1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Obowiązkowa odsiadka za ćwierć grama marihuany

Dyskusja w dziale Newsy rozpoczęta przez ZIELONA w dniu 25.01.2014

1. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Bułgarski rząd rozważa kolejne zaostrzenie drakońskich przepisów narkotykowych. W myśl nowych rozwiązań, posiadanie każdej ilości jakichkolwiek zabronionych substancji będzie wiązało się z obowiązkowym wyrokiem pozbawienia wolności.

Zgodnie z nową ustawą największą łaską, jaką sędzia będzie mógł okazać oskarżonemu, będzie zawieszenie wyroku na okres próby. Jeśli projekt wejdzie w życie, a wszystko na to wskazuje, Bułgaria stanie się najbardziej bezwględnym państwem Unii Europejskiej. Jak zwykle w takich przypadkach, argumentacją za zaostrzeniem przepisów jest troska o zdrowie publiczne i walka z rekreacyjnym zażywaniem narkotyków.

Co jest złego w rekreacyjnym zażywaniu narkotyków? Gdyby nie "rekreacyjne zażywanie narkotyków", państwo polskie nie otrzymywałoby kilkudziesięciu miliardów złotych rocznie z podatków na legalne narkotyki - tytoń i alkohol. Bułgarzy zdają się jednak nie widzieć swojej hipokryzji i uparcie zmierzają w kierunku coraz większej prohibicji. Co ciekawe, robią to na przekór światowym trendom - w ostatnim czasie coraz głośniejsze stają się głosy o bezzasadności i nieskuteczności karania.

wiecej - Obowiązkowa odsiadka za ćwierć grama marihuany | NaTemat.pl

2. TomislaV

TomislaV Forumowy guru

Świat schodzi na psy. Z jednej strony legalizują, z drugiej zaostrzają. Na prawde nie wiem co Ci ludzie mają w głowach. Osobiście dla mnie wielkim paradoksem jest to że wódka, która jest szkodliwa jest legalna a zioło nie. Może i jestem rasta ale uważam, że zioło powinno być legalne a wódka nie ! :Peace:

ZIELONA likes this.
  3. mar2sk4

mar2sk4 Inspiracja

Ja bym przede wszystkim zaczął młodzież edukować, bo to co się dzieje jest totalną porażką.

ZIELONA likes this.
  4. HzL

HzL Autorytet

Jebać ten kraj, to nie jest Polska, to jest kawałek ziemi sterowany przez żydów i komunistów jedna wielka pierdolona mafia, Ukraina się zbuntowała my się nie zbuntujemy, nam jest tu za dobrze, wszyscy są równi i żyją godnie, każdy Polak lubi być dymany przez własny rząd.. Smutna prawda nie jeden mnie tu pewnie skrytykuje ale zdania nie zmienie, tu edukacja nic nie zmieni, w tym kraju nie da się już nic zmienić, może zwiększyć wiek emerytalny albo akcyze na wódke? Pozamykać stocznie i pozwolić żeby Śląsk bankrutował bo za 10 lat węgiel się skończy? PIERDOLIĆ PIS I PO i cały ten gówniany kraj.

zacnyskun, mattiv and dzonson. like this.
  5. dzonson.

dzonson. Weteran

myslalem, ze gorzej niz u nas nigdzie nie jest a jednak. Tu tylko o kase chodzi

6. mattiv

mattiv Expert

naturalna pozycja polaka? - na kolanach.........zawsze sie dawaliśmy

7. zacnyskun

zacnyskun Forumowy guru

Nikt Cię nie skrytykuje, dokładnie jebać ten kraj, jebać banki, jebać wszystko i ten rząd, jebać co się tu wyprawia.Gdy bym bym milionerem wyjebał bym rząd w pizdu, albo niech tu kurwa hieroshima pierdolnie.

8. Mariusz-K.1992

Mariusz-K.1992 Autorytet

Mam dla was zagadkę.
    Co to jest: demokratyczny kraj w którym rządzą komuniści....?

9. GanjaMafiAK47

GanjaMafiAK47 Błyskotlwy

Marihuana jest rośliną o niezwykłych zastosowaniach w medycynie jak i w celach rekreacyjnych. Boli mnie jak lewacy typu Ruch Palikota żerują na młodych, którzy chcą sobie zapalić.
    Jestem liberałem, więc mogę stwierdzić, że wolność jest rzeczą ludzką i państwo nie ma prawa nas ograniczać. Gdyby RP doszedł do właczy mielibyśmy cyrk. Wszędzie pedały,pedofile, antyklerykałowie i zbodzeńcy. Palenie nie jest tego warte ! Głosuję więc na KNP, który chce nam pozwolić palić, sadzić bez ryzyka o zniszczenie podstawowych wartości: patriotyzm, religia, wolność i pamięć narodowa. Nie dajmy dojść do władzy komunistom(czyt. lewakom), pseudolibarałom z PO, czy socjalistom z PIS....
    Sadzić, Palić, Zalegalizować - Ale zawsze w Prawo !!!

nasiona marihuany, nasiona konopi