1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Nurtujące pytanie. Czy ten sprzęt będzie dobry? Automaty czy normalne? Ile zamieszczę?

Dyskusja w dziale Wszystko o uprawie konopi rozpoczęta przez Lyklykginu w dniu 13.03.2018

1. Natasz

Natasz Inspiracja

1 uprawa półtora kilo xd GL&Hf

1 person likes this.
  2. fotokot

fotokot Dyskutant

Łohohoho ;d chyba z liśćmi i łodygami ;d ja to mam nadzieję 15 gieta z planta zdjąć ale ja to mam depresję i jestem pesymistą ;d

3. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Zdajesz sobie sprawę że brak doświadczenia na starcie niszczy twój plan 1,5kg. Tak szczerze mówiąc to nawet nikomu się nie chce odpisywać, masz nick z dupy i wpadłeś tylko na pytanie na które sam możesz sobie odpowiedzieć. Mamy tu takie coś jak fotorelacje zakończone i tam masz duży metraż, zobacz ile koledzy zbierali z takich boxow i jakie mieli doświadczenie. Do tego mało mi się widzi że zrobisz tu fotorelacje bo ktoś to na pierwsze grow ma taki plan jest dilerem i pakuje w planty samo gówno byle by tylko szybciej dojrzały i więcej ważyły. Przywitamy cię za miesiąc bo wyskoczą ci niedobory lub przenawożenia i wtedy będziemy ci potrzebni. Najpierw to ty sobie posiedzenie na naszym forum poczytaj bo edukacja to podstawa a później możesz pytać i chętnie ci odpowiemy.

2 people like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi