1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Nowa odsłona forum - zgłoszenia błędów, propozycje oraz komentarze [ZAPRASZAMY]

Dyskusja w dziale Info NASIONAKONOPI.PL rozpoczęta przez Axe w dniu 18.04.2018

1. Rumcajs z Plebani

Rumcajs z Plebani Zagubiony

stara wersja kozak , ta to soory ale wg mnie chujnia

2. każdemu nie dogodzisz :/ :)

3. Lanrete

Lanrete Użytkownik

Lipa jest otwierac fr jak sa duze fotki, ładuje si ebardzo dlugo i denerwuje czlowieka.

4. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

5. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

jest ok tylko coś z fotami zróbcie

6. Highlander

Highlander Wiedza nadprzyrodzona

Czarne forum ok - biale forum be

7. Miłe byłoby wprowadzenie czarnej wersji strony, po zielonym zbyt razi ;). Poza tym na telefonie nie wyświetla mi się przycisk "załóż temat", nie mogę sprawdzić swojego profilu ani powiadomień. Przy wejściu na stronę przez chwilę jest wwidocza niebieska wersja strony.

8. GoHan

GoHan Moderator Moderator

Hej na samym dole tejst do zmiany wygląd forum , ciemny styl 2 , ciemny styl 3 :)

ZIELONA likes this.
  9. O, dzięki, nie zauważułem haha

10. И1K

И1K Wiedza nadprzyrodzona

Po 2 latach nieobecności zalogowałem się na forum i jednym słowa tragedia. Zmieniając silnik na nowy, trzeba było zachować podobny styl graficzny. Te jasności, neonowy zielony, czcionka... Załatwiam co mam i znikam stąd. :)

11. ty mnienia translajte skarzu na polsza bo ja ciebie mordu nabiju

12. ZjaranyMiś

ZjaranyMiś Forumowy guru

Moim zdaniem tak jebie po oczach, że chce się wyjść. Bez obrazy, ale wydaje mi się że stary styl bardziej pasował większości ludziom. Szok totalny, w pierwszym momencie myślałem że pojebałem coś w nazwach forum...

13. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

Można pisać jebane milion razy że styl strony da się samodzielnie zmienić na ciemny to i tak będą pierdolić w kółko że razi ich w oczy

2515, uho667 and lakazs like this.
  14. ghostman

ghostman Użytkownik

Nie widać zdjec w zakonczonych fotorelacji... Badziew...

15. 2515

2515 Forumowy guru

Bo nie którzy lubią pierdolić w kółko to samo, spamować bez sensu, niż trochę zorientować się w temacie i znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Część z was to zwykłe lenie, które mają dym na oczach i nie widzą przez to za dobrze wszystkiego.
    Zabawne jest to że, kilka postów wyżej napisane jest co należy zrobić aby mieć ciemny styl, to i tak poniżej znaleźli się tacy co nie dostrzegli tego, nie wiem może to zwykła nieuwaga ?

Druga sprawa, czemu większość wstawia pełne obrazy, nie widzicie że forum na ogół wolno się ładuje, przez to utrudniacie przeglądanie waszych FR jeszcze bardziej. Grafiki o większej rozdzielczości dłużej się wczytują. Wstawiajcie miniatury, dzięki czemu o wiele szybciej przegląda sie FR.

Last edited: 18.08.2018 at 12:03

nasiona marihuany, nasiona konopi