1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

ocena 10dniowych auto chronic femi THC-THC i problem z 1 plantem

Dyskusja w dziale Ocena twoich roślin rozpoczęta przez ciasto w dniu 31.07.2018

1. Ta na pierwszym zdjeciu wlasnie jakas dziwna, pomozecie? A no i czy ten biohumus bedzie git bo pierwszy raz bede podlewal biohumusem :)

2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Masz dziurki od spodu??może parzy się roślinka...oklej czymś korzenie.Nie przelewaj i dopulnuj by nie miała za sucho..Ten biohomus zobacz jakie npk posiada?!musi być z przewagą azotu.Ja kupowałem uniwersalny porostu...

3. Właśnie patrzylem na necie i na samej butelce ale nie ma żadnej wzmianki o NPK, boje sie ze ten biohumus pasowalby bardziej do okresu flo :/ Jak bedzie trzeba to zamówie ten uniwersalny, ale to w ostatecznosci bo u mnie w mieścinie szukalem i nigdzie nie znalazlem

4. A miesiąc pozniej wyglada to tak :P chociaz wiem ze raczej nie dojdzie do konca ta roslinka, kwitnienia to ja tu nie widze :(

Attached Files:

5. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Powoli zbiera sie do kwitniecia,jesli pogoda dopisze powinna sie wyrobic w pazdzierniku.

6. Kolezanka nareszcie zaczela kwitnac, myslicie ze wszystko okej z nia?

Attached Files:

7. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

wygląda ok, ale wiele to z niej nie wyciągniesz, karłowata jest.

8. mija 10 dzien od upa to wrzucam znowu foty i pytam co sie stalo z tymi listkami ze takie opadniete :<

Attached Files:

9. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

Albo prZesuszyles glebę albo zrobiłeś gnój bo za dużo wody. Sam wiesz najlepiej

10. mysle ze jeszcze z 3 tygodnie, a wy co myslicie? A no i na lisciach koncowki sa zolte lekko, co to moze oznaczac? przenawozilem?

Attached Files:

11. dokładnie 3tygodnie + 1mc ;d
    jak to na flo nawet dobrze nie jest

nasiona marihuany, nasiona konopi