Nowa uprawa, dylemat jakie pestki kupic. Pomocy

BongoBoy 05.03.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Pare dni temu nastąpił dzien harvestu, dolne topki jeszcze dochodzą ale myśle juz nad zakupem nowych pestek i mam dylemat co kupic. Box nie duży bo 40x40 ale zmieszcze tam 2 rośliny.
    Przegladam forum, czytam na stronach z pestkami ale nie moge podjac ostatecznej decyzji. Moze ktoś podpowiedziałby na podstawie swoich ogrodniczych doświadczen co wrzucic do boxa.
    Myślalem nad White Widow, Amnesia Haze a moze blueberry? Chciałbym cos z przewaga sativy a drugą pestke z przewaga indica. Czy producent pestek ma az tak duzy wplyw na jakosc plonu? Jeśli tak to kto jest najlepszy?

Cena pestek nie gra roli, byle były auto femi :)

2. Producent nasion ma kluczowe znaczenie. Oznacza to jakość, stabilność, wigor czyli dobry ostateczny efekt. Według mnie najlepsze pestki na dzień dzisiejszy ma dutch passion, może i drogi producent ale wart swojej ceny. Testowałem ich parę odmian równolegle z innymi odmianami i ich rośliny zawsze wygrywały było ewidentnie widać że są bardziej stabilne i mają więcej wigoru. Jest to moja opinia.

3. Kup coś, na holenderskiskun, polecam ja mam sativke 31 dzień dzisiaj a konkretnie af-speedy boom czekam z niecierpliwością jaram dosyć długo i często i z własnego doświadczenia powiem ci ze indica nie jest dobra ryje łeb, wgniata w fotel, nic sie nie chce wiec się nie opłaca moim zdaniem chyba ze na zimowe długie wieczory, ale idzie wiosna a za nią lato, wiec coś na pobudzenie myśli lepsze na chilka sb blancika z sativy ukręcisz to sie ucieszysz nawet z bonia jak sie zajebiesz to dawka śmiechu na cały dzień gwarantowana a przecież chyba o to chodzi w paleniu mj zeby się odprężyc i przy okazji pośmiać. Speedy boom fajna odmiana rośnie do 80 cm choć możesz też wybrać inną ale ja bym celowal w sative. :d

• Lubie to x 1
  4. chili

chili Gość

Sativy zwykle potrzebują wiecej czasu na dojście , rosną wyższe. w Przypadku tylko 2 roślin i tam małej powierzchni cieżko będzie bez start na plonie .
    Jaki high preferujesz ?

5. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Think Differenta sobie wez z DP

6. PanBadura

PanBadura Użytkownik

Jeśli chodzi o auto femi to rozważ jakiś mix 5 pack. Np taki jak mam teraz od Royala. Różne strainy, różne pechy, raz sprawdzam tą, raz sprawdzam tą. Na dodatek masz pewność że fabrycznie zapakowane. Sam działam na jednym, czasem na dwóch plantach i mogę powiedzieć że póki co pięciopak w moim przypadku jest najlepszym rozwiązaniem jeśli nie ogranicza Cię budżet. Sprawdź moją ostatnia fotorelację.

• Lubie to x 1
  7. Kurde, nigdy nie palilem zioła z przewaga indiki. Dlatego chcialem zasadzic i zobaczyc jak to działa. Najwyzej nastepnym posadze tylko sativki.

Auto Blackberry Kush Feminizowane -38zl
    Auto Orange Bud Feminizowane - 48zł

Obudwa Dutch Passion. Jeszcze Speedy boom pomyśle o której kolega wyżej pisał :)

8. To prawda, sativka rośnie zawsze nieco większa niz Indica to nie znaczy ze nie da rady, kontrolowac jej wzrostu ja w Pcboxie o wymiarach wys 40 szer 19 cm mam sative w donicy balkonowej i jeszcze mam miejsce na 1 planta jeżeli chodzi o sezony to rosną bardzo wysokie ale z automatami niema problemu nisko lampy, ew lst+scrog lub same lst albo scrog wiec jak ktoś potrafi zadbać to niema problemu lst+scr podobno świetnie sie sprawdza planuje w następnej uprawie zrobić taki trening na sativie także, nie obawial bym się ze przerośnie mu boxa. Jak się chce to wszystko jest możliwe ludzie mówili ze popale rosliny jak będę trzymać 5 cm nad rośliną ze min 10-15 a ja trzymalem 3 cm i zajebiscie sie rozkrzaczyla tylko ze z czasem dalem wyżej bo chcialem zeby sie nieco wyciągnęła do lst potem znowu dałem niżej. Wszędzie da sie hodowac sative, to wszystko jest zależne od genów są takie które rosna po 2 m sa takie które rosna 80 cm :]
    Zobacz sobie 60 days power plant nowa pestunia rośnie błyskawicznie tez do 80 cm i też sativa

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...