHan Moderator Moderator

Yo , no tak to jest chyba 40x40x80 ? swiatełko to na pewno za słabe albo tak się wydaje ,co to jest ? CLF ? no i zle jest zamontowane , wiatrak tylko daj na wyciąg , wlot zostaw pasywwny , no i masz coś lepszego na wyciąg bo te wiatraczki to nie bardzo ... ? napisz wszystkie dane ...

4. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

To jest raczej 30x30x60 ale jak gościu nie napisał to możemy sobie gdybać ;)
    Przede wszystkim nie pomyślał o filtrze

5. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Nikt ci tu nie poda ręki jak sam nie jesteś ogarnięty to sprawa dla prokuratury ...masz czytasz albo wysiadasz .....jaki filterek jaka bibułka ....skręcili zapalili ....nie nie nie ....pomyśleli skręcili podpalili .....choć by to była styrta siana ważne by to była własna styrta .....wtedy zrobili co chcieli .....nikt nikogo nie ocenia .....nikt nikogo nie krytykuje ....wszystko masz podane na tacy forumowej tacy...cacy cacy ....patologia szelma

LastNinja likes this.
  6. nNq

nNq Zagubiony

Tak 30x30x60 no wiatraczkow nie mam innych muszę kupić dopiero a oświetlenie philips tornado 32w jestem początkujący więc jaki filtr polecacie

nasiona marihuany, nasiona konopi