1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

o tym że rząd polski to gówno - wycinka puszczy i zasobów leśnych w naszym kraju.

Dyskusja w dziale Polityka rozpoczęta przez Gandalf. w dniu 20.02.2018

1. Gandalf.

Gandalf. Expert

o tym że rząd polski to gówno -
    wycinka puszczy i zasobów leśnych.

ciekawi mnie to czy w przyszłości nasze dzieci i wnuki będą miały gdzie iść na spacer podczas słonecznego i ciepłego dnia, tak jak my teraz, jak myślicie?

Według mnie patrząc na to co się dzieje, to pozwalam sobie założyć że nikłe na to szanse aby za 100-150 lat + było tak jak jest teraz

jak u Was ma się sprawa wycinek drzew w okolicy?
    coraz więcej mam lasów wycinanie, tępi urzędnicy zlecają wycinke drzew przy drogach i w miastach, to po co one były sadzone bo nie rozumiem?

czasem mnie ciekawi czy ludzie naprawdę zdają sobie sprawę z tego co robią czyli z masowych wycinek drzew, prędzej czy później tereny leśne i wolne od aglomeracji staną się jedynie wspomnieniem, czasami nawet zastanawiałem się czy w dalekiej przyszłości nasze inteligentne Państwo nie wymyśli opłat za przybywanie w strefie ciszy i spokoju

heh słyszeliście o tej wycince nielegalnej w puszczy Białowieskiej, korupcja w Polsce musi mieć naprawdę niewyobrażalne macki, skoro wcześniejszy minister wydał zgodę na nielegalną ścinke niepowtarzalnych zasób naturalnych

---

"Greenpeace Polska wydało już oświadczenie. "Mamy nadzieję, że minister Kowalczyk będzie przestrzegał prawa i nie podda się naciskom tych, którzy pod pozorem bezpieczeństwa publicznego chcą wycinać w celach komercyjnych drzewa w najcenniejszych, naturalnych fragmentach Puszczy Białowieskiej"

"Były minister środowiska*Jan Szyszkouzasadniał wycinkę*działaniem kornika w puszczy. Ten argument podważali obrońcy przyrody. Ich zdaniem w całej sprawie chodziło po prostu o możliwość handlu drewnem. Protestowali*w Puszczy Białowieskiej."

źródło

Puszcza Białowieska. Trybunał UE: Polska naruszyła prawo

2. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Greenpeacowi to bym nieufał zbytnio.
    Ale co do nielegalnej wycinki w puszczy to nie ma sie co dziwić. Puszcza ma wchodzić w skład majatku przeznaczonego na tak zwane odszkodowania dla żydów z Holohoax Factory. Więc obecna ekipa śpieszy się żeby sobie coś tam jeszcze uszczknąć póki się da. Bo jak żydki dostaną lasy to już tylko oni będa mogli ciąć.

Tak samo zreszta z wodociągami. Niewiem czy już sprzedali je tej izraelskiej firmie czy jeszce się dogadują.

3. Mroczny

Mroczny Weteran

Też to jest dla mnie chore.Zakładają Parki Narodowe rezerwaty przyrody gdzie se fiołka zerwiesz czy głośniej pierdniesz i mandat wyłapujesz.A tu nagle wchodzi ustawa idzie ciężki sprzęt i hektary wycinają.To jest jakieś chore.Poszło w łapę ktoś na tym zarobi i to grubo.

4. mattiv

mattiv Expert

nie dostaną lasów, bo Komoruskiego już nie ma, poza tym połowa puszczy to lasy prywatne, a wycina się je od lat i nie tylko w puszczy, potem sadzi nowe itd.
    greenpeace i zieloni to banda debili, którzy większe straty przynoszą niż korzyści
    ps. tutaj artykuł dla tych co twierdzą że ue jest sprawiedliwa haha
    http://rynekinwestycji.pl/wycinka-drzew-w-niemczech/

2 people like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi