Ocena 7 dniowe rośliny.

Nuub 10.05.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Witam, to jest moja pierwsza uprawa, aktualnie mam 3xPurple Maroc, jeden 15 dniowy, który leży w spocie, i dobrze się rozwija na moje oko, i 7 dniowe maleństwa. I mam pytanie, czy dobrze się rozwijają, zważywszy na "wiek" roślinek, i czy tak przy 20 maja opłaca się jeszcze zakładać nowy out od początku, kiełkowanie i te sprawy, bo mam do wykorzystania jeszcze 10 nasionek Purple Maroc.

  Pozdrawiam.
  7 dniowy `1.
  [​IMG]
  7 dniowy `2.
  [​IMG]

  Dodam jeszcze, że wysokość mają podobną, lecz nie widać tego na zdjęciach.
   
 2. skurwiel#

  skurwiel# Zagubiony

  Nie obraź się kolego ale są strasznie małe. Nie mają tam zamało światła?
   
 3. mattiv

  mattiv Błyskotlwy

  moim zdaniem nie brak światła a temperatura niska stopuje te panienki
  ps. zdrowe
   
 4. Wystawiam co dzień na dwór w słoneczne miejsca, na noc chowam i tak w około.
  @mattiv
  Możliwe, że to temperatura, teraz pogoda się trochę zepsuła. No nic, trzeba je trzymać "pod kocem" :P Oby wyrosły na zdrowe. Dzięki
   
 5. leaf

  leaf Kumaty

  Miałem 3 C99 i dwie poszły elegancko, rosną jak powinny, a ta trzecia jest tak jak u kolegi wyżej, więc nie stawiałbym tu na temperaturę :) Może coś z korzeniem lub taki gen, że teraz taka malutka nieporadna IMO.
   
 6. Zdrowe ale małe krzaczki. Daj info o temperaturze , wilgotnośći o ziemi jakiej podlewasz. Ale na moje oko to albo za mała temp albo za mało słoneczka :]
   
 7. Witam Panowie dołączę się to dyskusji .
  A więc tak mam mały problem i się trochę martwię ponieważ jedna z moich ak-47 straciła jakimś cudem listek ma dokładnie 5 dni czy to jej nie przeszkodzi w dalszym rozwijaniu się .
  Dodam że to mój pierwszy plant jest on w groowbox o wymiarach 100x100x200
  oświetlenie-600w
  wilgotność-70/75%
  temp-23-26 stopni
  gleba-6/6.5 ph
  fotki :
   
 8. Temperatura w dzień ~20 stopni, czasami wyżej, czasami mniej, zależność pogody, więcej jest > 20, wilgotność - nie posiadam wilgotnościomierza, ale ziemia nie jest ani sucha, ani nie za mokra. Co do słońca to wystawiam co dzień na słoneczko, jak przychodzi cień, to przestawiam je w miejsce gdzie słonko pada.

  A co do zakładania nowego planta, opłaciło by się założenie `plantacji` koło czerwca? Bo teoretycznie byłoby więcej słońca i pogoda byłaby lepsza.

  Pozdrawiam.
   
 9. :szok: Wydaje mi sie ze jednak brakuje im światła ale to tylko moje zdanie :)
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...