o iqos'ie plece i ci go polecę:)

redisTUO 05.09.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. redisTUO

redisTUO Zagubiony

Siema skurwysynki:D Dawno mnie tu nie bylo, jak ma sie forum?
    Chcialbym polecić wszystkim palacza tytoniu (i nie tylko), pewnie niektórym juz znany system do podgrzewania tytoniu (i nie tylko) IQOS.
    Dzieki temu urzadzeniu mozna cieszyć sie praktycznie identycznymi jeśli nie lepszymi doznaniami palącego sie papierosa ograniczając dostarczane szkodliwe substancje nawet o 90-95%.
    W wielkim skrócie- urzadzenie podgrzewa wkłady tytoniowe (heetsy) do 300-350 stopni, dzieki czemu tyton nie jest spalany, ale uwalniana jest nikotyna, smak i zapach. Od trzech tygodni nie palilem papierosa i nie zamierzam zapalic. To naprawde swietne urzadzenie.
    Paczka heetsow kosztuje 14zl i sa dostepne praktycznie we wszystkich sklepach, jest mnostwo gratisow i promocji takze palenie wychodzi fhuj taniej od zwyklych papierosow.
    Wklejam tu link dzieki ktoremu dostaniesz 130zl rabatu na urzadzenie i 4paczki heetsow gratis. Ja tez dostane 4paki gratis:).
    https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=MMPUKYF
    Wystarczy wpisac maila, imie i nr telefonu, odezwie sie przedstawiciel, umawiasz sie gdziekolwiek na dziesieciominutowe spotkanie i albo bierzesz iqos na tydzien za darmo, albo od razu go kupujesz.
    Szczerze polecam, taniej zdrowiej, lepiej.
    Salam nie badz chuj i nie usuwaj:D o ile wgl tu bywasz :D
    Piiiiooooonaaaaa.
    aha zapomniałem.... z heetsa mozna wykruszyc tytoń wsypac MJ i mamy waporyzator, wiem ze temperatura dosc wysoka ale trawsko sie nie zapala i idzie sie tym upalic.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...