Ocb z pestkashop w 2k19

Wojt3r 19.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. zlozylem zamówienie wysłałem hajsy i.. i nic może wy coś wiecie na ten temat

2. To pisz do sklepu na maila, tudzież na telefon dzwoń, a nie dopytuj się tutaj...
    Po za tym kupuj w normalnych sklepach gnom, f2seeds, ganjafarmer, pestkomania
    Ten twój sklep to chuj wie czy przyjdzie

3. Typie lub kto wie.. pytam bo może ktoś właśnie ma jakiś kontakt nr tel albo e-mail na który odpisuje nwm admin tej strony. Zawsze było ok peska shop jakiestam opuznienie ale teraz to chyba całkowita plajta i szukam może ktoś ma podobna sytuacje chce odzyskać hajs albo dostać swój pakiet

4. 1. Brak kontaktu z PestkaShop.pl :( Co z OTWARTĄ PESTKĄ 2018?
    2. Na ich stronie www masz kontakt
    3. Tutaj raczej hajsu ci nikt nie odda, chyba że jakiś dobroduszny się znajdzie i odda ci z politowaniem
    4. Idź na policje i zgłoś że zamówiłeś nasiona ale ich nie dostałeś to usprawni sytuacje.

5. GoHan

GoHan Zagubiony

a cos tam pisza że sa opoznienia ???? na ich stronie ??

6. Ty idź whuj i nie wracaj... a z politowania to ci odpisuje nie szukaj atencji w mieści gdzie ktoś szuka odpowiedzi czy rady go

7. v3nom

v3nom Użytkownik

kolego ale czego się tu spodziewałeś, że ktoś z OP ma tutaj konto i Ci odpisze tutaj, na tym forum zamiast w prywatnej wiadomości ?
    spodziewałeś się może że brat kolegi twojego kumpla wujka od strony ciotki będzie to czytać i akurat będzie mieć do niego numer telefonu i napisze mu żeby wszedł na to forum i odpisał Ci na twoje pytanie ?
    spodziewałeś się być może że ktoś odpowie ci co masz robić bo mimo chęci i zapału problemem jest z twojej strony zapytać bezpośrednio do otwartej pestki, na ich stronie masz pełen kontakt, masz pełno możliwości żeby się z nimi skontaktować ale lepiej jednak iść na zupełnie nie związane z otwartą peską forum i tutaj czekać na cud, że ktoś ci coś 'odpisze' w temacie

zeby nie było, wykazałem się troszkę wiekszym sprytem niż ty a co za tym idzie znalazłem od razu kontakt do tychże ludzi którzy to okradli cię na to 12,50 bo ty 'zamuwiłeś pakjet i czekasz a te złodzieje i kórwy to pewnie tylko liczą na takich jak ty, uczciwych obywateli zeby tylko dopaść się do twojego portfela''. jesteś załosny i jeszcze piszesz ludzion idź w chuj...

proszę, leniu śmierdzący i nie płacz więcej.
    Kontakt - Wolne Konopie kontaktuj się tutaj

8. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Myślę że to jest najsensowniejsze rozwiązanie ;D :D

9. Bo mi jakiś typ pisze idz na policję niech wypierdala na drzewo prostować banany a nie się udziela jeszcze jakimiś frajerskimi zagrywkami podbija... wolność ludziom i złodziejom na zawsze jebie w twojej celi kałem bo ci srajom w paszcze ✌ i konopijom tez wolnosc

10. Bardziej spodziewałem się ze jest tu osoba która tez kiedys miła taka sytuacje z pestkashop i napisze mi cytuje ,,mordo tez kiedys zamówiłem sobie pakiet i coś się zacięło nie odpisywali na emaila numeru brak ale dostałem kontakt od ziomka do właściciela strony i konta napisałem co jest grane dostałem pakiet+bonus i mam wyjebane”

11. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

12. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Moim zdaniem dobrze że takie tematy się pojawiają bo przynajmniej wiemy skąd nie zamawiać nasion.

13. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Jest mase sprawdzonych sklepow,wiec nie mam pojecia po jaka cholere zamawiac z miejsc gdzie o kontakt I info bardzo ciezko.

14. judaista

judaista Moderator Moderator

Marco, ale sprawdzone sklepy nie sprzedają dziadowskich pakietów OP za 19zł ;D

15. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No oczywiście macie racje,ja bym też nie zamówił z byle jakiego sklepu. Mam 2 sprawdzone stacjonarne,wiem że te reklamowane na forum są pewne ale nowicjusz może tego nie wiedzieć.

16. abu abfajr

abu abfajr Gość

już wysylka ruszyla. Mieli problem techniczny. Skontaktowalem sie z nimi przez otwarta pestke - chłopaki z sidbanku pomogło i już jest ok. Od jutra ruszają wysyłki.

17. Cichy112

Cichy112 Gość

Paczkę zamówiłem w kwietniu, do dzisiaj brak kontaktu ..

18. Cichy113

Cichy113 Gość

I ktoś coś nowego się dowiedział? Ich strona internetowa nie działa a ja na paczkę od
    kwietnia czekam :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...