Nowy album w mojej galeri

Cherrissimo 10.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Pany mam problem.
    Za każdym razem jak chce otworzyć nowy album "2019" w mojej galerii to wyskakuje mi komunikat " A serwer error occurned. try again"
    O co chodzi, możne ktoś pomóc, nie chce wsadzać nowych zdjęć do starych albumów.

2. myszka

myszka Tuptuś

Też mam ten problem a pozatym ciężko się zalogować na forum ( kilka razy mi wyświetla że strona niedostępna - serwer jest w Polsce, czyżby inwigilacja służb )

3. Admin lamer i tak nic nie zrobi , mówi że on żadnych zgłoszeń nie ma na priv , ino privy tez poblokowane , wiekszosc nie ma wgl dostepu do chat , nie da sie nic zrobić z albumami ani ze starymi ani zrobić nowego , tylko 2 opcje , wez gościu cały dzień można tak wymieniac , kij ci w dupe adminie ... proszę o usunięcie starego konta

pozdro

4. judaista

judaista Moderator Moderator

Skąd takie info?

• Lubie to x 1
  5. myszka

myszka Tuptuś

@judaista Info z forum , pewien użytkownik pytał admina :

Screenshot_2019-06-11-11-48-58.png

6. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Jak forum nie działa "samo z siebie" polecam użyć przeglądarki Tor lub innej, gdzie da się korzystać z VPN.

7. kurwa admin bolec , a nie kurwa... nic nie pomoze tory , opery , merlin , zeus ...

Mycha a server jest w NL była migracja , chyba że to też z sciema ale z danych wygląda ze mamy dedyka w nl , dawniej ta był w pl , ale to w NL teraz latwiej daja dostep policji do serverów nic w PL

Pozdro

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...