Ocena 7 dniowe rośliny.

Nuub 10.05.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, to jest moja pierwsza uprawa, aktualnie mam 3xPurple Maroc, jeden 15 dniowy, który leży w spocie, i dobrze się rozwija na moje oko, i 7 dniowe maleństwa. I mam pytanie, czy dobrze się rozwijają, zważywszy na "wiek" roślinek, i czy tak przy 20 maja opłaca się jeszcze zakładać nowy out od początku, kiełkowanie i te sprawy, bo mam do wykorzystania jeszcze 10 nasionek Purple Maroc.

Pozdrawiam.
    7 dniowy `1.
    7 dniowy `2.

Dodam jeszcze, że wysokość mają podobną, lecz nie widać tego na zdjęciach.

2. skurwiel#

skurwiel# Zagubiony

Nie obraź się kolego ale są strasznie małe. Nie mają tam zamało światła?

3. mattiv

mattiv Błyskotlwy

moim zdaniem nie brak światła a temperatura niska stopuje te panienki
    ps. zdrowe

4. Wystawiam co dzień na dwór w słoneczne miejsca, na noc chowam i tak w około.
    @mattiv
    Możliwe, że to temperatura, teraz pogoda się trochę zepsuła. No nic, trzeba je trzymać "pod kocem" :P Oby wyrosły na zdrowe. Dzięki

5. Miałem 3 C99 i dwie poszły elegancko, rosną jak powinny, a ta trzecia jest tak jak u kolegi wyżej, więc nie stawiałbym tu na temperaturę :) Może coś z korzeniem lub taki gen, że teraz taka malutka nieporadna IMO.

6. Zdrowe ale małe krzaczki. Daj info o temperaturze , wilgotnośći o ziemi jakiej podlewasz. Ale na moje oko to albo za mała temp albo za mało słoneczka :]

7. Witam Panowie dołączę się to dyskusji .
    A więc tak mam mały problem i się trochę martwię ponieważ jedna z moich ak-47 straciła jakimś cudem listek ma dokładnie 5 dni czy to jej nie przeszkodzi w dalszym rozwijaniu się .
    Dodam że to mój pierwszy plant jest on w groowbox o wymiarach 100x100x200
    oświetlenie-600w
    wilgotność-70/75%
    temp-23-26 stopni
    gleba-6/6.5 ph
    fotki :

8. Temperatura w dzień ~20 stopni, czasami wyżej, czasami mniej, zależność pogody, więcej jest > 20, wilgotność - nie posiadam wilgotnościomierza, ale ziemia nie jest ani sucha, ani nie za mokra. Co do słońca to wystawiam co dzień na słoneczko, jak przychodzi cień, to przestawiam je w miejsce gdzie słonko pada.

A co do zakładania nowego planta, opłaciło by się założenie `plantacji` koło czerwca? Bo teoretycznie byłoby więcej słońca i pogoda byłaby lepsza.

Pozdrawiam.

9. :szok: Wydaje mi sie ze jednak brakuje im światła ale to tylko moje zdanie :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...